Domů > Nepřehlédněte

Zázračná moc kamenů – 30.3. 2019, Ondřejov u Říčan

Pokud vás láká tajemná síla minerálů, přijďte na přednášku, kde se dozvíte, jak využít kameny v péči o své zdraví a duševní pohodu. Objevují se kameny „nového věku“, s blahodárným vlivem na vývoj planety Země a na vše, co se na ní nachází. Vyznačují se vysokými vibracemi, rozšiřujícími vědomí člověka. Pojďte se s námi do tohoto tajuplného světa podívat. Členové Klubu mají vstupenky o 30% levnější.

Kdy

 • 30. března 2019 – sobota v 17 hod., délka přednášky 120 min.

Kde

 • Sportovně kulturní centrum v Ondřejově u Říčan, Choceradská 62 (D1 Exit 21)

Program

  • Přednášející: Michal Jeřábek
  • Používání kamenů nalézáme v praktikách různých kultur již odnepaměti. Po staletí se hojně využívaly k obnově duševního i tělesného zdraví. Krystaly se vyznačují zcela mimořádnou schopností – mohou přijímat a ukládat sílu. Tuto energii uchovávají a pomocí rezonance a vibrací ji dokáží také vysílat dál.
  • Šamani věděli, že existují kameny, které umí uklidnit příliš aktivní orgán, a ten, který funguje nedostatečně, naopak povzbudit. Krystaly nám mohou pomoci i při léčbě běžných potíží a výborně zabírají jako první pomoc, zejména v podobě esencí či elixírů z nich připravovaných.
  • V současnosti si minerály nacházejí cestu do našich domovů čím dál víc. Objevují se navíc kameny „nového věku“, s blahodárným vlivem na vývoj planety Země a na vše, co se na ní nachází. Vyznačují se vysokými vibracemi, rozšiřujícími vědomí člověka.
  • Pojďme do tajuplného světa kamenů společně nahlédnout. Dozvíme se, jak lépe vnímat a porozumět přirozené síle krystalů. Jak rozpoznávat rozdílné účinky minerálů (podle tvaru, barvy, složení apod.). Dále si řekneme způsoby využití minerálů pro tělesnou kondici (zdravotní prevence), jak posílit zdraví a uplatnit kameny v léčbě a jak pracovat s minerály při harmonizaci jednotlivých energetických center v těle, zklidňující versus energetizující kameny.A v neposlední řadě se dozvíte o působení kamenů v prostoru (partnerství, vztahy, kariéra, odpočinek, hojnost aj.) a jak si připravit minerální elixíry.

   Vstupenky

   • Vstupenky v předprodeji za 350 Kč na www.zena.je.
   • Z organizačních důvodů je nutné vstupenky rezervovat a uhradit před samotnou akcí, a to nejpozději do 27. března 2019.
   • Minimální počet účastníků pro konání akce je 15 osob.

   Kontakt

   • Pro více informací se můžete obrátit na email: zena.je@zena.je.
   • Potvrzení o přijmutí platby Vám bude zasláno e-mailem, do 2 pracovních dnů, poté co platba bude připsána na účet společnosti.
   • Společnost Žena.je není plátcem DPH.
   • Stornovací podmínky jsou uvedeny v obchodních podmínkách společnosti.
   • Více o semináři a přihláška na www.zena.je.

   Výhoda pro členy Klubu Jíme Jinak

   Členové Klubu mají 100 Kč slevu na vstupném, mají tedy zvýhodněné vstupné 250 Kč. Pro rezervaci vstupenky je nutné do 27. března 2019 vyplnit přihlášku na www.zena.je a uhradit bankovním převodem cenu vstupenky. Pro uplatnění slevy uveďte do poznámky v přihlášce svůj klubácký email a heslo [přihlaste se].
   Zvýhodněné vstupné platí pouze pro člena Klubu, ne pro jeho partnera či doprovod.

   PS: Přemýšlíte jak zlepšit postavu a své zdraví?

   Nepřemýšlejte 😊 Pojďte něco dělat! Ukážeme jak vylepšit jídelníček, co jíst a co ne, a jak si jídlem spravit zdraví! Naskočte do online kurzu Jíme Jinak - JE ZDARMA !

   Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

   Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

   Buďte první, kdo napíše komentář