Trápí vás chronický problém a úprava stravy nezabírá? Možná je potřeba upravit něco víc než jen jídelníček. Domluvili jsme pro vás 400 Kč slevu na vstupní vyšetření v Institutu celostní medicíny, abyste už více neodkládali celostní péči o svoje zdraví. Nechte se vyšetřit a jděte na to chytře, pod vedením MUDr. Strnadelové.

Celostní medicína

Starat se o vás bude MUDr. Vladimíra Strnadelová

Není specializovaná podle diagnóz nebo orgánů, ale léčí celého člověka, hledá to, co není v jeho tělo v pořádku a co vše to zapříčinilo. Žádná nemoc nevznikne z jedné příčiny, vždy je to celý soubor, který je u každého člověka různý i když diagnosa může být u mnoha lidí totožná. Celostní medicína hledá tyto příčiny a odstraňuje je. Vzhledem k tomu, že na člověka a jeho zdraví má vliv mnoho věcí, vyžaduje aktivní přístup člověka v úpravě stravy, životního stylu, cvičení i práce na psychice.

Co léčíme

V naší ordinaci se setkáváme s celou řadou onemocnění. Mezi nejčastější patří:

 • Imunitní onemocnění – opakované nemoci dýchacích cest, anginy, záněty uší. Opakované záněty močových cest.
 • Autoagresivní onemocnění – ulcerosní colitída, Cronova choroba, roztroušená sklerosa, progresivní polyartritida a další.
 • Kožní onemocnění – nejrůznější druhy ekzémů včetně atopického ekzému, lupenka, akné.
 • Onemocnění nejrůznějších orgánů – ledvin, jater, srdce a dalších.
  Vyšetření zvládnou i malé děti, je bezbolestné.
 • Alergie – celostní medicína neléčí alergie podle alergenů, ale léčí poruchu imunity, která k alergii vede.
 • Zažívací onemocnění – zácpy, průjmy, nadýmání, žaludeční vředy, divertikulosa tlustého střeva.
 • Gynekologické problémy – výtoky, mykózy, opakující se záněty, neplodnost, myomy, poruchy menstruace.
 • Doplňková léčba při onkologických nemocech.

Jak léčíme

Díky kombinací lékařských a alternativních metod můžeme snadněji odhalit příčinu nemoci a nemoc vyléčit. Používáme různé metody vždy individuálně zvolené podle potřeby pacienta. K vyšetření používáme čínskou diagnostiku a vyšetření na EAV přístroji (bezbolestný, používáme i u dětí). K léčbě pak využíváme úpravu stravy, režimu, byliny, fytoterapii, akupunkturu, homeopatii nebo bachovy esence podle zjištěných potíží. Více informací najdete zde.

Výhoda pro členy Klubu Jíme Jinak

Členové Klubu mají slevu 400 Kč na vstupní vyšetření  v Institutu celostní medicíny. Slevu mohou využít dva členové z jedné rodiny, celkově tedy můžete ušetřit až 800 Kč na jedno členství.[ přihlaste se ] Sleva se nevztahuje na další příbuzné a přátele, ani na další kontrolní vyšetření nebo medikamenty.

Akce platí do odvolání.

Doporučení od Jíme Jinak

„Vřele doporučuji všem, kdo se delší dobu potýkají se zdravotním problémem a nedaří se jim dosáhnout zlepšení, aby si došli na vyšetření. Někdy je potřeba cíleně posílit oslabené orgány, pomoci tělu nejen dobrou stravou, ale i bylinkami či jinak, aby se jeho přirozené funkce obnovili. “ Eva Cikrytová, zakladatelka projektu Jíme Jinak

Kontakt pro objednání

EAV umožní zjistit zatížení orgánů, stav imunity, přítomnost virových, bakteriálních a plísňových zátěží.

V Institutu celostní medicíny se o vás postará MUDr. Vladimíra Strnadelová a dietetiku vám vysvětlí Jan Zerzán. Objednat se na vstupní vyšetření v Institutu celostní medicíny můžete do Prahy nebo do Zlína. Více informací o nabízených službách na webu.

