Domů > Magazín > Blog

Webinář v pátek večer

Zásobujete nás dotazy ohledně Klubu Jíme Jinak, závádění nového jídelníčku v rodině, stravy do práce a mnoha dalších oblastí. Nejčastější dotazy z posledních dní s vámi probereme naživo v pátek večer.

Od 20:00 poběží hodinový webinář, kde nám můžete pokládat další otázky.

Webinář je pro všechny zdarma a není potřeba se předem registrovat. Na našich stránkách najdete adresu, kde můžete webinář sledovat online.

Těšíme s na viděnou v pátek,

Eva a Helena

Vstoupit na webinář. (případně zde)

PS: Přemýšlíte jak zlepšit postavu a své zdraví?

Nepřemýšlejte 😊 Pojďte něco dělat! Ukážeme jak vylepšit jídelníček, co jíst a co ne, a jak si jídlem spravit zdraví! Naskočte do online kurzu Jíme Jinak - JE ZDARMA !

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Komentáře

Jsem členkou klubu dva dny. Delší dobu jsem zvažovala, přece jen jako samoživitelka nemám na rozhazování. Ale pak jsem se zamyslela, kolik by mne stál nějaký kurz, kolik stojí knihy a najednou člověk cenu členství vidí jinak. Navíc tady mi přijde hodně fajn, že člověk cítí, že je na stejné lodi s dalšími, co se o něco snaží. Děkuji za možnost být v takové fajn partě i za dnešní webinár :-) Věra

Nepamatuji si datum, kdy jsem se stala členkou Klubu JJ. Najdu to někde na vašich web. stránkách?
Děkuji.

Ukázat další komentáře