Domů > Magazín > Blog

Vysíláme živě už dnes (čtvrtek) od 20:00

Těšíme se na vás v živém vysílání na téma – Jak upravit jídelníček na jaro. Opravdu přijďte :-) kromě nabitého obsahu soutěžíme o balíček eko-drogerie za 2000 Kč.

V živém vysílání prozradíme

  • Jaký vliv má jaro na naše tělo
  • Jak se vyhnout jarní únavě
  • Jak se vyhnout kilům navíc
  • Proč jsme podráždění, nervózní a v napětí a jak se toho zbavit
  • Jak se vyhnout menstruačním křečím a bolestem
  • Jaký je hlavní úkol pro vaše tělo v tomto období
  • Dáme prostor vašim otázkám
  • 2x dárek pro účastníky
  • nově soutěž o parádní balíček (spíše balík) eko-drogerie

Soutěžíme o eko-přípravky do domácnosti

Ve spolupráci s webem www.eko-drogerie.cz, za kterým stojí Veronika Svačinová, jsme připravily parádní balíček ekologických přípravků do domácnosti v hodnotě 2 000 Kč.

Jsou to šetrné prací, úklidové a kosmetické prostředky, které neškodí našemu zdraví a životnímu prostředí. Jedná se o široký sortiment praktických výrobků každodenní potřeby, vhodných i pro alergiky, astmatiky, osoby trpící ekzémy, obzvláště oblíbené jsou v rodinách s dětmi, u lidí s ekologickým zaměřením, nebo příznivcům moderního stylu života a trendy výrobků.

Tento balíček můžete získat v živém vysílání správnou odpovědí.

Těšíme se na vás

Ještě nejste přihlášená?

Rezervujte si místo

 

 

Jak se na vysílání dostat

E-mailem jsme vám poslaly odkaz, kde vysíláme.
Pokud se vám ztrácí naše e-maily, možná vám je Seznam.cz schovává do složky  “Hromadná pošta“. Řešení je jednoduché. Stačí náš e-mail otevřít a v jeho hlavičce kliknout na “Přesunout” a zvolit do složky “Doručená”.
Posíláme e-mailem instrukce ke kurzům, postupy, materiály zdarma nebo dárky. Jakmile si upravíte nastavení mailu, už je neminete. Můžete se také podívat na náš návod, jak schránku přenastavit.

Pokud e-mail přesto nemáte,

Přihlaste se znovu

 

 

PS: Co shodit 5 kg za 14 dnů?

Sezóna plavek se blíží. Letos to nebude strašák, připravíme se. Máme chutný jídelníček, skvělé recepty, videa, jemné cvičení - a samozřejmě živou podporu a motivaci. Už za dva týdny uvidíte výsledky. Mrkněte na výzvu Hubneme do plavek a naskočte!

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Komentáře

Hetto Martin
1. 2. 2016

Samozřejmě typickej chlap. Myslim na to, myslím a stejně si přehrávám ze záznamu. Doufám, že i tohle se časem zjiní. :-)

Ukázat další komentáře

Vyzkoušejte také

Chřest s těstovinami a smetanou

Tahle omáčka chutná jako italská. Jako rajská s masem. Je to kořením, je to konzistencí a je to prostě mňamka. A navíc rychlá.
8
3

Jak skladovat hlávkový salát, aby nevadnul

Víte jak skladovat hlávkový salát, když ho nemůžete zkonzumovat hned po utržení? My jsem ho doma vždycky dávali do misky s vodou. Vydržel, ale vadnul. Dnes...

Gratinované tofu s rýží

Obalované pečené tofu s rýží a salátkem z fazolí. Tento recept může být obměňován podle sezony. Použijte jakoukoliv zeleninu, co máte k dispozici a kterou ...

Kila a centimetry mizí a chuť do života je zpátky (Lucka, 39 let)

Tohle jaro jsem už nevěděla, co sama se sebou. Měla jsem neustále nafouklé břicho, špatnou náladu a byla jsem protivná i sama sobě. Po změně jídelníčku se ...

Reveňová bublanina

Rebarborový jahleník je příjemný osvěžující dezert, který hravě nahradí běžný moučník. Neobsahuje mouku, vejce ani cukr. Je přirozeně bezlepkový a velmi ch...

Tempeh s mrkvovou salsou

Toto jídlo představuje samo o sobě kompletní talíř. Doplňte ho trochou kvašené zeleniny a skvělý zdravý a lahodný oběd je na světě.