Domů > Magazín > Blog

Soutěž o knihu Rychlé meditace pro zklidnění těla a mysli

Soutěž je již ukončena a výherce odměněn.

Pojďte si zasoutěžit!

Jelikož jsme nám psali, že téma meditace řešíte a často nevíte, jak na to, rozhodli jsme se tuto soutěž zaměřit také na knihu o meditaci, konkrétně o knihu:

Máme tady další soutěž o knihu v hodnotě 219 Kč.

  • Rychlé meditace pro zklidnění těla a mysli – Jak meditovat kdykoliv a kdekoliv ?
Do soutěže se můžete zapojit, pokud do 20.3. odpovíte pod tento článek do komentáře (nebo do komentáře na našem Facebooku, kde také soutěž probíhá) na otázku:
? Kolikrát za měsíc si najdete chvíli na utřídění mysli a meditaci?
My doporučujeme meditovat každý den alespoň malou chvilku, udělat si pořádek v mysli, promyslet životní priority a zklidnit se. Pokud jste si zatím čas na meditaci nenašli, anebo nevíte, jak na to, můžete se přidat do programu Jarní očista http://bit.ly/program-jarni-ocista, ve které společně všechny tyto témata řešíme.
Držíme vám palce!

Výherce vybereme 21.3.

PS: Víte už jak na zdravé cukroví?

My na Jíme Jinak ano! Naučíme vás chutné cukroví - bez cukru a 100% rostlinné! 💖 Mrkněte jak nahradit cukr ve vánočním pečení nebo se seznamte s perfektním plánem pečení zdravého cukroví. A myslíme i na vás, kterým dělá starosti lepek. Ochutnejte některý ze 40 receptů na bezlepkové cukroví.

Zdravé recepty, zdravé vaření a životní styl. Tisíce receptů zdarma. Co víme, sdílíme! :-)

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Komentáře

Zatím se mi nepovedlo do běžného denního programu zařadit klasickou meditaci. Ale už nějakou dobu se alespoň snažím najít si každý den čas na takové to denní snění. Kdy o ničem nepřemýšlim cíleně a nezaměstnávám mozek ani ničím jiným (nemám mobil, knihu, nic). Nechám myšlenky, aby se rozeběhly, kam se jim zrovna chce. Je to opravdu osvěžující činnost, která mi dodává energii. Tohle dělám téměř každý den, když mladší syn usně přes den. Někdy se snažím i večer, ale to zase většinou dost rychle usnu já. ? Takže odpověď na otázku by byla zhruba 25x za měsíc.

Ač je tohle pro mně docela čerstvé téma, docela se mi daří několikrát za den prostě přepnout v hlavě mysl do stavu “vypnuto” :D a na chvíli se soustředit jen na dech, a ono to funguje, potom se přistihnu jak se usmívám a jde se dál. No a odpoledne jsem každý den aspoň hodinu v lese (čekají na mně tři chlupaté čtyřnohé kámošky) a to je teprve balzám na duši :)

Ukázat další komentáře

Vyzkoušejte také

Knedlík z bezpluchého ovsa vařený v páře

Tenhle knedlík z celého zrna je mnohem sytější než klasika z bílé mouky. Tenhle knedlík je celozrnný, bez vajec, bez droždí, nekynutý, za to velmi sytý. Mí...

Celozrnné krekry s mákem

Máte chuť na nějaké slané křoupání? Připravte si tyto jednoduché krekry, kterými rozhodně neurazíte ani návštěvu.

Chléb z červené řepy

Vynikající chléb z těsta netradiční barvy :-) Barvou těsta se nenechte odradit, pečením se barva ztratí a chleba bude k nakousnutí.
90
27

Adventní půst začíná. Má cenu ho držet?

Lidé se dříve před Vánoci celé týdny postili. Dělali to přirozeně. Museli. Šetřili tak svoje zdraví a bystřili mysl. My žijeme v blahobytu, přesto jsme jak...

Vánoční bábovka

Tuto bábovku jsem nazvala vánoční, protože chuť oříšků a koření mě hned navedla na Vánoce. Můžete si ji samozřejmě upéct kdykoliv, jako pohoštění pro hosty...

Tofu s tahini omáčkou

Vyzkoušejte tento recept na výbornou omáčku s tofu. Je rychlá a můžete jí použít i na zeleninu nebo k čemukoliv, co vás napadne. Jako příloha je skvělá rýž...