Domů > Výhody pro členy > Co členové využili

Zdravá střeva, zdravý život – bestseller nejen o stravě

Na zadní straně dotisku knihy najdete tuto recenzi: “Knížka ´Zdravá střeva, zdravý život´mě nadchla. Jednoduše a srozumitelně vysvětluje, jak úzce souvisí naše zdraví a dobrá nálada s našim stravováním a dobrým zažíváním. Už to nemusím nikomu vysvětlovat, každý si to může v této knížce přečíst sám a na mnoha příkladech z praxe jistě pochopí, kudy vede cesta ke zdravému a spokojenému životu.” Recenzi jsem napsala já a knihu všem doporučuji přečíst. Klubáci si ji mohou nyní koupit se slevou 25%, registrovaní čtenáři s 10% slevou.

Kniha, která potěší

kniha zdrava streva zdravy zivot

Když se mi tahle knížka dostala do ruky, byla mi hned sympatická. První jsem si totiž prohlédla veselé ilustrace, které zcela jasně ukazují, jak naše trávení probíhá v různých orgánech, co s námi dělá cukr, jak trávíme tuky apod.

Když jsem při prolistování našla v některých příbězích z ordinace zmínku o vlivu očkování, modifikaci potravin, stresu, o doporučení vynechat zcela při dětském revmatismu živočišné bílkoviny, už jsem věděla, že si s autorem budeme rozumět. A skutečně. Aniž by zastával nějaké konkrétní výživové směry, došel ke stejným závěrům jako my. Není nikterak dogmatický, prostě jen vysvětluje, jak se která potravina tráví, co nám to případně může způsobovat a co je tedy lépe zařadit, omezit nebo zcela vyloučit, pokud máme ten který zdravotní problém.

V knize řeší stravu nejmenších i dospělých, běžné lehké i vážné nemoci, nabízí půsty, cvičení, meditace. Odpovídá na otázky jako, zda je vláknina skutečně zdravá? A kravské mléko nevhodné? Které potraviny zatěžují zdraví? Poutavě a srozumitelně objasňuje souvislost stavu střev s mnohými nemocemi, chronickými bolestmi i alergiemi. Vyvrací zažité stravovací omyly a nabízí jasná řešení.

Učebnice nebo dárek

Já osobně knihu pojmu jako výukový materiál pro svoje děti, se kterými se o stravě, trávení a vůbec fungování celého těla průběžně bavíme. Obrázky v knize vysvětlování velmi usnadní a procesy v těle snadno pochopí i malé dítě.

A všem, kdo mají zdravotní potíže a neznají příčiny, by se mohla hodit jako první kniha, která jim pomůže pochopit souvislosti mezi zácpou a migrénou. Pokud kolem sebe máte hlavy otevřené a nevíte, jaký dárek by je potěšil, mohla by to být právě tato kniha, která se dotýká úplně všech, protože stresu, únavy a zdravotních potíží dnes není ušetřen prakticky nikdo.

Informace o knizebanner 788x300 Zdrava streva2

  • formát: B5
  • vazba: V2
  • počet stran: 192
  • prodejní cena: 269 Kč
  • vydala: Grada Publishing, a.s.

 

Informace o autorovi

Joachim Bernd Vollmer vystudoval přírodní vědy a působil jako terapeut přírodní medicíny více než třicet let. Staral se s úspěchem o pacienty, kteří byli označeni jako nevyléčitelní nebo odolní vůči terapii. Část života strávil se svou rodinou na Kanárských ostrovech, kde byl vyhledávaným odborníkem na přírodní medicínu. Své odborné vědomosti o lidském zdraví předává formou odborných článků, přednášek, kurzů a knih.

Jeho poselstvím je předat informaci o tom, že s naším zdravím je pevně spjatá i radost ze života, výkonnost a spokojenost a jedině my jsme ti, kdo rozhodují o kvalitě svého života. Tato kniha nám ukazuje správnou cestu, ať už jde o vhodné stravování, pohyb na čerstvém vzduchu, odbourání nezdravých závislostí, půsty, meditace nebo masáže. Vše je pouze otázkou dobré vůle a zároveň tím nejsnazším a nejlevnějším, co pro své zdraví můžeme udělat.

 

Výhoda pro registrované uživatele a členy Klubu JJ

Členové klubu Jíme Jinak mají vždycky něco navíc. Při nákupu v eshopu nakladatelství Grada mají na tuto knihu 25% slevu! [přihlaste se]Registrovaní uživatelé získají slevu 10%. [přihlaste se] Slevu na tuto knihu je možné uplatnit po zadání hesla  při objednání přes e-shop, e-mailem obchod@grada.cz, nebo telefonicky: 234 264 401, kdy kromě hesla je potřeba uvést váš registrační email na Jíme Jinak. Slevu je možné uplatnit do 13. dubna 2017.

 

 

 

PS: Z práce do práce, život letí a vy nic nestíháte?

Pokud před sebou stále jen hrnete všechny ty povinnosti, které život přináší, je čas se zastavit. 🛑 Je tohle život, který chcete? O tomto jste snili? Asi ne. V přírodě začíná nový biologický rok, nový začátek a i my to letos můžeme udělat jinak. Právě tomu se v Jarní Očistě také věnujeme a máme dokonce připravený silný závěrečný aktivační rituál, aby se vaše záměry mohly uskutečit. Zdaleka v očistě nejde jen o vyvážený jídelníček. Pojďte si ujasnit touhy, naberte zas energii a pojďte se cítit ve svém těle lépe. Začněte s námi 8 týdenní Jarní očistu. Pročistíme tělo, zlepšíme jídelníček, postavu i psychiku.

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Komentáře

janajanička
21. 3. 2017

ještě jedna kniha od Vollmera . IQ střev ještě jsem nečetla, ale je v pořadí! https://www.levneucebnice.cz/p/iq-strev-jak-brisni-mozek-ridi-nase-telesne-i-dusevni-zdravi/

janajanička
21. 3. 2017

V Levných učebnicích je kniha za 229,- kupuji zde všechny knihy, jsou nejlevnější :-)

Ukázat další komentáře

Vyzkoušejte také

25
9

Zelené výhonky čočky

Používání čerstvých výhonků je výbornou prevencí před jarní únavou. Olistěné výhonky červené čočky poskytují krom jiného také chlorofyl ceněný pro své deto...
19
3

Hlívové řízečky

Hlívové řízečky se hodí se ke všemu – k salátům, k teplé zelenině, do placek nebo jen jednoduše s chlebem a nějakou salsou či dipem.

Bob zahradní – zdravá jarní zelenina

Bob zahradní je typickou jarní zeleninou. Je nejen velmi zdravý a bohatý zejména na železo, ale hlavně chutný a snadný na pěstování takřka kdekoli. Víte, j...

Ezogelin çorbası – turecká hustá polévka

Dnes se s vámi podělím o recept na polévku z turecké kuchyně, která doslova voní Anatolií. Hlavní složkou této výživné, chutné a přitom jednoduché polévky ...

Bohaté fusilli s květákem

Tento recept je bohatý nejen na ingredience, ale hlavně na vůně a chutě, které s v něm krásně se prolínají. Pro milovníky těstovinových jídel.

Veganský Mac and Cheese

Příznivci originálních receptů a tradic se asi chytnou za hlavu! Co má tohle společného s klasickým Mac and Cheese? Ochutnejte a posuďte sami.