V pondělí startuje Jarní očista

Dlouho očekávaný kurz v pondělí začíná. Natočili jsme pro vás přes 80 nových videí, čeká vás jídelníček s nákupními seznamy na 6 týdnů, video vaření, detox těla, hlavy i domácnosti a jarní program pro osobní rozvoj. Biologické jaro začíná, využijte sílu, která se probouzí a přidejte se k nám. Kurz probíhá na našich stránkách z pohodlí vašeho domova.

Zatočte s únavou, faldíky a nemocemi

Jako každoročně, jdeme i letos zatočit s jarní únavou, bolestmi všeho druhu, povánočními špíčky a nepořádkem doma i v hlavě. Během pár týdnů ucítíte, jak se vám vrací energie, lépe se spí a dýchá. Vaše tělo se začne čistit a regenerovat, nadváha půjde dolů a energie nahoru. To se nedá popsat, to se musí zažít!

Vše, co na Jíme Jinak čtete zdarma a bez reklam
, můžeme dělat díky účastníkům našich programů. Účastí v Jarní očistě finančně podpoříte rozvoj Jíme Jinak.

Spravte si jídelníček

Upravíme jídelníček na zdravější, ale tak, aby nám chutnalo a neměli jsme hlad. Není nad to čistit se, hubnout (máme-li co), uzdravovat se a ještě si pochutnat! Naučíme vás používat zdravé suroviny. Vyřadíme ty potraviny, které náš organismus na jaře zatěžují a brání v regeneraci jater a žlučníku, jejichž čas s jarem přichází. Nahradíme je chutně, zdravě a tak, aby tělu nic nechybělo.

Naučíme vás vařit prakticky, zdravě, chutně a levně

Nechceme v kuchyni strávit celý den, proto máme připravené jídelníčky, které na sebe navazují a šetří nám čas Vaříme ze skutečných potravin – průmyslově nezpracovaných prvopotravin, nepoužíváme žádné nevhodné polotovary, ani vysoce průmyslově zpracované potraviny, koktejly apod.

Dáme do pořádku jídlo i domácnost

Kdo bude chtít detox organismu podpořit, může se spolu s námi pustit do jarního úklidu a využít synergické efekty čistého prostoru a čistého jídla. Prostor, ve kterém žijeme, nás svojí energií buď podpoří nebo zatíží. Udělejme si kolem sebe zdravý a léčivý prostor, který nám bude energii dodávat.

Konec snění, proměníme plány ve skutečnost

A protože jaro je ideální období pro nové začátky všeho druhu, pustíme se s těmi, kdo chtějí letos ve svém životě něco změnit, do osobního rozvoje.

Cílem je, aby se tento rok vaše přání a sny proměnily ve skutečnost. Každý rok se během programu odehrávají neskutečné zázraky, když s námi účastníci změní jídelníček a začnou měnit i  myšlení. Povedeme vás a najdeme společně místo, kde se teď ve svém životě nacházíte. Pomůžeme vám najít cíl, kterým se chcete vydat a postrčit vás, abyste letos k němu skutečně vykročili.

Pro koho je program určený

Pro úplné začátečníky, kteří ještě nedrželi vařečku v ruce a jsou na tom jako já před 10 lety. Půjdeme programem pěkně pomalu krok za krokem podle jídelníčku pro začátečníky.

Pro ty, kdo už se zdravou stravou laškují, ale stále v tom nemají systém a potřebují se do toho konečně dostat.
Pro ty, kdo se potřebují zbavit závislosti na cukru, mléce, pečivu či něčem jiném.

Pro ty, kdo potřebují dát svůj život do pořádku a nevědí, kde začít.
Pro pokročilé máme jiný jídelníček a další detoxikační metody, kterými mohou regenerace organismu na jaře podpořit.

Kurzem už prošlo za ta léta několik tisíc lidí, takže je dokonale prověřený a vyladěný tak, aby jím mohli spokojeně a s úspěchem projít nováčci a zkušení matadoři, maminky na mateřské i senioři v důchodu, pracující stejně jako studující. Na všechno jsme mysleli a ti všichni už s námi v programu byli.

