Cukrovkou druhého typu je u nás postiženo na 800 tisíc lidí. Možná i proto, že v každé rodině někoho takového máme, se nedávno se v komentářích rozjela vážná diskuse na téma, zda je i cukrovka (diabetes mellitus) léčitelná či nikoli. Z oficiálních zdrojů se většinou dozvídáme, že ne. V našem "jiném" světe však dostáváme stále více zpráv o dalších vyléčených. Strava hraje velmi důležitou roli na cestě k uzdravení. Ale je to jen o jídle? Není to genetika? Hrají v tom roli hormony nebo by stačilo nasadit správný lék? Odpovědi na mnoho otázek vám může dát nová kniha, kterou registrovaní a členové Klubu JJ mohou koupit nyní s výraznou slevou.

MUDr. Karel Kubát , autor knihy Sladký život, je klasický lékař. Svoji ženu poznal právě při péči o pacientku s cukrovkou, která byla v kritickém stavu. Zdá se, že cukrovka je tak trochu jeho osudem. Zkoumá ji ze všech stran a směrů. Navíc má smysl pro humor a sepsal pro nás laiky velmi čtivou publikaci, kde si formou rozhovoru s Giordanem Brunem vyměňují staletí staré zkušenosti.Knihy

Byla cukrovka dřív? Na co lidé umírali tehdy a na co dnes? Kde se vzala? Kdo z nás ji dostane? Dá se tomu předejít? A dá se z ní dostat, když už ji mám? Pokud patříte k pacientům s cukrovkou nebo je máte v  rodině, máte jistě ještě mnohem víc otázek. Možná i na konkrétní léčbu a případné komplikace s ledvinami, štítnou žlázou nebo plícemi. Toto vše v knize najdete. Autor zde představuje současné používané lékařské metody a jejich případné komplikace, výhody i nevýhody. Snadno vám vysvětlí pomocí obrázků, jak to v našem těle funguje. Na konci knihy budete vědět, že pomoc je možná. Ale bude to stát nějaké úsilí.

Výhoda pro registrované uživatele a členy Klubu Jíme Jinak

Členové klubu Jíme Jinak mají vždycky něco navíc. Při nákupu v eshopu www.grada.cz mají na tuto knihu 25% slevu! Registrovaní uživatelé získají slevu 10% . Sleva se počítá z ceny uvedené na www.grada.cz (299 Kč).

Heslo pro uplatnění slevy najdete v sekci Výhody pro členy 

Akce platí do 31.12. 2018

 

⏩ BRZY ZAČÍNÁ PODZIMNÍ DETOX KURZ

Ještě nemáte registraci? Získejte výhody.
REGISTROVAT ZDARMA

 1. Jen bych chtěla říct, že jsem si včera knížku v Gradě koupila (objednala jsem si ji přes internet a vyzvedla na pobočce – tedy žádné poštovné). Sleva už mi nefungovala, ale cena byla jen 99,- a další knížku jsem si mohla vybrat (z určité nabídky) jako dárek.
  Je opravdu hezky napsaná i ilustrovaná.
  Doporučuji a děkuji za doporučení ♡

 2. Přemýšlela jsem, kam s dotazem na cukr, dnes jsem poprvé slyšela o březovém cukru (xylitol). Už jste to někdo někdy někde nějak řešili? Hezký den! Jana

 3. Chtěla jsem si objednat knihu Sladký život,ale slevový kupon nejde uplatnit.Prý už akce skončila.Jde o časově omezenou akci?

 4. Nevíte, je ta knížka vhodná i pro čtenáře, kteří mají cukrovku prvního typu? (píchání inzulínu)

  • Já bych řekla, že je vhodná jak pro nás, co cukrovkou netrpíme, tak pro oba typy cukrovkářů. Teď už se vlastně mluví i o třetím typu, že? KDyž jsem teď pro jistotu knihou zalistovala, tak jsem zrovna kápla na kapitolu, kde se řeši inzulín, teorie rezistence inzulinu a další záležitosti. V dialogu se pak probírají oba typy pacientů. Mrkněte v knize, už je v prodeji, jestli se vám to zdá vhodné. Já mít cukrovku, tak bych ji zhltla celou a hned. Tu knihu :-)

 5. Zobrazit všech 5 komentářů

Komentujte
Vaše jméno

Jméno uložíme a zobrazíme, váš e-mail nezveřejníme. Zásady ochrany údajů.

SDÍLEJTE PŘÍSPĚVKY - získejte členství v Klubu JJ nebo jeho prodloužení. Jak to funguje?
Autorem článku je Eva Cikrytová
Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh
Předchozí článekVánoce jinak
Další článekKnihy pro maminky