Domů > Magazín > Blog

Webinář Jíme Jinak na téma “Naše začátky”

Ještě před Helčiným porodem se nám podařilo dát dohromady termín pro webinář a zajistit hlídání pro děti, takže pokud se s námi chcete vidět v úterý večer, přihlaste se. Téma je Naše začátky. Budeme si tedy povídat o tom, jak jsme postupně měnily jídelníček, co pro nás bylo nejtěžší, co na to říkalo naše okolí, manželé a děti.

Téma Naše začátky mělo u vás úspěch. A protože se nám podařilo dát dohromady Helču i hlídání pro děti, připravily jsme pro vás další webinář na toto téma. Vysílání proběhne toto úterý 3.9. 2013 ve 20:00.

Budeme si povídat o tom, jak jsme konkrétně změnily jídelníček, co pro nás bylo nejtěžší, čeho jsme se těžko vzdávaly, jak to vzali naši manželé, rodiče, přátelé a děti.

Webinář potrvá hodinu a v jeho průběhu nám můžete psát své dotazy, na které budeme průběžně odpovídat.

Webinář je pro všechny a tentokrát ZDARMA!

Webinář jen pro omezený počet účastníků. Máte-li tedy zájem se zúčastnit, přihlaste se zde, dokud jsou volná místa.

 

Přihlásit na webinář

 

 Na viděnou večer na síti,

 Eva a Helena

PS: Z práce do práce, život letí a vy nic nestíháte?

Pokud před sebou stále jen hrnete všechny ty povinnosti, které život přináší, je čas se zastavit. 🛑 Je tohle život, který chcete? O tomto jste snili? Asi ne. V přírodě začíná nový biologický rok, nový začátek a i my to letos můžeme udělat jinak. Právě tomu se v Jarní Očistě také věnujeme a máme dokonce připravený silný závěrečný aktivační rituál, aby se vaše záměry mohly uskutečit. Zdaleka v očistě nejde jen o vyvážený jídelníček. Pojďte si ujasnit touhy, naberte zas energii a pojďte se cítit ve svém těle lépe. Začněte s námi 8 týdenní Jarní očistu. Pročistíme tělo, zlepšíme jídelníček, postavu i psychiku.

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Komentáře

Moc mě to mrzí, ale taky jsem se nejdřív na stránky nemohla dostat a někdy kolem 20.40 se mi to podařilo, ale nešlo spustit video.

mapavca
3. 9. 2013

tak někdy příště, nejdřív jsem se vůbec nemohla dostat na stránky, a pak chyběl odkaz jak se tam dostat.

Ukázat další komentáře

Vyzkoušejte také

Drobenkový koláč s jablky a tofu tvarohem bez lepku

Kombinace jablek a tofu tvarohu nikdy nezklame. Nevěříte? Pak vyzkoušejte tento jednoduchý koláč a uvidíte, že se po něm jen zapráší.

Zlatý pečený květák

Recept pro milovníky jednoduchých receptů. Nic jednoduššího už asi neexistuje. Potřebujete jen pár ingrediencí, které z obyčejného květáku vykouzlí super p...

Cholesterol je kamarád!

Nebo ne? To je kamarád i ten zlý cholesterol, který způsobuje nemoci? Jak to tedy je? Pojďme si v tom společně udělat pořádek. Konečně.
55

Klasická čočka 10x jinak – netradiční recepty, jak využít čočku

Všichni víme, že bychom měli pravidelně konzumovat luštěniny. Ale umíme připravit čočku i jinak, než jen klasicky na kyselo? Mrkněte, na jaké nejrůznější l...
27
9

Zelené výhonky čočky

Používání čerstvých výhonků je výbornou prevencí před jarní únavou. Olistěné výhonky červené čočky poskytují krom jiného také chlorofyl ceněný pro své deto...

Hlívové řízečky

Hlívové řízečky se hodí se ke všemu – k salátům, k teplé zelenině, do placek nebo jen jednoduše s chlebem a nějakou salsou či dipem.