Nebudete na to sami

Součástí programu je živá online poradna, kde jsem s vámi a odpovídám na vaše otázky. Kromě toho využijeme naplno sílu uzavřené skupiny se stejným záměrem – budeme se navzájem podporovat a motivovat úspěchy.

👩 Podívejte se, co říkají o Jarní očistě minulí účastníci a co všechno se u nich změnilo během kurzu. I letos to bude zábava, uvidíte!

Přidáte se letos i vy?

Nečekejte na příští únor! Kurz se v pondělí otevře, je nejvyšší čas se přidat. Znovu přístupný bude zase až další jaro.

Nezapomeňte, že Klubáci mají kurz za zlomek ceny! Také pro vás máme připravený speciální balíček ročního členství v Klubu Jíme Jinak + Jarní očista s obrovskou slevou 2 310 Kč.

Více informací o kurzu najdete zde.

Chci lepší jídelníček i postavu

Na všechny odvážné se už moc těším!

Eva

 

Hubneme do plavek online: Shoďte 5 kg za 14 dnů

Objev stránek

Dobrý den, vaše stránky jsem objevila někdy v tomhle...

Největší hubnutí nastalo po vysazení cukru a bílého pečiva

Mrask: Dobrý den, začala jsem asi 14 dní před...

Díky Klubu JJ se ze mně stává jiný člověk

Maca.stej: Jsem v Klubu JJ druhým rokem a téměř...

Díky vám jsem začala po 20 letech snídat!

Duetka: Jídlo je úplně skvělé. Díky vám Evi konečně...

Jsem moc ráda, že jsem do sebe za kurz investovala

Giana: Váš kurz se mi moc líbí. Jídla jsou...

Jsem čilejší a už konečně večer nezívám

Nahlie64: Jídla jsou výborná a moc Vám poděkovat :-)...

Za 3 týdny mám 5 kg dole bez hladu a chemických koktejlů

Zdlang: Zdravim, Evo, Jarni ocista mne prekvapuje pokracujicim ubytkem...

Jsem vděčná za tuto stravu

Iva: Tento druh stravy mě přináší velký kus klidu,...

Vaření je rychlé, jednoduché a velmi chutné! Jsem vděčná, že jsem do toho šla.

Ivanavaokabu: Tolik nových chutí a tolik zeleniny jsem nesnědla...

Dole 2 kg a spoustu cm a pokračuji dál

Ivana L.: Mám dole 2 kg. Ale zato těch...

Všichni mi říkají, že jsem nějaká mladá babička – díky JJ mládnu 🙂

Vlaty: Cítím se úplně super, mám dole asi 6kg....

Klub JJ mě vyrazil dech

Jana: Evi a Helčo, jste úžasné , Klub jíme...

Zbavila jsem se zánětu v rameni

Jitka M.: srdečně Vás zdravím a děkuji Vám za spoustu...

Jsem ráda, že jsem se do klubu JJ přihlásila

Katka: moc, moc děkuji za klub JJ, jsem z toho...

Očista byla super!

Janakralicek: Očista byla super, diplom jsem si udělila, byla...

Změna jídelníčku mi pomohla s problémy se spaním

Pavlína: S problémy se spaním mi opravdu pomohla až změna...
 1. Dobrý den Vám všem, jsem už také nějaký čas v klubu a snažím se vše sledovat a pomalu se připravovat na změny, také děkuji za přijetí… těším se na jarní očistu a doufám, že to zvládnu. Udělala jsem si své první kimči z dýně a také kvašenou zeleninu, zkoušela jsem i nějaké recepty a moc mi chutnaly. Tak zítra se sejdeme a všem hodně zdaru!

  • Jarko, určitě to zvládnete. Když umíte takové věci jako kimči a kvašenou zeleninu, tak zbytek bude brnkačka 😉

 2. Pozdravujem všetkých a teším sa :-). Podľa JJ som začala meniť svoj jedalniček a spontánne sa pridal aj môj muž. Mám z toho radosť. Recepty sú dokonalé a Eva skvelä, teším sa na jarnú očistu.

