Domů > Magazín > Blog

Webinář Jíme Jinak na téma “Naše začátky”

Ještě před Helčiným porodem se nám podařilo dát dohromady termín pro webinář a zajistit hlídání pro děti, takže pokud se s námi chcete vidět v úterý večer, přihlaste se. Téma je Naše začátky. Budeme si tedy povídat o tom, jak jsme postupně měnily jídelníček, co pro nás bylo nejtěžší, co na to říkalo naše okolí, manželé a děti.

Téma Naše začátky mělo u vás úspěch. A protože se nám podařilo dát dohromady Helču i hlídání pro děti, připravily jsme pro vás další webinář na toto téma. Vysílání proběhne toto úterý 3.9. 2013 ve 20:00.

Budeme si povídat o tom, jak jsme konkrétně změnily jídelníček, co pro nás bylo nejtěžší, čeho jsme se těžko vzdávaly, jak to vzali naši manželé, rodiče, přátelé a děti.

Webinář potrvá hodinu a v jeho průběhu nám můžete psát své dotazy, na které budeme průběžně odpovídat.

Webinář je pro všechny a tentokrát ZDARMA!

Webinář jen pro omezený počet účastníků. Máte-li tedy zájem se zúčastnit, přihlaste se zde, dokud jsou volná místa.

 

Přihlásit na webinář

 

 Na viděnou večer na síti,

 Eva a Helena

PS: Co shodit 5 kg za 14 dnů?

Sezóna plavek se blíží. Letos to nebude strašák, připravíme se. Máme chutný jídelníček, skvělé recepty, videa, jemné cvičení - a samozřejmě živou podporu a motivaci. Už za dva týdny uvidíte výsledky. Mrkněte na výzvu Hubneme do plavek a naskočte!

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Komentáře

Moc mě to mrzí, ale taky jsem se nejdřív na stránky nemohla dostat a někdy kolem 20.40 se mi to podařilo, ale nešlo spustit video.

mapavca
3. 9. 2013

tak někdy příště, nejdřív jsem se vůbec nemohla dostat na stránky, a pak chyběl odkaz jak se tam dostat.

Ukázat další komentáře