V pondělí 14.2. startuje Jarní očista

Dlouho očekávaný kurz za pár dnů začíná. Čeká vás jídelníček s nákupními seznamy na 6 týdnů, video vaření, detox těla, hlavy i domácnosti a jarní program pro osobní rozvoj. Biologické jaro začíná, využijte sílu, která se probouzí a přidejte se k nám. Kurz probíhá na našich stránkách z pohodlí vašeho domova. 

Zatočte s únavou, faldíky a nemocemi

Jako každoročně, jdeme i letos zatočit s jarní únavou, bolestmi všeho druhu, povánočními špíčky a nepořádkem doma i v hlavě. Během pár týdnů ucítíte, jak se vám vrací energie, lépe se spí a dýchá. Vaše tělo se začne čistit a regenerovat, nadváha půjde dolů a energie nahoru. To se nedá popsat, to se musí zažít!

Vše, co na Jíme Jinak čtete zdarma a bez reklam
, můžeme dělat díky účastníkům našich programů. Účastí v Jarní očistě finančně podpoříte rozvoj Jíme Jinak.

Spravte si jídelníček

Upravíme jídelníček na zdravější, ale tak, aby nám chutnalo a neměli jsme hlad. Není nad to čistit se, hubnout (máme-li co), uzdravovat se a ještě si pochutnat! Naučíme vás používat zdravé suroviny. Vyřadíme ty potraviny, které náš organismus na jaře zatěžují a brání v regeneraci jater a žlučníku, jejichž čas s jarem přichází. Nahradíme je chutně, zdravě a tak, aby tělu nic nechybělo.

Naučíme vás vařit prakticky, zdravě, chutně a levně

Nechceme v kuchyni strávit celý den, proto máme připravené jídelníčky, které na sebe navazují a šetří nám čas Vaříme ze skutečných potravin – průmyslově nezpracovaných prvopotravin, nepoužíváme žádné nevhodné polotovary, ani vysoce průmyslově zpracované potraviny, koktejly apod.

Dáme do pořádku jídlo i domácnost

Kdo bude chtít detox organismu podpořit, může se spolu s námi pustit do jarního úklidu a využít synergické efekty čistého prostoru a čistého jídla. Prostor, ve kterém žijeme, nás svojí energií buď podpoří nebo zatíží. Udělejme si kolem sebe zdravý a léčivý prostor, který nám bude energii dodávat.

Konec snění, proměníme plány ve skutečnost

A protože jaro je ideální období pro nové začátky všeho druhu, pustíme se s těmi, kdo chtějí letos ve svém životě něco změnit, do osobního rozvoje.

Cílem je, aby se tento rok vaše přání a sny proměnily ve skutečnost. Každý rok se během programu odehrávají neskutečné zázraky, když s námi účastníci změní jídelníček a začnou měnit i  myšlení. Povedeme vás a najdeme společně místo, kde se teď ve svém životě nacházíte. Pomůžeme vám najít cíl, kterým se chcete vydat a postrčit vás, abyste letos k němu skutečně vykročili.

Pro koho je program určený

Pro úplné začátečníky, kteří ještě nedrželi vařečku v ruce a jsou na tom jako já před 10 lety. Půjdeme programem pěkně pomalu krok za krokem podle jídelníčku pro začátečníky.

Pro ty, kdo už se zdravou stravou laškují, ale stále v tom nemají systém a potřebují se do toho konečně dostat.
Pro ty, kdo se potřebují zbavit závislosti na cukru, mléce, pečivu či něčem jiném.

Pro ty, kdo potřebují dát svůj život do pořádku a nevědí, kde začít.
Pro pokročilé máme jiný jídelníček a další detoxikační metody, kterými mohou regenerace organismu na jaře podpořit.

Kurzem už prošlo za ta léta několik tisíc lidí, takže je dokonale prověřený a vyladěný tak, aby jím mohli spokojeně a s úspěchem projít nováčci a zkušení matadoři, maminky na mateřské i senioři v důchodu, pracující stejně jako studující. Na všechno jsme mysleli a ti všichni už s námi v programu byli.

Nebudete na to sami

Součástí programu je živá online poradna, kde jsem s vámi já a psycholožka Zuzka, obě průběžně odpovídám na vaše otázky. Kromě toho využijeme naplno sílu uzavřené skupiny se stejným záměrem – budeme se navzájem podporovat a motivovat úspěchy.

👩 Podívejte se, co říkají o Jarní očistě minulí účastníci a co všechno se u nich změnilo během kurzu. I letos to bude zábava, uvidíte!

Přidáte se letos i vy?

