Domů > Klub Jíme Jinak > Příběhy a proměny

Ahoj ženy – moje cesta (Janina)

Janina sepsala další svojí intimní zpověď. Na začátku shodila 17 kilo a zažila i velmi hubené období. Byly doby, kdy vařila tři různá jídla kvůli celiakii své dcery a zbytku rodiny, který jí vůbec nechápal. Zažila euforii ze změny i propad nálady a zdravotního stavu. Dnes už moc dobře ví, že to vlastně vůbec není o jídle. Že potřebovala najít sama sebe, svoji vnitřní svobodu, dát do pořádku vztahy k sobě, jídlu i svým blízkým. Ovšem na začátku bylo i to jídlo. A hlavně jídlo. Provařila se k poznání a porozumění.

Přístupné členům klubu Jíme Jinak

Prozkoumat Klub

Členové Klubu mají na Jíme Jinak prémiové materiály, jako je tento, videorecepty, jídelníčky, odborné materiály, poradnu, slevy na nákupy (knih, potravin, kurzů) a další výhody. Díky finanční podpoře můžeme stránky Jíme Jinak dělat svobodně a nechat je bez reklam. Budeme rádi, když se přidáte a podpoříte naše mnohaleté úsilí. ❤

Co říkají o Klubu Jíme Jinak členové

Labarunka: Ahoj, členství jsem si koupila hned…recepty s videem jsou super, zvlášť pro mě jako začátečnici…Díky za tu práci, kterou odvádíte za nás a shrnujete veškeré poznatky a zkušenosti. Krásná práce.

PS: Co shodit 5 kg za 14 dnů? 😍

Sezóna plavek začne brzy. Máme chutný jídelníček, skvělé recepty, videa, jemné cvičení - a samozřejmě živou podporu a motivaci. Už za 2 týdny uvidíte výsledky. Mrkněte na výzvu Hubneme do plavek a naskočte!

8 lidí už poděkovalo za článek.

Komentáře

Klub
😍 moc hezký člá...
Klub
tvorime.s
15. 4. 2018
Dobrý den Jani,...
Ukázat další komentáře