Domů > Výhody pro členy > Co členové využili

Přednáška MUDr. Vladimíry Strnadelové a Jana Zerzána ve středu 13.11. na téma “Strava a civilizační choroby”

Víte, jak strava ovlivňuje vznik alergií, zácpy, cukrovky, vysokého krevního tlaku, nadváhy, únavy nebo třeba rakoviny?  Vznik těchto civilizačních chorob a mnoha dalších potíží úzce souvisí  s tím, co si dáváme na talíř. Že by to měli slyšet hlavně vaši rodiče, partner nebo dospívající děti? Vezměte je s sebou. Přednáška se koná příští středu v Praze. Zdravé občerstvení bude zajištěno formou bufetu, takže třeba poprvé ochutnají, že zdravé může být i dobré. 

Přednáška pro začátečníky i pokročilé

Přednáška je vhodná zejména pro úplně začátečníky, kteří o našem způsobu stravování nemají zatím třeba ani potuchu.  Je vhodná pro ty, kdo potřebují pochopit souvislost mezi stravou, zdravím a nemocemi. Po přednášce bude prostor pro vaše otázky a diskusi, takže na své si přijdou i pokročilí, kteří už nějakou dobu jedí jinak a mají specifické dotazy plynoucí z jejich dosavadní praxe.

Kdo jsou MUDr. Vladimíra Strnadelová a Jan Zerzán

MUDr. Strnadelová a její partner se již přes 20 let věnují přírodní medicíněS úspěchem pomáhají pacientům s cukrovkou, alergiemi, ekzémy a jinými běžnými civilizačními chorobami, ale i s těmi opravdu vážnými, jakými jsou například nádorová onemocnění. Mimo jiné jsou autory úspěšných knih Radost ze zdravých dětí a Radost z jídla. 

Občerstvení

Před přednáškou bude připraveno občerstvení formou bufetu od 17:00 do 18:30 hodin. Bude se podávat  teplá polévka, obilný salát, slané palačinky a zdravý dezert. K dispozici bude bancha čaj a obilná káva.  Na baru si pak můžete koupit běžné nápoje.

Program 13.11. 2013

  • 17:00 až 18:30 samoobslužné občerstvení formou bufetu
  • 18:30 až 20:00 přednáška a diskuse (bufet bude v tu dobu zavřen)
  • 20:00 mohou se najíst opozdilci

Cena

Večeře formou bufetu (polévka, obilný salát, palačinka a dezert, obilná káva, čaj)…. 200 Kč

Vstupné na akci……..200 Kč / členové Klubu Jíme Jinak  a jejich doprovod….zdarma

Cena za vstup+jídlo…400 Kč / členové Klubu Jíme Jinak a jejich doprovod….200 Kč

Dárek

U příležitosti otevření restaurace Dobré Čechy, která nyní denně nabízí jedno zdravé menu sestavené proškoleným kuchařem, dostanou všichni účastníci přednášky od majitele restaurace dárek v podobě 25% slevy na zdravé menu po celý měsíc v restauraci Dobré Čechy.

Rezervace

Vaše místo bude zajištěno po zaplacení nevratné zálohy 200 Kč na osobu na účet restaurace. Číslo účtu vám přijde v potvrzovacím emailu.

Pokud bude již kapacita plná, registrujte se jako náhradník,. V případě, že někdo zruší svoji účast či nezaplatí zálohu, budeme vás obratem kontaktovat.

 Rezervujte si své místo

Adresa

Restaurace Dobré Čechy
V Oblouku 114
252 43  Praha – Průhonice

Kontaktní osoba

Kateřina Chaloupková, tel.  728 483 166

Parkování

Parkovat můžete přímo v areálu restaurace. 

MHD spojení

Autobus 325,328,363,385,605 (zastávka Čestlice, V Oblouku)

Ubytování

Levné ubytování lze využít na místě přímo v podkrovním pokoji restaurace. Je zde velká místnost, kde můžete přespat na karimatce ve spacáku (nutno dovézt vlastní) za 50 Kč. K dispozici je toaleta a sprcha. 
Luxusní ubytování pak můžete využít v některém z blízkých hotelů, přes ulici je např. Aqua Palace Hotel náležející k aqvaparku viz  www.aquapalacehotel.cz

 

Těšíme se na setkání s některými z vás ve středu příští týden,

Eva a Helena

PS: Co shodit 5 kg za 14 dnů? 😍

Sezóna plavek začne brzy. Máme chutný jídelníček, skvělé recepty, videa, jemné cvičení - a samozřejmě živou podporu a motivaci. Už za 2 týdny uvidíte výsledky. Mrkněte na výzvu Hubneme do plavek a naskočte!

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Komentáře

V prosinci se koná přednášky paní doktorky Strnadelové a pana Zerzána v Olomouci. Tam není možné uplatnit slevu na vstupné pro členy klubu JJ?

Tereza M.
15. 11. 2013

Dobrý den, prosím o Vaši radu – píšete tu v komentářích, v jedné odpovědi, že by bylo dobré se obrátit na MUDr. Strnadelovou – je na paní doktorku nějaký kontakt, nebo je možné se s ní zkontaktovat pouze po osobním setkání, třeba na přednášce, jako byla tato? Děkuji za odpověď.

Ukázat další komentáře

Vyzkoušejte také

Co je to vlastně stres? A co dokáže spustit ve vašem organismu

Stres je odezva těla na situaci, která je nepříjemná až ohrožující a přitom vždy záleží, jak tu danou situaci vnímá a prožívá konkrétní člověk. Je řešením ...
klub
87
32

Kolik čeho jíst – tabulka potravin

Kolik můžeme sníst zeleniny a kolik mořských řas? Jak často je vhodné jíst celozrnné obiloviny a luštěniny? Můžeme si dát živočišné potraviny? Jaké a kolik...
99
26

Chcete lepší postavu? Zkuste tento letní jídelníček

Biologické léto je tu! Co máme jíst a pít? Čemu se raději vyhnout a co v této sezóně přidat? Vylaďte jídelníček na letní, spravte si postavu do plavek a zl...

Zelený energetický krém

Netradiční polévka nebo omáčka z hrášku. Matcha, citrón a kokosové mléko zaručí zvláštní chuť, která věřím, že nezklame.

Fazolová smaženice

Proč je tento recept pojmenován smaženice pochopíte hned, jak jídlo ochutnáte. Je to bašta, kterou budete mít připravenou během chvilky a navíc si na ní bá...
28
6

Konec krutých podmínek pro zvířata

Jsme velmi potěšení aktuální zprávou o zlepšení podmínek pro hospodářská zvířata ve Velké Britániii. Empatie ke zvířatům, vytrvalost a cílevědomost přinesl...