Domů > Magazín > Blog

Nakoukněte pod pokličku jarního detoxu

Jarní očista začíná a spolu s ní se začínají utvářet příběhy lidí, kteří chtějí vyladit své zdraví, předejít jarní únavě a naučit se zdravěji vařit. Formuje se krásná skupina, každý z nás je jiný a má jiné cíle, přesto máme mnoho společného. Už nyní máme potěšující ohlasy a první výsledky! Mrkněte na fotky.

Jsme na začátku

Jarní očista startuje a já jsem velmi vděčná, že mohu být součástí krásného kruhu lidí, které dala dohromady touha ve svém životě zlepšit něco k lepšímu – naučit se zdravě vařit, vyčistit si trávení a mysl, zharmonizovat zdraví či potkat spřízněné duše

Dostupné materiály pro zvládnutí kurzu jsou opravdu skvěle připravené, vše je vysvětleno a co není jasné, se snažíme co nejdříve zodpovědět. Navzájem si pomáháme a motivujeme se, inspirujeme se talíři ostatních a že je na co koukat! Také se často smějeme, ale i prožíváme starosti druhých. 

Každý si jde svým tempem, zvládnout může vše anebo nic, o to tady ale vůbec nejde. Není to závod, není to honba za výkonem. Je to především z mého pohledu podpůrná a laskavá atmosféra kurzu. Pokud se někdo zalekne či začnou pracovat nervy, snažíme se mu pomoci tyto pocity překonat a vracet ho zpět, zpět k nim samotným bez jakéhokoliv tlaku na sebe. malý krůček se počítá, každý dělá to nejlepší, co umí a v dané chvíli je možné. 

Myslím, že účastníci oceňují podporu, která se jim dostává primárně v poradně, kam mohou napsat jakýkoliv dotaz ohledně stravy, ale i obecně zdraví a psychiky, protože přesně víme, že je vše propojené. V týmu je skvělá psychoterapeutka, která pomáhá právě s otázkami duše a tím, jak zvládat různé životní situace (které se týkají zdraví, jídla, ale vlastně téměř čehokoliv). V kurzu se totiž myslí nejen na očistu těla, ale i duše.

Co říkají účastníci kurzu?

Přidat se může stále kdokoliv, koho to k nám přitáhne. Kurz je přístupný druhým týdnem a je znát, že nese první ovoce těm, kdo se přidali hned od startu. Přichází k nám velmi potěšující zprávy, ze kterých máme velkou radost. Objevují se již úspěchy v podobě redukce váhy a další.

Už nemám vůbec chuť na kávu a na sladké!Vše je velmi přehledné, lehce dohledatelné a krásně upravené. Vaše podpora je milá a rychlá.”

“Tak jsem zjistila, že první očistu jsem držela v roce 2013! Přinesla mi super benefity, hlavně zdravotní. Letos jsem dozrála k tomu, že se do očisty pustím pořádně, stojí to za to. Už se moc těším. Ve skupině je to o moc lepší!

“Již jsem absolvovala před rokem jarní očistu a velmi mi pomohlo video Nic nemusíte! Přestože jsem se v loňském roce nazapojila do komentářů, úspěšně jsem vše dodržela a cítila se skvěle, jaterní a jiné testy se o 90 % zlepšily!.”

Paní Irma, která je naše již kurzová stálice a znáte jí z příběhu na blogu, nám také napsala krásnou zprávu:

Je to tady až magické a cítím z toho neuvěřitelnou energii, která nám dává sílu se naladit sami na sebe za podpory druhých jak v rovině fyzické, tak té duchovní.

Jak nám jde vaření?

Bližší pohled do kuchyně našich účastníků vám chceme zprostředkovat pomocí fotek. Je to opravdu pestrá přehlídka barev, chutí a často i kreativity. Někdo vaří podle jídelníčku, někteří, zvláště ti pokročilí, ho berou hlavně jako inspiraci a upravují si recepty podle svých potřeb a aktuálních domácích zásob, v souladu s principy očisty. Moc si společně pochutnáváme!

Čekáme i na vás

Pokud se rozhodnete do kurzu naskočit, budete mít k dispozici samozřejmě všechny materiály, o nic nepřijdete. Moc rádi vás uvnitř přivítáme a v případě potřeby navedeme. Na závěr pár slov zakladatelky Jíme Jinak Evy Cikrytové:

Nečekejte, až se dostaví jarní únava, přetížené tělo a psychika začnou volat o pomoc. Přidejte se k nám a užijte si s námi krásné jaro plné zdravých dobrot.” 

PS: Co shodit 5 kg za 14 dnů? 😍

Sezóna plavek začne brzy. Máme chutný jídelníček, skvělé recepty, videa, jemné cvičení - a samozřejmě živou podporu a motivaci. Už za 2 týdny uvidíte výsledky. Mrkněte na výzvu Hubneme do plavek a naskočte!

Mojí vášní je celostní pohled na zdraví lidského těla a duše. Miluji svoji rodinu, ráda skládám myšlenky psaným slovem, hřeje mě pocit, že mohu u ostatních zažehnout plamínek péče o jejich zdraví.

28 lidí už poděkovalo za článek.

Buďte první, kdo napíše komentář

Vyzkoušejte také

2
28

Novinky v Jarní očistě 2021

Co vás letos čeká? Kromě osvědčeného jídelníčku s recepty na 6 týdnů od snídaní až po večeře, nákupních seznamů, informačních a motivačních videí, programu...
17
9

Podpůrné bylinky pro jarní očistu

Jaro je ideální čas pro očistu našeho těla, detoxikaci, po dlouhém zimním období, kdy jsme více uvnitř svých domovů, máme málo pohybu a jíme těžší pokrmy.
46
4

Je čas získat energii, shodit kila a pročistit tělo

Biologické jaro začíná už v půlce února. Vše se začne pomalu probouzet a právě to je skvělý čas na jarní detox!
30
41

Najednou vidím spoustu věcí jasněji (Naďa, 34 let)

Po dvou dětech jsem měla o 10 kg víc, než jsem byla zvyklá. I když jsem se snažila, nešlo to dolů. Přidaly se různé zdravotní problémy jako velikánská únav...
96
32

Leze na nás jaro

Naše rodina se probudila ze zimního spánku, vylezli jsme každý ze svého doupěte a chladnému počasí navzdory se u nás doma projevuje jaro všemi možnými způs...

Podrážděný žlučník a vše o něm

Cítíte nepříjemné tlaky pod žebry po jídle a někdy je vám i nevolno – je možné, že volá o péči váš podrážděný žlučník. Co s tím a jak to napravit? Po...