  • Majo, to je super, že se muž přidal, to je skvělé 👍👍👍 Těším se, že si to spolu užijeme 😍

 3. Jako začátečník nemám doma žádné suroviny, potřebovala bych je přes víkend nakoupit, ale nevím co 🤔

  • Jestli jste s námi v Jarní očistě, Jiřino, tak vydržte do pondělí, to se otevře přípravný týden a v něm bude nákupní seznam. Podle jídelníčku pojedeme až další týden, takže na všechno je času dost 😉

  • Zdravím všechny, také se moc těším na nové informace. Absolvovala jsem již mnoho kurzů s „Jíme jinak“, zatím jsem se do diskuze nezapojila. Musím pochválit Evu za mnoho zajímavých receptů a informací. Denně pročítám stránky a vždy mne příjemně překvapí. O to co jím se zajímám už 25 let, dávám přednost veganské stravě. Recepty „Jíme jinak“ jsou zajímavé, chutné, zdravé, rychlé, jedinečné. Prostě SUPER. V

   • Vendy, moc děkujeme za krásná slova ❤ S takovými zkušenostmi budete vítaná posila v programu, určitě se zapojte 👍

 4. Už se taky nemůžu dočkat 🙂 Jsem tu chvilku ,ale jsem unešená 🙂 krásný web , chutné recepty a milí človíčkové kolem 🙂 Velmi se těším <3

 5. Ahoj, děvčata, také se moc těším 🙂 hlavně na tu hromadu nových informaci a jarní recepty. Pokud se dostaví příval energie, tak to bude nej a příjemným bonusem bude nějaké to ztracené kilíčko. Všem držím palce 🙂

 6. Ahoj, hlásím, že jsem podnikla první přípravný krok. Objednala jsem si na internetu semínka na klíčení. Očekávám brokolici, ředkev růžovou, červené zelí a jetel. Ostatní semínka ulovím v prodejnách zdravé výživy. Těším se jaro a na nový start.

  • No tak to máš skvělou jarní zásobu 👍 To jsi hodně napřed, budeš v sekci velmi pokročilých! 😉

   • Kdepak, vůbec nejsem pokročilá. V týdnu toho moc uvařit nestihnu, tak si to vynahrazuji klíčením. To stíhám. Ale jestli se pokročilost posuzuje podle konzumace nata, tak jsem tedy pokročilá. 🙂 První krabičku jsem vyhodila, ale teď ho jím v malém množství skoro každý den. Dávám si ho nejraději s rýží a doma kvašenou zeleninou. Zrovna dnes jsem naložila do sklenice další várku zelí s mrkví. Nevím, zda to úplně patří k jaru, ale mám na to prostě chuť. A taky mám teď větší spotřebu uzeného tempechu a naklíčených ředkviček. Asi jsem si ještě neujasnila, jestli je zima, nebo jaro. Ale věřím, že to přijde. Děkuju Evo

    • No vidíš, jsi pokročilejší než pokročilá, natto skoro nikdo nemá rád, myslím, že je nás tu pět a půl, kteří to jíme 😂😂 Kvašená zelenina je vhodná jákákoliv, to je super, žes ji naložila 👍 Tady teď pořád jedu v naklíčených ředkvičkách. A tempehové období jsem měla před týdnem, to padly tři během pěti dnů 😂 Myslím, že ani příroda si ještě neujasnila, zda je zima nebo jaro 😃

 7. Po návratu z hor jsem si dala klasickou MB a opustila mě dvě Vepříkovská kila :-)) Jestlipak odejde s jarním detoxem i to třetí;-)
  Hodně sil všem, to dáme !!!!

  • Vepřík nám dopřával, to je fakt :-))) Nejvyšší čas pustit se do toho s tím letošním Hlodavcem 😉

 8. Já se už taky moc na kurz těším. Věřím, že se sejde dobrá parta jako na podzim. Obrovská podpora spolubojovnic je motivující a uklidnující, když se nedaří jak má.

 9. Zobrazit všech 32 komentářů

Komentujte
Vaše jméno

Jméno uložíme a zobrazíme, váš e-mail nezveřejníme. Zásady ochrany údajů.