Domů > Magazín > Blog

Soutěž o knihu Rychlé meditace pro zklidnění těla a mysli

Soutěž je již ukončena a výherce odměněn.

Pojďte si zasoutěžit!

Jelikož jsme nám psali, že téma meditace řešíte a často nevíte, jak na to, rozhodli jsme se tuto soutěž zaměřit také na knihu o meditaci, konkrétně o knihu:

Máme tady další soutěž o knihu v hodnotě 219 Kč.

  • Rychlé meditace pro zklidnění těla a mysli – Jak meditovat kdykoliv a kdekoliv ?
Do soutěže se můžete zapojit, pokud do 20.3. odpovíte pod tento článek do komentáře (nebo do komentáře na našem Facebooku, kde také soutěž probíhá) na otázku:
?

Kolikrát za měsíc si najdete chvíli na utřídění mysli a meditaci?

My doporučujeme meditovat každý den alespoň malou chvilku, udělat si pořádek v mysli, promyslet životní priority a zklidnit se. Pokud jste si zatím čas na meditaci nenašli, anebo nevíte, jak na to, můžete se přidat do programu Jarní očista http://bit.ly/program-jarni-ocista, ve které společně všechny tyto témata řešíme.
Držíme vám palce!

Výherce vybereme 21.3.

PS: V pondělí 13.2. startujeme Jarní očistu!

Pokud zažíváte stres, únavu, necítíte se dobře nebo máte pár kil navíc, pojďte s tím zatočit. Začínáme 8 týdenní Jarní očistu. Pročistíme tělo, zlepšíme jídelníček, postavu i psychiku. Už za pár týdnů uvidíte výsledky - ověřeno na lidech! 😊

Zdravé recepty, zdravé vaření a životní styl. Tisíce receptů zdarma. Co víme, sdílíme! :-)

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Komentáře

Zatím se mi nepovedlo do běžného denního programu zařadit klasickou meditaci. Ale už nějakou dobu se alespoň snažím najít si každý den čas na takové to denní snění. Kdy o ničem nepřemýšlim cíleně a nezaměstnávám mozek ani ničím jiným (nemám mobil, knihu, nic). Nechám myšlenky, aby se rozeběhly, kam se jim zrovna chce. Je to opravdu osvěžující činnost, která mi dodává energii. Tohle dělám téměř každý den, když mladší syn usně přes den. Někdy se snažím i večer, ale to zase většinou dost rychle usnu já. ? Takže odpověď na otázku by byla zhruba 25x za měsíc.

Ač je tohle pro mně docela čerstvé téma, docela se mi daří několikrát za den prostě přepnout v hlavě mysl do stavu “vypnuto” :D a na chvíli se soustředit jen na dech, a ono to funguje, potom se přistihnu jak se usmívám a jde se dál. No a odpoledne jsem každý den aspoň hodinu v lese (čekají na mně tři chlupaté čtyřnohé kámošky) a to je teprve balzám na duši :)

Ukázat další komentáře

Mohlo by se vám líbit

144
70

Videopřání Jíme Jinak 2022 – Uspořádejme si myšlenky

Čtěte více na toho téma

Vyzkoušejte také

44

Soutěž o balíček potravin od Probio

Soutěž už byla ukončena a výherce byl odměněn.

Soutěž o sadu BIO koření značky Benkor

Soutěž již skončila. Vítěze jsme již vyhlásili a odměnili balíčkem koření.

Vyhlášení soutěže o sadu koření Benkor

Již známe vítěze naší soutěže o sadu BIO koření značky Benkor. Nejste to vy?

Vyhlášení soutěže o balíček PROBIO

Už známe výherce soutěže z Klubu JJ, kterému brzy přijde balíček plný dobrot od společnosti PROBIO. Nejste to právě vy?
12

Vyhlášení soutěže o ceny za 5.700 Kč

Už známe výherce z letošního Podzimního detoxu! Ze všech, kdo se přihlásili do programu a přidali se do soutěže, jsme vylosovali 9 výherců. Srdečně gratulu...