Nečekejte na příští únor! Kurz se v pondělí 14.2. otevře, je nejvyšší čas se přidat. Znovu přístupný bude zase až další jaro.

Nezapomeňte, že Klubáci mají kurz za zlomek ceny! Také pro vás máme připravený speciální balíček ročního členství v Klubu Jíme Jinak + Jarní očista s obrovskou slevou 2 310 Kč.

Více informací o kurzu najdete zde.

Chci lepší jídelníček i postavu

Na všechny odvážné se už moc těším!

Eva

 

⏩ BRZY ZAČÍNÁ PODZIMNÍ DETOX KURZ

Dcerka si pochvaluje a já mám za 14 dní pryč 6 cm v pase (Daša)

Daša: Dobrý deň :-). Veľmi oceňujem prepracovanosť programu "Zhubnete...

Úspěch: manžel vylízal i talíř

Slunivok: Skvělý recept ! Uvařila jsem si čočku na...

Mám dole 2 kg bez snažení, i když se krmím

Věrka: Chci vám poděkovat za skvělé recepty, za celý...

Už nechci vařit klasiku, kterou jsem dříve vařila

Pavlivlmaeorua: S pomocí dcery jsem se dostala k programu...

Moc mě to baví!

Libenk: Děkuji za výborný recept :-) Dnes upečeno a...

6 kg za měsíc pryč jen díky stravě (Tereza)

Tereza: Krásný den, tady je můj sumář po měsíci...

Ještě, že tento web existuje!

Lenka: Děkuji Vám. Za rady i za celý tento...

Z maroda jsem zase činorodá!

Jarka: Ahoj Evi a Heli a všichni klubáci ♥...

Dokonce i dcera jídlo snědla – to je velký úspěch!

Hanka: Odpoledne jsem se dívala na Vaše vaření, vypadalo...

Za 7 týdnů 10 kg dole a zmizely i chutě na sladké (Zdenka)

Zdenka: Dobrý den, musím se s vámi podělit o...

Díky JJ mě to vždy nakopne zkusit něco nového

Lentvaruzk: Moc se mi vaše videa libí. Děkuji za...

Díky novým videím v kurzu mám pocit, že jsme si blíž

Tereza: Moc moc chválím za nové zpracování kurzu (videa),...

Upravil se mi cholesterol a zhubla jsem (Hana)

Hana: Ahoj Evi, opravdu to rychle uteklo a Jarní...

Objev stránek

Dobrý den, vaše stránky jsem objevila někdy v tomhle...

Nehoní mě mlsná a dokázala jsem se vzdát kávy

Silvushe: Evi, Helčo, jste fenomenální ! Vy i vaše...

Nejlepší knedlíčky

Lenka: Tyto knedlíčky jsou chuťově snad nejlepší, jaké jsem...
  1. Dobrý den paní Evo, chtěla bych se zeptat, teď koncem unora budu platit 12 platbu za klub JJ. Chtěla bych se účastnit jarního detoxu za klubovou cenu 490, -. Jak toho můžu docílit? Děkuji Petra

    • Dobrý den, Petro, jakmile zaplatíte poslední splátku, stanete se ročním členem a budete si moci objednat jakýkoli náš program jen za 490 Kč.Cena se vám nabídne automaticky, když budete přihlášená pod svým profilem. Kdybyste si s něčím nevěděla rady, tak pište na podpora@jimejinak.cz , tady bych to nemusela najít a Vlaďka na podpoře odpovídá právě na technické dotazy průběžně každý všední den.

  2. Jani, to je slovo do pranice. Já taky nejsem nejmladší a jestli se dobře pamatuju, tak nejstarším účastníkům bylo 71 a 74 pánovi a moc se jim to líbilo. Takže hurá na to, ukážeme těm faldíkům, že to my máme otěže našeho zdraví v ruce ;-)

    • Tak to je tedy náskok, Yjet! :-) Jasně rýžový půst nevadí, když je na něj člověk naladěný, zvyklý a dělá mu to dobře. Přejídání, jestli jsem to dobře pochopila, sice není zdravé, ale přejíst se rýží a zeleninou není zas takový prohřešek, protože to se rychle stráví. Jestli ale můžu radit, tak bych si to spíš rozdělila do více porcí a jedla je podle hladu než velké množství naráz. To přetěžuje slinivku a trávení obecně. Všechno chce ale svůj čas, já se přejídala roky než se tělíčko nasytilo a mozek uklidnil :-))

  3. Zobrazit všech 6 komentářů

Komentujte
Vaše jméno

Jméno uložíme a zobrazíme, váš e-mail nezveřejníme. Zásady ochrany údajů.