Domů > Výhody pro členy > Co členové využili

Setkání ve Františkových Lázních

Letos i vloni touhle dobou jsme se potkaly s některými z vás ve Františkových Lázních. Tyhle komorní setkání, kde nikdo z nás nemusí vařit, kde se jen sedí a v klidu povídá, máme moc rády. Je čas a prostor probrat různé detaily, na které se na kurzech nebo v komentářích nedostane. Je to mnohem osobnější. Požensku si popovídáme a posdílíme radosti i strasti kolem výchovy dětí, života s mužskými, mezigenerační potíže a vše, co nám slina na jazyk přinese. Opět se ukázalo, že to zdaleka není jen o jídle, co nás spojuje.

Rády poznáváme osobně lidi, které na webu známe jen z komentářů pod nějakým nickem. Navíc ne každý si nahrál k profilu fotku, takže jste pro nás stále velmi anonymní. Setkání jak tato jsou naopak velmi osobní, až intimní. Většinou dojde ( krom jídla  a nemocí) na témata jako je  očkování, výchova, školství, vztahy v rodině, antikoncepce a porody.

Letos se opět sešla moc příjemná skupinka, dokonce mezi nás zavítal i mužský. Lucka totiž vzala manžela Honzu s sebou a našemu setkání to velmi prospělo. Vidět věci mužskýma očima je pro ženské vždycky inspirující a obohacující. Diskuse s ním pomohla ostatním holkám třeba v tom, jak argumentovat svým partnerům. Navíc, co si budeme povídat, chlapi věci zas tak moc neřeší, nevrtají se v detailech, nenimrají se v emocích a mají zdravý nadhled. Takže Honzo, díky moc, žes dorazil a doufáme, že další chlapi se přidají!

Holky, děkujeme za příjemnou společnost a těšíme se na setkání zase někdy někde, do té doby na viděnou v komentářích a diskusi :-)

Diskuse byly veselé.....

PS: Stále na sebe nemáte čas?

Co se postarat konečně i o sebe? Startujeme podzimní detox. Spravíme si jídelníčkem postavu, odstresujeme se a nabijeme energií. Budeme o vás 8 týdnů pečovat a podporovat vás na cestě k lepšímu zdraví.
Chci trochu péče a porozumění.

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Komentáře

martin.truhlar
9. 1. 2014

Samé baby :) jak je to s poměrem muži/ženy u vás na webu?

Setkání bylo super a následný kurz JJ také, moc díky holkám a všem zúčastněným za bezva povídání ;-) jak bude příště zase příležitost, určitě opět rádi někam vyrazíme se s vámi všemi potkat ;-D

Ukázat další komentáře

Vyzkoušejte také

Domácí kořenící směs Jamajský Jerk

Některá koření se nedají snadno sehnat v obchodech a někdy ani online. V těchto případech je lepší připravovat směsi přímo doma. Z receptu jsem vyřadila př...
18

Rychlé a syté podzimní saláty na oběd nebo večeři

S nastupujícím chladným počasím si tělo žádá teplá a sytá jídla. Pokud zrovna nemáte čas vařit omáčku nebo péct, zkuste tyto snadné a rychlé zahřívající sa...

Bezlepkové kokosové hromádky

Bezlepkové kokosové hromádky jsou velmi rychlé na přípravu a ačkoliv v těstě není žádný slad nebo sirup, sladkost je dána rozinkami a drobenkou.
8
38

Citrónová buchta z dýně

Jednoduchá buchta z dýně krásně voní a chutná po citrónu. Díky dýni je vláčná a my si ji zařadili mezi oblíbené dezerty. Je opět bez cukru, mléka, bílé mou...

Zářijový úplněk v Beranu

Úplněk bude kulminovat v pátek 29. 9. v 11:57 a bude to jízda! Držte si klobouky, protože dynamika, rychlost a spontaneita budou synonymy pro příští dny!
13
5

4 rizika konzumace smažených hranolek a jak je zdravě nahradit

Pokud si ještě stále dáváte na jídlo hranolky, je na čase si přečíst, co vše mohou hranolky ve vašem těle napáchat za škody.