Domů > Magazín > Blog

Nakoukněte pod pokličku jarního detoxu

Jarní očista začíná a spolu s ní se začínají utvářet příběhy lidí, kteří chtějí vyladit své zdraví, předejít jarní únavě a naučit se zdravěji vařit. Formuje se krásná skupina, každý z nás je jiný a má jiné cíle, přesto máme mnoho společného. Už nyní máme potěšující ohlasy a první výsledky! Mrkněte na fotky.

Jsme na začátku

Jarní očista startuje a já jsem velmi vděčná, že mohu být součástí krásného kruhu lidí, které dala dohromady touha ve svém životě zlepšit něco k lepšímu – naučit se zdravě vařit, vyčistit si trávení a mysl, zharmonizovat zdraví či potkat spřízněné duše

Dostupné materiály pro zvládnutí kurzu jsou opravdu skvěle připravené, vše je vysvětleno a co není jasné, se snažíme co nejdříve zodpovědět. Navzájem si pomáháme a motivujeme se, inspirujeme se talíři ostatních a že je na co koukat! Také se často smějeme, ale i prožíváme starosti druhých. 

Každý si jde svým tempem, zvládnout může vše anebo nic, o to tady ale vůbec nejde. Není to závod, není to honba za výkonem. Je to především z mého pohledu podpůrná a laskavá atmosféra kurzu. Pokud se někdo zalekne či začnou pracovat nervy, snažíme se mu pomoci tyto pocity překonat a vracet ho zpět, zpět k nim samotným bez jakéhokoliv tlaku na sebe. malý krůček se počítá, každý dělá to nejlepší, co umí a v dané chvíli je možné. 

Myslím, že účastníci oceňují podporu, která se jim dostává primárně v poradně, kam mohou napsat jakýkoliv dotaz ohledně stravy, ale i obecně zdraví a psychiky, protože přesně víme, že je vše propojené. V týmu je skvělá psychoterapeutka, která pomáhá právě s otázkami duše a tím, jak zvládat různé životní situace (které se týkají zdraví, jídla, ale vlastně téměř čehokoliv). V kurzu se totiž myslí nejen na očistu těla, ale i duše.

Co říkají účastníci kurzu?

Přidat se může stále kdokoliv, koho to k nám přitáhne. Kurz je přístupný druhým týdnem a je znát, že nese první ovoce těm, kdo se přidali hned od startu. Přichází k nám velmi potěšující zprávy, ze kterých máme velkou radost. Objevují se již úspěchy v podobě redukce váhy a další.

Už nemám vůbec chuť na kávu a na sladké!Vše je velmi přehledné, lehce dohledatelné a krásně upravené. Vaše podpora je milá a rychlá.”

“Tak jsem zjistila, že první očistu jsem držela v roce 2013! Přinesla mi super benefity, hlavně zdravotní. Letos jsem dozrála k tomu, že se do očisty pustím pořádně, stojí to za to. Už se moc těším. Ve skupině je to o moc lepší!

“Již jsem absolvovala před rokem jarní očistu a velmi mi pomohlo video Nic nemusíte! Přestože jsem se v loňském roce nazapojila do komentářů, úspěšně jsem vše dodržela a cítila se skvěle, jaterní a jiné testy se o 90 % zlepšily!.”

Paní Irma, která je naše již kurzová stálice a znáte jí z příběhu na blogu, nám také napsala krásnou zprávu:

Je to tady až magické a cítím z toho neuvěřitelnou energii, která nám dává sílu se naladit sami na sebe za podpory druhých jak v rovině fyzické, tak té duchovní.

Jak nám jde vaření?

Bližší pohled do kuchyně našich účastníků vám chceme zprostředkovat pomocí fotek. Je to opravdu pestrá přehlídka barev, chutí a často i kreativity. Někdo vaří podle jídelníčku, někteří, zvláště ti pokročilí, ho berou hlavně jako inspiraci a upravují si recepty podle svých potřeb a aktuálních domácích zásob, v souladu s principy očisty. Moc si společně pochutnáváme!

Čekáme i na vás

Pokud se rozhodnete do kurzu naskočit, budete mít k dispozici samozřejmě všechny materiály, o nic nepřijdete. Moc rádi vás uvnitř přivítáme a v případě potřeby navedeme. Na závěr pár slov zakladatelky Jíme Jinak Evy Cikrytové:

Nečekejte, až se dostaví jarní únava, přetížené tělo a psychika začnou volat o pomoc. Přidejte se k nám a užijte si s námi krásné jaro plné zdravých dobrot.” 

PS: Jdete s námi letos do Jarní očisty? Zavíráme vstup - poslední šance

Rozhoupejte se a pojďte udělat něco sebe 😊. Pojďte skoncovat s únavou, kily navíc a špatnou náladou. Už za pár týdnů uvidíte výsledky. Pročistíme tělo podle připraveného zdravého jídelníčku. Mrkněte na 8 týdenní Jarní očistu a naskočte!

Mojí vášní je celostní pohled na zdraví lidského těla a duše. Miluji svoji rodinu, miluji skládat myšlenky psaným slovem, miluji pocit, že mohu u ostatních zažehnout plamínek péče o jejich zdraví.

17 lidí už poděkovalo za článek.

Buďte první, kdo napíše komentář

Vyzkoušejte také

2
2

Rozhovor: Jak rozjet jarní detoxikaci naplno

Jaro je tu a proto jsem v pořadu Maminkář prozradila, jak nastartovat jarní detoxikaci. Co jíst a co ne? Kdy začít a jak často se cíleně čistit? Mohou si d...
1
28

Novinky v Jarní očistě 2021

Co vás letos čeká? Kromě osvědčeného jídelníčku s recepty na 6 týdnů od snídaní až po večeře, nákupních seznamů, informačních a motivačních videí, programu...
8
9

Podpůrné bylinky pro jarní očistu

Jaro je ideální čas pro očistu našeho těla, detoxikaci, po dlouhém zimním období, kdy jsme více uvnitř svých domovů, máme málo pohybu a jíme těžší pokrmy.
38
4

Je čas získat energii, shodit kila a pročistit tělo

Biologické jaro začíná už v půlce února. Vše se začne pomalu probouzet a právě to je skvělý čas na jarní detox!

5G je ten nejstupidnější nápad v historii, řekl profesor z Washingtonské univerzity

Brzy se zavede 5G bezdrátová technologie – v ČR už začíná aukce kmitočtů. Přitom se politikové vůbec nezabývají otázkami její bezpečnosti. Jsou to je...

Nápoj ze lněných semínek – detoxikuje tělo a léčí trávení

Lněný čaj je výborným pomocníkem při detoxikaci těla, hubnutí a jakýchkoliv trávicích potížích od nadýmání, plynatosti, až přes zácpu. Jedinečný je také v ...