Domů > Magazín > Blog

Jarní dopoledne pro ženy z Benešovska a Středních Čech

Pokud ještě nemáte program na dopoledne v sobotu 31.března (od 9-12 hodin), přijďte si zarelaxovat, protáhnout těla a popovídat o stravování dětí do mateřské školy MiniSvět v Mrači (okr. Benešov). Za Jíme jinak budu k dispozici já, cvičením nás provede lektorka pilates a power jógy Ivona Poběžalová.

Pokud ještě nemáte program na dopoledne v sobotu 31.března (od 9-12 hodin), přijďte si zarelaxovat, protáhnout těla a popovídat o stravování dětí do mateřské školy MiniSvět v Mrači (okr. Benešov). Za Jíme jinak budu k dispozici já, cvičením nás provede lektorka pilates a power jógy Ivona Poběžalová.


Program:

Cvičení speciálně připravené pro ženy s certifikovanou lektorkou Ivonou Pobežalovou:

– probudíte svá těla, příjemně se protáhnete i zaposilujete

– pročistíte tělo i hlavu

– získáte energii a dobrou náladu

 

Zdravá strava aneb Jíme jinak s Evou Cikrytovou

– nejčastější chyby ve stravování dětí

– jaké jídlo nezatěžuje jejich (i náš) organismus a dokonce může i léčit

– proč mají děti na jaře rýmy, angíny, kašel, tečou jim očička a jak z toho ven

– prostor pro Vaše dotazy

 

Rezervace místa 

Na akci je limitovaný počet míst, je potřeba se objednat emailem na adrese dolezalova@minisvetskolka.cz nebo telefonicky na čísle 602 348 255. 

Vstupné je 390 Kč.

 

PS: Stále na sebe nemáte čas?

Co se postarat konečně i o sebe? Startujeme podzimní detox. Spravíme si jídelníčkem postavu, odstresujeme se a nabijeme energií. Budeme o vás 8 týdnů pečovat a podporovat vás na cestě k lepšímu zdraví.
Chci trochu péče a porozumění.

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Buďte první, kdo napíše komentář