Domů > O nás > Pochvaly

Váš kurz mě znovu nakopnul

Iva: Milá Evo a Helčo, psala jsem osobní mail a část z něho bych chtěl uveřejnit i zde, abych poděkovala a případně motivovala další lidičky, kteří se pokouší vařit jinak a občas mají třeba pocit, že se v tom plácají. Hlavně bych vám chtěla ještě jednou poděkovat za skvělý kurz, jsem hrozně ráda, že jsem se mohla zúčastnit, potkat lidi stejného smýšlení, ochutnat jídlo, které uvaří někdo jiný, získat nové informace a hlavně tolik to neřešit. V tomhle na mě měla Dáša Lužná neblahý vliv, nějak jsem si to neuměla zjednodušit a trávila bych celé dny v kuchyni, což nejde a nepůjde. Zkrátka, určitě mi naše setkání přineslo kýžené nakopnutí, zase jsem se utvrdila v tom, že jsem se rozhodla správně, čas od času to potřebuji, a za to moc děkuji.

Tuhle sobotu měla Kačenka oslavu narozenin s makrodortem a la jáhlová dvoubarevná bábovka podle Lužné, jen jsem jí to ještě vylepšila karobovou čokoládovou polevou a jak si pochutnala! K obědu jsem vytvořila to, co jsme jedli na kurzu v pátek a měla jsem radost, jak se mi to povedlo. Jen nákyp chutnal trochu jinak, ten Váš byl tak nějak lépe dochucený, s tím mívám největší problém. Manžel si dal oběd s námi a dokonce mi ho pochválil! A to už je něco! Osobně bych asi uvítala kurz tohoto zaměření. Jak to jídlo, které vařím dítěti a sobě vylepšit chlapovi, aby to pro něj bylo chuťově zajímavé a hodnotné.

Každopádně moc ráda se zúčastním nějakého dalšího kurzu, to už s miminkem.
Přeji Vám hodně štěstí, krásné jarní dny a těším se na další komunikaci s Vámi!

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Buďte první, kdo napíše komentář