Domů > Magazín > Děti a strava

Je vhodný uzený tempeh pro děti?

Chtěla bych se zeptat, jestli je tampeh uzený vhodně i pro děti (konkrétně 2 roky a 2 měsíce). Dneska jsme ho vyzkoušeli k obědu a prošel, ale nejsem si jistá tím uzením. Asi radši přírodní, že?

Přírodní je pro děti určitě mnohem lepší, ale kupovaný má dost specifickou chuť. Uzený bych od 2,5 let občas zařadila. Uzení tempehu probíhá marinováním, tak se nemusíte bát, jen je tam víc soli.

PS: Co shodit 5 kg za 14 dnů? 😍

Sezóna plavek začne brzy. Máme chutný jídelníček, skvělé recepty, videa, jemné cvičení - a samozřejmě živou podporu a motivaci. Už za 2 týdny uvidíte výsledky. Mrkněte na výzvu Hubneme do plavek a naskočte!

Zdravé recepty, zdravé vaření a životní styl. Tisíce receptů zdarma. Co víme, sdílíme! :-)

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Komentáře

Opravdu by mě zajímalo, ja se pozná zkažený tempeh natural, když v podstatě vypadá jako plesnivý od výroby? Jediné co mě napadá je podle nepříjemné vůně? Teď se mi třeba stalo, že měl někde na povrchu po rozbalení jemné malinké černé tečky… mít tohle jakákoliv jiná surovina, tak letí do koše ;-)

Evi, nechcete sem vhodit recept na výrobu tempehu a vaše zkušenosti při jeho přípravě?

Ukázat další komentáře

Vyzkoušejte také

Špagety z dýně ve stylu Pad Thai – lepší než klasické nudle!

Toto jídlo je přímo gastronomický zážitek. Rozhodně lepší než klasické Pad Thai nudle! Pokud milujete dýně a thajskou kuchyni, nažhavte troubu a upečte si ...