Domů > Výhody pro členy > Co členové využili

Doprava zdarma na všechny nákupy

Až do neděle má Paní Dýně při nákupu nad 500 Kč dopravu zdarma. Akce platí na veškerý sortiment, dokonce i na výhodné balíčky potravin, na kterých je sleva 25%! Paní Dýně nabízí také domácí nakládané okurky, červenou řepu na kyselo, jablečná pyré a další zboží. V e-shopu aktuálně mají předvánoční slevy na vybrané produkty dodavatelů Countrylife a Pro-Bio.

Doprava zdarma

Doprava zdarma platí jen na nákupy nad 500 Kč a to do této neděle 3.12. 2017.

Výhodné balíčky

Tento startovací balíček využijete ke změně stravování, kdy chcete začít vařit zdravěji a nevíte co a kde nakoupit. Obsahuje základní obiloviny, luštěniny, mořské řasy, semínka, sladidla a ochucovadla, která Vám zaručeně zpestří jídelníček.  Na četné žádosti jednotlivců, kteří vaří jen pro sebe, je pro vás připraven malý balíček s menším množstvím zboží a za menší cenu. Rodiny pak ocení větší balíček, ve kterém je zboží víc a více se ušetří.  Ke každé objednávce dostanete navíc dárek od Paní Dýně jako poděkování za Váš nákup. 

 

Velký balíček základních potravin

Paní Dýně připravila Balíček základních potravin pro zdravé vaření. Obsahuje zdravé suroviny a dochucovadla, které se vám budou stoprocentně hodit. Pokud sečtete ceny surovin, jde o zboží za dva tisíce korun. Jako účastník našeho kurzu nebo člen Klubu JJ jej můžete mít o pět set korun levnější. A navíc s dárkem od Paní Dýně. Při objednávání do poznámky zadejte slevový kód k balíčku, bez něj není možné získat slevu!

V balíčku najdete:

Sójová omáčka 200ml, Umeocet 300ml, Miso ječmenné 250g, Jablečný ocet 500ml, Rýže celozrnná kulatozrnná bio 500g, Jáhly bio 500g, Polenta instantní bio 400g, Čočka červená bio 500g, Cizrna bio 500g, Adzuki bio 500g, Olej sezamový bio 500ml, Mouka pohanková bio 500g, Mořská řasa kombu 50g, Mořská řasa wakame 50g, Mořská řasa hijiki 40g, Mořská řasa nori fritovaná slaná 4g, Semeno slunečnicové bio 250g, Semeno dýňové bio 100g, Semeno lněné bio 300g, Škrob kukuřičný bio 200g, Čaj bancha 100g, Slad ječmenný 400g, Sirup rýžový bio 250ml, Sůl mořská 1kg, Kuzu 100g a Poleva čokoládová bez cukru 200g

Hodnota balíčku 2.000 Kč, cena 1.500 Kč, ušetříte 25%, tedy 500 Kč

(Dodavatel si vyhrazuje právo na změnu skladby balíčku při zachování jeho hodnoty 2.000 Kč.)

 

Objednat balíček potravin

 

Malý balíček základních potravin a dárek zdarma

Paní Dýně pro Vás dále připravila Malý balíček základních potravin pro zdravé vaření. Najdete zde nepostradatelné suroviny a ochucovadla, která v běžných obchodech nekoupíte, např. miso, umeocet, mořské řasy a zdravá sladidla. Cena surovin v malém balíčku je jeden tisíc korun. Jako účastník našeho kurzu nebo člen Klubu JJ jej můžete mít o 25 % levnější. I v tomto případě dostanete navíc dárek od Paní Dýně jako poděkování za Váš nákup.

V balíčku najdete:

Shoyu 200ml, Umeocet 300ml, Miso ječmenné 250g, Olej sezamový bio 200ml, Sůl himalájská růžová 200 g, Sůl mořská 500 g, Mouka pohanková bio 500g, Mořská řasa kombu 50g, Mořská řasa wakame 25g, Mořská řasa hijiki 20g, Čaj bancha 50g, Slad ječmenný 400g, Kuzu 100g

Hodnota balíčku 1.000 Kč, cena 750 Kč, ušetříte 25%, tedy 250 Kč

(Dodavatel si vyhrazuje právo na změnu skladby balíčku při zachování jeho hodnoty 1.000 Kč.)
Objednat balíček potravin

Objednejte si výhodný balíček včas!

Jak víte, Paní Dýně je rodinná firma. Proto počítejte s tím, že váš balíček má dodací lhůtu 1 týden.

Při objednávání do poznámky zadejte slevový kód k balíčku, bez něj není možné získat slevu!

Paní Dýně si vyhrazuje právo změny obsahu balíčků v případě nedostupnosti konkrétního zboží, a to vždy se zachováním celkové hodnoty balíčku.

 

Výhoda pro členy Klubu Jíme Jinak a účastníky programu Vánoce jinak

Nabídka platí pouze pro členy Klubu Jíme jinak a účastníky kurzu Vánoce jinak.  Heslo pro uplatnění slevy je [přihlaste se] . 

Akce trvá až do Vánoc.

Kontakt

Více informací a případné dotazy směřujte na e-shop Paní Dýněfacebook: Paní Dýněe-mail: info@pani-dyne.cz
nebo na tel. 374 802 039 (po-pá 8:00-11:00)

PS: Cítíš se v plavkách sebevědomě?

Pokud letos nechceš schovávat zadek pod ručník, pojď na to s námi jinak.
Chci lepší postavu!

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Buďte první, kdo napíše komentář

Vyzkoušejte také

Jak zpracovat zbylé obiloviny?

Jak upotřebit zbylé uvařené obiloviny? Pojďte z nich vykouzlit nové chutné jídlo, fantazii se meze nekladou.

Salát z rukoly, mrkve, okurky a ředkvičky

Chcete oběd nebo večeři osvěžit čerstvou zeleninou? Udělejte si tento rychlý salátek.

Hustá mandlová polévka

Tato polévka je hustá, krémová, jemná, bezlepková, veganská a výborná. Lze ji připravit i s jiným druhem luštěniny, třeba s cizrnou.
13
21

Celozrnné palačinky s ovocnou omáčkou

Nevěřila jsem, že palačinky půjdou udělat bez mléka, vajec a bílé mouky a opak je pravdou, ani nepoznáte, že jsou jiné. Tyhle jsou navíc ještě přelité omáč...

Jablečný pohárek pro horké dny

Ani padaná letní jablíčka nepřijdou na zmar – udělejte z nich skvělý letní dezert. Osvěží lépe než zmrzlina. Podáváme vychlazený!

Plněné čokoládové košíčky s borůvkami

Sladký čokoládový dezert, který potěší nejeden mlsný jazýček. Křupavý na povrchu a měkký uvnitř.