Ordinace Praha – Florenc
Na Florenci 35, 110 00 Praha 1,
Rohový dům na křížení ulic Na Poříčí a Na Florenci, 5. patro
Objednejte se na čísle: 739 155 488

Poradna Zlín
Náměstí T.G. Masaryka 1281, Zlín, 3. patro
Objednejte se na čísle: 603 773 244

Hubneme do plavek online: Shoďte 5 kg za 14 dnů

Ještě nemáte registraci? Získejte výhody.
REGISTROVAT ZDARMA

 1. Zdravím, také jsme s manželem přihlášeni na vstupní vyšetření. Chci se zeptat, jak dlouho celkem trvá? Jak celkově vyšetření probíhá – test na potravinové zátěže testuje pan Zerzán? A jakým způsobem? Díky 😉

 2. Ahoj Evičko, s manželem jsme po telefonu objednání k p. Strnadlové, ale nemůžu přijít na to, jak uplatnit tu slevu, prosím o bližší info. Moc děkuji

  • Za nás stačilo říct (po příchodu) na recepci uvedené heslo a sleva nám byla odečtena při placení. Na recepci je moc milá a ochotná paní, není se čeho bát :-)

  • Aničko, jak psala Naďa, mají seznam Klubáků, takže stačí se pod svým jménem objednat a uvést kód.

 3. Pořád přemýšlím, že se k paní doktorce objednám, ale nevím, zda je vhodná i pro mě…? Nemám pocit, že bych byla nějak nemocná, ale několik neduhů, kterými se zabývá, mě trápí (některé občas – a to mám pocit, že vždy vím, čím vznikly…, jiné častěji).
  Je mi ale jasné, že dovnitř sebe nevidím. Dle JJ se stravuji téměř rok, ale většinou to bylo v podobě nedokončených online kurzů. Vždy jsem se vrátila ke konvenční stravě, respektive ke sladkému.
  Nejvíc mě samozřejmě trápí hubnutí (s LC jsem se dostala na cca 66-68kg, nyní mám znovu 90kg, a to při výšce 161cm je opravdu hodně). Mám pocit, že se opravdu snažím, říkám si, že se přece každé jídlo počítá, ale nějak pořád nevidím výsledek. Přitom bych řekla, že se stravuji lépe a hýbu více, než většina v mém okolí…
  Děkuji, Evi, moc za odpověď.

  • Simono, měla jsem tam v začátku chybu, je to takto: vstupní vyšetření stojí 900 Kč, klubáci mají slevu 400 Kč, takže zaplatí jen 500 Kč. Pokud jde i partner, zaplatí místo 1800 Kč 1000 Kč a ušetří 800 Kč.

 4. Ahoj Evi, tak jsem využila tvé nabídky a 10.12. jsem objednaná v ICM. V mém věku těch neduhů mám celkem dost a tak jsem od mých „kluků“ dostala ježíška. Doufám, že mně poradí co a jak zlepšit. Díky za možnost a slevu.

  • To jsem ráda, Mileno, že si jdeš pro komplexní vyšetření a rady. Doporučuji být připravená ve smyslu: jak se mi spí a usíná, jak a kdy chodím na malou/velkou/jaká je stolice, jak se potím, jak je mi zima, jak mi je po jídle (nadýmání, těžko apod.), jak se cítím od hlavy po paty – všechno si napiš a vezmi si s sebou tužku a papír, protože na začátku to člověk všechno nepobere. Pokud budeš mít co léčit, tak i počítej s hotovostí na bylinky, čaje apod. A užij si to a paní doktorku moc pozdravuj.

