Domů > Výhody pro členy > Aktuální výhody

Nové knihy z vydavatelství Anag – pro Klubáky se skvělou slevou

Vydavatelství Anag přináší v měsíci září na trh dvě skvělé knižní novinky Ájurvédská detoxikace a Kniha o lymfě, které mohou členové Klubu Jíme Jinak pořídit s krásnou slevou. Udělejte radost sobě nebo obdarujte své blízké nádherným dárkem v podobě zajímavé knihy.

Ájurvédská detoxikace – Jak pročistit a ozdravit své tělo a dosáhnout rovnováhy

Podle ájurvédy je zdraví, štěstí a vnitřní pocit pohody našim přirozeným stavem.

Najděte rovnováhu a optimalizujte svou životní pohodu
Zdraví se popisuje jako tělo zbavené toxinů, normální fungování orgánů, schopnost zbavovat se škodlivých látek, klidná mysl a vyrovnané emoce. V rušném a toxickém světě akumulují naše fyzické a mentální systémy toxiny, které způsobují zhoršení tělesných funkcí. Udržet si zdraví a předcházet nemocem při zvládání hektického, často toxického světa, ve kterém žijeme, je náročné, ale budeme-li dbát přirozených cyklů a rytmů ročních období a vlastního těla můžeme najít rovnováhu a optimalizovat svou životní pohodu.

Průvodce plný detoxikačních plánů, které vám pomohou dosáhnout přirozeného stavu zdraví a štěstí
V této knize se naučíte porozumět své vlastní konstituci a využívat denní a sezónní cykly přírody k odstranění nahromaděných toxických látek v těle a zjistíte, jak posílit tuto schopnost na základě vašeho konkrétního typu těla nebo v sanskrtské „dóši“. Ájurvédská detoxikace je komplexní průvodce plný detoxikačních plánů, receptů a domácích prostředků, které vám pomohou dosáhnout přirozeného stavu zdraví a štěstí.

O autorce: Anu Paavola je zakladatelkou Jivita Academy of Ayurveda v Londýně, kde se vzdělávají  ajurvédští  terapeuti, výživoví poradci a učí se zde praktické dovednosti  v tomto celostním starověkém umění léčení. Jistě se shodneme na tom, že ajurvédské učení se jeví jako poměrně složitý systém a Anu Paavola  ve svém sdílení tato fakta osvětluje a ukazuje, jak lze tento systém přirozeně využít pro naše životy v dnešním světě.

Kniha o lymfě – Jak o sebe pečovat a posílit si imunitu, upevnit zdraví a být krásný

Kniha o lymfě autorky Lisy Levitt Gainsley vám představí rychlé a snadné terapeutické strategie pro optimalizaci lymfy pomocí jednoduché léčivé magie vlastního dotyku.

Zjistěte, jak si díky lymfodrenáži celkově zlepšit zdraví
Lymfatický systém je první obrannou linií těla před nemocemi a zodpovídá za zbavování těla toxinů, odpadu a dalších nežádoucích látek. Nefunguje-li dobře, lze to pozorovat a pocítit jako nafouknutí, otoky a nakonec celkovou malátnost. Lisa Levitt Gainsley kombinuje své dlouholeté zkušenosti specialistky na lymfu s vědeckým know-how, aby poukázala na to, že lymfatická léčba je chybějícím článkem k řešení našich nejčastějších zdravotních potíží. Ukáže vám, jak může lymfodrenáž poskytnout úlevu od bolesti, snížit zánět, pomoci s úbytkem hmotnosti, vyčištěním pokožky a také celkově zlepšit zdraví.

Jak dosáhnout života bez bolesti?
Kniha o lymfě vás pomocí krátkých masážních sekvencí na základě ověřeného výzkumu účinnosti lymfatické drenáže navede k převzetí kontroly nad tím, jak se cítíte, a díky tomu dokážete sami omezit nadýmání a otoky. Je první knihou svého druhu, která má za cíl dosáhnout života bez bolesti.

Výhoda pro členy Klubu Jíme Jinak

  • Na knihy Ájurvédská detoxikace a Kniha o lymfě mají členové Klubu Jíme Jinak speciální slevu 30%, stejně jako na všechny tituly o zdravém životním stylu, vaření a volném čase vydavatelství Anag.
    [přihlaste se

 

 

PS: Stále na sebe nemáte čas?

Co se postarat konečně i o sebe? Startujeme podzimní detox. Spravíme si jídelníčkem postavu, odstresujeme se a nabijeme energií. Budeme o vás 8 týdnů pečovat a podporovat vás na cestě k lepšímu zdraví.
Chci trochu péče a porozumění.

27 lidí už poděkovalo za článek.

Buďte první, kdo napíše komentář

Vyzkoušejte také

15
3

Herbavia – přírodní produkty pro vaše zdraví se slevou pro Klubáky

Společnost Herbavia je výrobcem kvalitních a čistě přírodních produktů, kterými můžete ještě více podpořit svoje zdraví. Pro členy Klubu Jíme Jinak jsme do...
16

Dubová prkénka Chefs Soul s výjimečnou slevou pro Klubáky

Vaření není jen o vytváření chutných pokrmů, ale také o samotném zážitku z vaření. Skvělé prkénko může při přípravě pokrmů znamenat velký rozdíl. Chefs Sou...
31
5

Novinka – skleněné zásobníky na potraviny SIMAX se slevou pro Klubáky

Skleněné nádobí SIMAX se těší naší i vaší velké oblibě a proto bychom vás rádi seznámili s novinkou – praktickými skleněnými zásobníky s bambusovým v...
17
22

Nádobí Eaziglide se skvělou slevou

Chcete vařit zdravě, bez nutnosti použití tuku, s nádobím z bezpečných a kvalitních materiálů? To vše vám umožní nádobí Eaziglide. Na tyto výrobky, mezi kt...
2
2

Trampolínky Bellicon se super slevou

Ke zdravému způsobu života neodmyslitelně patří i pravidelný pohyb. Cvičení na trampolínkách se stává stále více a více oblíbeným cvičením, které můžete pr...
5
11

Vyrazte na výlet se super výbavou. Jídelní boxy a příbory Lurch s velkou slevou!

Chystáte se na celodenní výlet a přemýšlíte, do čeho si sbalit svoje doma připravené dobroty? Vyzkoušejte nové praktické jídelní boxy od firmy Lurch. A při...