Jak krásný je svět, když máte zdraví

0

Vladka: Holky, chci Vám napsat krátký komentář. Byla jsem před pár měsíci na preventivní kontrole u lékařky. Dlouho jsem tam nebyla, tak jsem tak seděla v čekárně, čekajíc, jak to asi vše dopadne. Ano, zdravá strava je moje hobby, ale za poslední 2 roky, no, mám spoustu výčitek…stravu lajdačím, stresem se nechám zmítat, psychika i tělo v nerovnováze…vcházím tedy do ordinace, čekám na ortel…

Po důkladné prohlídce mi p. doktorka sděluje: Vaše odebrané výsledky krve jsou naprosto v pořádku, vše máte úplně v normě, játra, ledviny, vše je tak, jak má být, asi je to tím, že se věnujete té zdravé stravě :-)

…měla jsem pocit, že snad vyběhnu z té ordinace a zakřičím na celý svět: Pane Bože, děkuju ti!!! Jak krásný je svět, když máte zdraví…nic víc snad nepotřebuji…

Tím chci říct všem, kdo sdílí tyto stránky: nic z toho lepšího, o co se ve svém životě snažíte, nebude zapomenuto, vše se Vám sčítá, třeba máte pocit, že to není nikde poznat a vaše snaha je marná, není a nebude, i když to třeba není úplně tak, jak byste si přáli a představovali…důležité je vytrvat ?

Hubneme do plavek online: Shoďte 5 kg za 14 dnů

Jak to vidíte vy? Napište komentář.

Komentujte
Vaše jméno

Jméno uložíme a zobrazíme, váš e-mail nezveřejníme. Zásady ochrany údajů.

SDÍLEJTE PŘÍSPĚVKY - získejte členství v Klubu JJ nebo jeho prodloužení. Jak to funguje?
Autorem článku je Roman Cikryt
Když jsem díky manželce Evě ochutnal zdravější jídelníček, ke klasickému už jsem se nikdy nevrátil. Shodil jsem totiž přes 10 kg bez cvičení, mám sportovní postavu a mnohem více energie. Pečuji o tyto stránky, točím videa, fotím jídla a vyrábím kurzy.
Předchozí článekZachránili jste mi zdraví
Další článekMám víc energie a čistší hlavu