Domů > Magazín > Blog

Právě startuje online kurz Vánoce Jinak

Během 10 týdnů vás naučíme principům zdravého a chutného jídelníčku, jak si vyčistit organismus, zhubnout a připravit letošní Vánoce. Vše promyšlenou a zábavnou formou. Letošní Vánoce prožijete spokojenější hubenější.

Můžete se těšit na 10 propracovaných týdnů, po které se budeme na webu potkávat, připravovat se na Vánoce, měnit jídelníček směrem ke zdravějšímu, diskutovat, radit si a především sdílet úspěchy a podporovat se. Kurz Vánoce jinak vám pomůže zorganizovat letošní Vánoce, dát se do pohody, užívat si svátky.

Navíc kurz obsahuje vše podstatné, z tolik chváleného kurzu 6 týdenní jarní očisty. A protože jsme teprve na začátku, máte právě teď možnost vstoupit s námi do kurzu a letošní Vánoce si užít spokojenější, hubenější a po svém.

Podívejte se, co vás čeká.

Prohlédnout Vánoce Jinak

 

Co říkají ženy, které už kurzem prošly?

Týna: Ještě loni na podzim jsem nejedla ovoce ani zeleninu (už od dětství). V září letošního roku jsem ještě neuměla ani vařit. A dnes? Celkově se cítím líp, přestala mě pálit žáha, po jídle se necítím unavená a jsem celkově lehčí. DĚKUJU! Děkuju moc holky za to, co děláte. Vše bylo krásně připravené a neskutečně mi to ulehčilo přechod na jinou stravu. A už se moc těším na jarní půst :)

 

Ivule: Evi, Helčo, musím říct, že přestože jarní půst jsem opravdu poctivě řešila jídlo, tak tento jsem pojala spíš duchovně a je to fičák! Ne, že bych v jídle tolik hřešila, základ dobrý, snad málo pestré a do toho čokoládky (ale s radostí)… Nicméně poslední 2 měsíce se dějou věci. Tento půst jsem začala úklidem a jak už bylo napsáno jinými, ten pocit, když se člověk zbaví nepotřebných věcí, je nepopsatelný. Vlilo mi to krev do žil a chuť se pustit do dalších projektů. Začala jsem meditovat a učím se, jak si přát… A ne, že bych předtím nevěřila, že to funguje… ale jak to funguje! To teda čumím :) Podařilo se nám domluvit téměř s celou rodinou na minimalizaci/eliminaci dárků (žádné obchody a fronty na poště), pekla jsem pouze zdravé perníčky pro radost, dcera z toho měla zážitek.… A plní se mi přání, rozhodla jsem se nevrátit se do korporátního života (i přestože jsem dostala pěknou nabídku polovičního úvazku), rozjíždím vlastní projekt (konečně něco, mě bude bavit a dovolí vystoupit z klasického zdravotnického systému), našli jsme školku snů asi 5 minut pěšky od domu, otevřenou nedávno, když jsme se tam s A. byly podívat, tak jsem ji nemohla odtamtud dostat, jak se jí tam líbilo. Díky meditacím jsem našla sílu vyřešit skřípající rodinné vztahy a tak neuvěřitelně se pročistil vzduch, že tomu sama nevěřím :) Myslím, že hlavním mezníkem, který mě donutil jít jinou cestou a dodal mi odhodlání, byly právě vaše stránky, takže velké DÍKY :) Holky, krásné vánoce a ještě lepší nový rok!

webinar-podzimni-jidelnicekPojďte do toho s námi také

Prožijte pohodové Vánoce, jaké jste vždycky chtěly. Celých 10 týdnů půjdeme s vámi, budeme vás provázet a sdílet radosti i starosti.

Těšíme se na vás.

Eva a Helena

A pozor, do 30. září můžete mít slevu 1 000 Kč.

Chci se přidat

 

 

 

 

 

PS: Přemýšlíte jak zlepšit postavu a své zdraví?

Nepřemýšlejte 😊 Pojďte něco dělat! Ukážeme jak vylepšit jídelníček, co jíst a co ne, a jak si jídlem spravit zdraví! Naskočte do online kurzu Jíme Jinak - JE ZDARMA !

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Buďte první, kdo napíše komentář

Vyzkoušejte také

Pórkové jarní závitky (fotopostup)

Jednoduché jarní závitky, kde jako obal požijeme pórkové listy. Ve své jednoduchosti jsou stále bohaté na chuť a věřím, že vás nezklamou.
klub
21
1

Jak na zdravé a krásné držení těla

Pojďte si trochu zacvičit. Ukážeme, jak udělat, aby tělo zářilo zdravím, i čím nám škodí zamknutá kolena. Toto je cvičení úplně pro každého, cvičení, které...

Domácí udon nudle s arašídovou omáčkou – foto postup

Přestože asijské těstoviny jsou dnes k mání v mnoha obchodech, rozhodně stojí za to si je připravit sami. Není to složité a ten krásný pocit z domácích sur...

Květáková raita

Květáková raita je indický dip a je vynikající prakticky ke všemu. K plackám, na zeleninu, k rýži či jiné obilovině, jen tak ke chlebu. Pokud jí připravíte...

Jemný kopřivový krém s koprem

Z každé procházky se vracíme s nějakým úlovkem. Ráno to byl košík kopřiv, takže k obědu byl výborný jemný kopřivový krém. Byla to rychlovka  – rychle...

Jarní detox polévka s kopřivou a popencem

Jak se zasytit a přitom tělo po ránu nezatížit, když máme období jater a žlučníku? Zkuste tuhle chutnou polévku s jarními bylinami.