Letos i vloni touhle dobou jsme se potkaly s některými z vás ve Františkových Lázních. Tyhle komorní setkání, kde nikdo z nás nemusí vařit, kde se jen sedí a v klidu povídá, máme moc rády. Je čas a prostor probrat různé detaily, na které se na kurzech nebo v komentářích nedostane. Je to mnohem osobnější. Požensku si popovídáme a posdílíme radosti i strasti kolem výchovy dětí, života s mužskými, mezigenerační potíže a vše, co nám slina na jazyk přinese. Opět se ukázalo, že to zdaleka není jen o jídle, co nás spojuje.

Rády poznáváme osobně lidi, které na webu známe jen z komentářů pod nějakým nickem. Navíc ne každý si nahrál k profilu fotku, takže jste pro nás stále velmi anonymní. Setkání jak tato jsou naopak velmi osobní, až intimní. Většinou dojde ( krom jídla  a nemocí) na témata jako je  očkování, výchova, školství, vztahy v rodině, antikoncepce a porody.

Letos se opět sešla moc příjemná skupinka, dokonce mezi nás zavítal i mužský. Lucka totiž vzala manžela Honzu s sebou a našemu setkání to velmi prospělo. Vidět věci mužskýma očima je pro ženské vždycky inspirující a obohacující. Diskuse s ním pomohla ostatním holkám třeba v tom, jak argumentovat svým partnerům. Navíc, co si budeme povídat, chlapi věci zas tak moc neřeší, nevrtají se v detailech, nenimrají se v emocích a mají zdravý nadhled. Takže Honzo, díky moc, žes dorazil a doufáme, že další chlapi se přidají!

Holky, děkujeme za příjemnou společnost a těšíme se na setkání zase někdy někde, do té doby na viděnou v komentářích a diskusi :-)

Diskuse byly veselé.....

⏩ BRZY ZAČÍNÁ PODZIMNÍ DETOX KURZ

Ještě nemáte registraci? Získejte výhody.
REGISTROVAT ZDARMA

 1. Setkání bylo super a následný kurz JJ také, moc díky holkám a všem zúčastněným za bezva povídání ;-) jak bude příště zase příležitost, určitě opět rádi někam vyrazíme se s vámi všemi potkat ;-D

 2. Ahoj, všem děkuju za prima setkání, bylo to malé a milé, přesně jak píše Evča, nevím, co bych dodala, protože to tak hezky popsala. A díky Honzovi, že se do toho babince odvážil přijet:-) Už se těším na další, doufám, že vás zase uvidím, a taky doufám, že budu v lepší hlasové kondici. Léčila jsem ten svůj chraplák asi 5 dní. Ale možná dobře tak, možná by se nedostal nikdo jiný ke slovu:-)Na závěr mám jednu výtku, ten večer byl hrozně krátký! Ale za to holky nemůžou:-)Ahoj všem. Iva

   • No jéje!:-) Doufám, že i Jíchovi s kurzy vydrží, než mi děti odrostou natolik, že se budu moct účastnit i této akce. Rozhovor s Klárou je tak nabíjející, čiší z toho takový klid, odhodlání, optimismus, říkala jsem si „a já si stěžuju, že nemám čas! Nesmysl!“ A ta fotka na tom traktoru, no ta je skvělá! Leuso, jak jsi zvládla tak dlouhý kurz s dětmi? Byly v pohodě? A líbily se Ti Frantovky?

    • Ivi, bylo to nad očekávání v pohodě ;-) byla se mnou ale mamka, jinak bych to s klukama nedala. Ten menší ma 7 měsíců a tak se převážně kojí. Navíc uspavaní, jednoho do kočárku a druhého zase v pokojiku, to bych nejspíš neabsolvovala zadnou přednášku. A hlavně kvůli těm jsem tam jela. Frantovky jsou malé přívětivé lázeňské městečko, Takže se nikde nemůžeš ztratit a navíc jsi všude za pár minut. Taky jsme si udelali výlet autobusem do Chebu, na vánoční trhy :-) moc se nám tam líbilo a mohu jen doporučit, a to nemluvím o tě kuchyni v hotelu Francis. Kluci tam vaří fakt snově, Takže jednak odpočinek od vaření a navíc velika inspirace. Jedním slovem „SUPER“ :-D kdyz budeš moct, určitě tam jeď. My uz si tam zarezervovali další pobyt, jelikož tam jede na jaře moje sestra se svou paňmámou do lázní. Tak se tam za nima na pár dni pojedem podivat a opět si odpočinem.

 3. Ahoj holky, i pro nás to bylo velmi inspirující setkání. Díky, že jsme se mohli potkat. Přeji pěkný adventní čas

 4. Hledala…, našla, díky, nevěděla jsem, že se o tom už psalo :-).
  http://www.jimejinak.cz/jak-nastavit-obrazek-ke-svemu-jmenu/

 5. V nějakém článku a newsletteru jsme to psaly, ale už je to nějaký pátek :-) Oprášíme to. Budeme rády, když vám uvidíme do tváří :-))

 6. Vidíte a já marně už delší dobu přemýšlím, jak se ta fotka k profilu nahrává a ještě jsem na to nepřišla :-)…

 7. Zobrazit všech 14 komentářů

Komentujte
Vaše jméno

Jméno uložíme a zobrazíme, váš e-mail nezveřejníme. Zásady ochrany údajů.

SDÍLEJTE PŘÍSPĚVKY - získejte členství v Klubu JJ nebo jeho prodloužení. Jak to funguje?
Autorem článku je Eva Cikrytová
Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh
Předchozí článekBezlepková drobenka
Další článekSladký mrkvový krém