Domů > Výhody pro členy > Aktuální výhody

Airtender – elektrický vakuovací set se slevou pro Klubáky

Vaříte si luštěniny a obiloviny do zásoby, abyste si zkrátili přípravu jídla? Díky systému Airtender můžete prodloužit jejich trvanlivost. Tento důmyslný systém vykouzlí vakuovou nádobu z jakékoliv zavařovací sklenice! A nejen to. Členové Klubu Jíme Jinak mají na jeho nákup nadstandartní slevu.

Uchovejte své potraviny déle čerstvé

Maximální chuť, minimální odpad: Airtender představuje vakuovou technologii, kterou využijete nejen ve své kuchyni, ale také v nápojovém baru. Pomocí této technologie připravíte a udržíte čerstvé ty nejlepší kulinářské výtvory. Vychutnejte si víno jako nikdy předtím. Připravte velkolepé koktejly během okamžiku. Neznehodnocujte chuť, neplýtvejte potravinami ani obaly!

Negativní tlak vzduchu (vakuum) umožňuje delší skladování potravin a nápojů. Airtender rychle a bez námahy vakuuje jakoukoli láhev vína nebo zavařovací sklenici. Univerzální vakuovací adaptér můžete použít na jakoukoli značku nádoby nebo zátky. Jakoukoli zavařovací sklenici přeměníte na vakuovou skladovací nádobu. Vakuová technologie najde uplatnění také pro rychlé a intenzivní marinování a louhování.

Díky pozitivnímu tlaku vzduchu (kompresi) lze vylepšit kvalitu i chuť potravin. Připojte speciální nástavec a provzdušněte víno, připravte koktejly nebo obohaťte polévky a omáčky. Nástavec na plnění (stříkačku) použijte k plnění pečiva nebo ochucování masa marinádou.

Ušetřete díky členství v Klubu Jíme Jinak

Členové klubu Jíme Jinak mají na systém Airtender nadstandardní slevu [přihlaste se].

Ve stejném eshopu www.traminal.cz mohou členové Klubu nakoupit s mimořádnou slevou [přihlaste se] také nože a příslušenství značky Samura, výrobky značky Kuvings (odštavňovače, fermentor – výrobník sýrů, jogurtovač),  Eaziglide (nepřilnavé nádobí), Berkey (filtr na vodu) , Yden (sušičky) a Ankarsum (kuchyňský robot) [přihlaste se].

Členové klubu Jíme Jinak mají ve stejném eshopu také mimořádnou slevu [přihlaste se] na značku Vitamix (mixér). [přihlaste se].

Členové klubu Jíme Jinak mají také mimořádnou slevu [přihlaste se] na značku Nutramilk (výrobník rostlinných mléka a másel) v e-shopu www.traminal.cz. [přihlaste se].

Členové klubu Jíme Jinak mají také mimořádnou slevu [přihlaste se]na celý sortiment značky Walder Biotech  (mlýnky a vločkovače) v e-shopu www.traminal.cz. [přihlaste se].

Na všechny ostatní značky mají členové krásnou slevu [přihlaste se], díky které ušetříte i několik tisíc v e-shopu www.traminal.cz. [přihlaste se]

Výhoda pro registrované uživatele

Registrovaní čtenáři mají slevu 10 % slevu na celý sortiment v e-shopu www.traminal.cz. Pro uplatnění slevy zadejte při nákupu svůj registrační email a kód: [přihlaste se].

UPOZORNĚNÍ:
Slevy jsou platné pouze na webu www.traminal.cz a pouze na zboží (tzn. že neplatí na náhradní díly, příslušenství, na zboží ve výprodeji či zboží v akci). Sleva platí pouze pro členy Klubu, ne pro přátele a rodinné příslušníky. Sleva platí do odvolání.

PS: Co shodit 5 kg za 14 dnů? 😍

Sezóna plavek začne brzy. Máme chutný jídelníček, skvělé recepty, videa, jemné cvičení - a samozřejmě živou podporu a motivaci. Už za 2 týdny uvidíte výsledky. Mrkněte na výzvu Hubneme do plavek a naskočte!

28 lidí už poděkovalo za článek.

Komentáře

Dobrý den, ráda bych se zeptala, jestli se takto udrží vařená zelenina nebo polévka zásodotvorná např. na druhý den do práce. Děkuji.

Ukázat další komentáře

Vyzkoušejte také

17
9

Kurz zdravého životního stylu v Krkonoších (červenec 2023) se slevou pro členy klubu

Chcete se dozvědět více o preventivní i léčebné stravě? Zajímají vás energie potravin a jaký mají vliv na náš organismus i psychiku? Chtěli byste poznat zá...
2
9

Podpořte svoji imunitu konopnými CBD oleji s 20% slevou

Chcete posílit svoji imunitu, ulevit si od zdravotních potíží nebo se dostat do psychické pohody, a to vše přírodní cestou? Členům Klubu Jíme Jinak přináší...
1

Mindfulness pro každého – knižní novinka

Objevte s mindfulness skutečné krásy života. Nepotřebujete žádné odborné znalosti, tato čtivě a srozumitelně napsaná knížka je praktickou cvičebnicí i pro ...
2
6

Novinky od Kojibakers se slevou 25%

S nabídkou Kojibakers jsme vás již seznámili a jejich produkty si u mnohých z vás našly velikou oblibu. Kromě skvělých miso past a komekoji mají i úžasné r...

Víkend pro nezadané v Železné Rudě (červen 2021) se slevou pro klubáky

Pojďte se seznámit, relaxovat, sdílet, zažít legraci a provětrat se na čerstvém vzduchu. Na chvíli zapomenout na své starosti, nesplněná přání a touhy. Poj...
4

Vánoční pečení se blíží. Usnadněte si ho se silikonovými formami Lurch s velkou slevou!

Dokážete si představit Advent a Vánoce bez sladkého a voňavého cukroví? Adventní pečení ideálně zahájíte s Lurch – Flexiform – silikonovými for...