 5. Ahoj Evi. Úžasné. Právě s dcerou hledáme někoho, kdo by nám pomohl zlepšit dál náš zdravotní stav. Hledaly jsme i kontakt na doktorku Strnadelovou, byly jsme nadšené, že je není jen v Praze. Koukáme na videa, já jsem prostudovala Radost z jídla a samozřejmě vaříme, bez toho to nemá smysl. Jen zatím nevím, jak skloubit návštěvu až ve Zlíně s distanční výukou, kdy jedu 12 h denně (je toho víc než ve škole a ještě nám někteří učitelé vypadli). Dovolenou nedostanu, dcera na vysoké má taky pěkný zápřah, děláme většinou i o víkendech. Kdyby takových lékařů bylo víc. Bojím se, že než se mi i dceři poštěstí najít čas (asi prázdniny), tak uteče dlouhá doba. Zkusíme to nějak skloubit, najít skulinku. Ale kdyby náhodou jste věděli poblíž Ostravy někdo o podobném lékaři (i bez slevy), budeme rády. Děkuji.

  • Dášo, já vím, že času není nikdy dost, sama bych mohla mít den dlouhý 48 hodin a jsem si jistá, že by mi to nestačilo. Učím děti doma už šest let, vařím, starám se o Jíme Jinak, o dům, o zahradu, o pole a….taky nemám čas na to, co pro mě není priorita, stíhám fakt jen to, co zrovna považuju za důležité 😉 Naše zemička je tak maličká, že si každý může dojet ke komukoliv kdekoliv, protože naši zem za pár hodin přejedeš. Z Ostravy do Prahy jezdí Pendolíno snad jen dvě hodiny. Kdybys byla nemocná a měla horečky, tak stejně neučíš. Je to o prioritách, věř mi. Kdyby vám bylo zle a měly byste strach, že je to něco vážného, tak si čas určitě najdete. MUDr. Strnadelová má ordinaci i ve Zlíně, což mi fakt nepřipadá ani pro Ostraváky daleko. V Olomouci máte skvělou Dášu, tak si vyber. Nikoho lepšího než tyhle dvě osobně neznám a netroufám si doporučit. Vím, že ty se o sebe krásně staráš, vaříš jinak atd., v mnoha ohledech jsi pro ostatní vzor, takže se neboj si dopřát čas i na tuhle osobní péči a mít svého rodinného lékaře na telefon. Je to fakt k nezaplacení. Podívej se na všechny ty ostatní lidi, co se o sebe nestarali, jak je jim teď zle, jak se bojí a jak zoufale hledají, jak začít. Máš veeeeeeliký náskok a doladit svoje zdraví pomocí odborníka mi přijde super pro budoucnost. Práce neuteče 😉 Co kdybys třeba musela na operaci se slepým střevem? Odložila bys akutní zánět kvůli distanční výuce? 😉

   • Evi. Mas samozrejme pravdu. Kdyz
    Jsem to odklikla, tak jsem si v podstate rekla totez. Je to o nasem vnitrnim nastaveni. A moc dekuji, za tu praci mi odpovedet a nastavit zrcadlo :) Ony ty komentare jsou takove terapeuticke psani, clovek se mnohdy dozvi nejvic sam o sobe. Diky

    • Jee, tak to jsem ráda, Dášo, že jsem se tě nedotkla, že to bereš takhle. Já si tě moc vážím a to poslední, co bych chtěla, je tě urazit. Ale měla jsem dojem, že se stavíš na poslední místo, že nejdřív práce, pak možná někdy bude čas na vyšeteření… Tak paráda, že to nakonec vidíš stejně. Neměly bychom se odkládat na později ❤

  • Ahoj Peti, pokud je to vstupni kontrola, tak dle pokynu ve zlutem ramecku. Pokud jsi vsak objednana pred spustenim akce, tak nevim, zda to u nich ucetne projde.

 6. Zobrazit všech 18 komentářů

Komentujte
Vaše jméno

Jméno uložíme a zobrazíme, váš e-mail nezveřejníme. Zásady ochrany údajů.

Předchozí článekOnline vaření: Tempehová polévka, cizrnovo-dýňová omáčka, jáhly s kroupami a napařená zelenina
Další článekJak začít podle jídelníčku Jíme Jinak