Domů > Magazín > Blog

Startujeme 14-denní lednovou očistu

Přidejte se taky! Je po svátcích a my bychom měli být odpočatí a plní energie. Jenže se nám do ničeho moc nechce, jsme unavení, rozmlsaní a nosíme s sebou menší či větší vánoční špíček. Jdeme to napravit!

Právě jsme otevřely vstup do online programu. Prozradíme vám postup, který se nám osvědčil. Během 14 dnů si vyčistíte chuťové buňky, vyprázdníte trávení a dostanete se zpátky do sedla. Těšíme se, až vás za pouhých 14 dnů udivíme v lepší kondici a náladě.

Loni startovalo kurz přes 7000 účastníků. Ne každý detox vydržel. Ale ti, co prošli všemi 14 dny, nevěřili svým očím a váze :-) Chopte se této výzvy. 14 dní na detoxikačním jídelníčku určitě zvládnete a výsledky budou stát za to!

Jak kurz funguje

Kurz si kdykoliv zapnete a postupujete vlastním tempem. Program jde krok za krokem, obsahuje motivační video na každý den, recepty a hlavně připravený  chutný redukční jídelníček – cílem je během 14 dnů shodit povánoční špíčky a pročistit tělo. Stačí se držet jídelníčku a úspěch vás nemine.

Pro koho je vhodný

Pro všechny, kteří mají chuť pro sebe něco udělat, chtějí si uvařit čerstvé jídlo a potřebují se po Vánocích nastartovat a vrátit do normálu. Předepsaný jídelníček je propracovaný a právě proto přináší rychlé výsledky – shození kil navíc a účinné pročištění těla.

Pro koho není vhodný

Pokud jste v kuchyni nepolíbený začátečník, který zatím nevzal vařečku do ruky, může být pro vás vaření podle jídelníčku sci-fi. I tak můžete vyzkoušet uvařit některá jídla nebo projít programem pomalejším tempem a z jídelníčku si vybrat to, co chcete zkusit.

A když jsem začátečník?

Pro začátečníky máme také další vedený, moderovaný kurz s poradnou Jarní Očista. Ta je vedená v pomalejším tempu, kdy se krok za krokem postupně upravuje jídelníček směrem ke zdravějšímu, vhodném pro začínající. V Jarní Očistě máme prostor pro vysvětlení souvislostí a začátečnických otázek. Jarní očista začne v únoru, dáme vám vědět.

Tak už na nic nečekejte a přihlaste se.

Chci do kurzu

Pozvěte také kamarádky, nebudete na to sama!

PS: Cítíš se v plavkách sebevědomě?

Pokud letos nechceš schovávat zadek pod ručník, pojď na to s námi jinak.
Chci lepší postavu!

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

28 lidí už poděkovalo za článek.

Komentáře

Je to povánoční restart nebo hubneme do plavek? Objednala jsem restart a otevřel se mi kurz hubneme do plavek.
Hana

Lucie Bob
6. 1. 2024

Bude lednový kurs? Pokud ano, hurá do něj! ✌️

Ukázat další komentáře

Vyzkoušejte také

Hubnutí v prvním trimestru a co s tím

Nárůst hmotnosti v těhotenství je zcela přirozený a prošla si tím každá z nás. Stejně tak se ale většina žen pere s nevolnostmi na počátku těhotenství a ně...

Jak zhubnout na mateřské

Mnoho novopečených maminek čelí, kromě náročné péče o miminko, výzvě shazování kilogramů nabraných v těhotenství. Hubnutí na mateřské je často obtížný a zd...

Levný jídelníček na měsíc

Zaujal vás zdravý životní styl, ale obáváte se, že je zdravé stravování příliš drahé? Ukážeme vám, jak vypadá levný jídelníček za měsíc. Inspirujte se chut...

Jídelníček na rychlé hubnutí

Rychlé hubnutí – je to reálné? A je to vlastně vůbec zdravé? V Jíme Jinak vám ukážeme, jak hubnout efektivně, zdravě a navíc se dobře najíst. Omrkněte náš ...

Jak rychle zhubnout po porodu a navíc zdravě

Nedávno jste porodila a ráda byste shodila nadbytečná kila? Jak na to rychle a je to vůbec zdravé? Poradíme vám na Jíme Jinak.