Domů > Nepřehlédněte

Krámek na váhu má v červenci slevu pro všechny

Markéta si prošla naším kurzem, Klubem a po změně jídelníčku, změnila celý život. Přestěhovali se s rodinou na vesnici a otevřeli si eshop, který je v souladu s tím, jak sami žijí. V červenci nabízí všem zákazníkům slevu 30% na luštěniny a semínka. Klubáci a účastníci programu Hubneme do plavek mají navíc slevu 20% na veškeré potraviny do konce prázdnin.

Změnili jsme jídelníček kvůli miminku

Prošla jsem vaším kurzem i ročním členstvím v Klubu Jíme Jinak a jste mi neustálou inspirací. Stále se na stránky Jíme Jinak vracím a sdílím vaše zajímavé články. Mám ráda vaše recepty a díky vašim stránkám jsme hodně změnili naše stravování. Pomohli jste mi zvládnout dceřinu alergii na laktózu, kterou měla v prvním roce života.

Po změně jídla přišla změna v přístupu k přírodě

Spolu se změnou stravování a nakupováním biopotravin, se mnohem více zajímáme o přírodu, ekologii, zkoumáme chemické látky v kosmetice a domácích úklidových prostředcích. Jsem maminkou 2 malých dětí a zatím jsem s nimi doma.

Kde se vzal Krámek na váhu

Koncem minulého roku jsme se s manželem a dětmi přestěhovali na vesnici a najednou už nebylo tak snadné a dostupné nakupovat biopotraviny, jako jsme byli v Praze zvyklí. A tak jsme se rozhodli otevřít si s manželem e-shop, který je v souladu s tím, jak sami žijeme, jak jíme a jak cítíme potřebu co nejvíce redukovat odpadky, zejména ty jednorázové plastové. Proto nakupujeme velkoobjemová balení potravin, preferujeme potraviny ve vratných obalech a zásadně nepoužíváme plasty při balení objednávek našich zákazníků. Důležitá je pro nás kvalita a rychlost odeslání objednávky našim zákazníkům.

Mým snem je, si vedle eshopu otevřít také bezobalový kamenný krámek spolu s malou veganskou kavárničkou, kam si zákazníci budou chodit nakupovat do vlastních obalů.

Jak fungujeme

Sortiment neustále rozšiřujeme, podle zpětné vazby od zákazníků. Hlavním úskalím pro nové zákazníky může být, že si váhu zboží volí sami. Ceny jsou uvedeny za 100 g a zákazník si sám volí, kolik gramů mu nasypu do papírového sáčku, který má atest pro styk s potravinami. Může přihazovat po 50 g (např. když chce 350 g napíše do políčka 3,5, pokud chce 2 kg napíše 20). Takový sáček pak samozřejmě opatřím etiketou, kterou mám odsouhlasenou s KEZ, který kontroluje, že skutečně prodávám potraviny v bio kvalitě. V bio kvalitě nejsou jen ořechy.

Není problém mi zavolat nebo napsat a ráda pomůžu s první objednávkou, kontakt na mě:

  • +420724177124 (po-pá 9,00 – 17,00)
  • marketa@krameknavahu.cz

Sleva 30% na všechny luštěniny a semínka v červenci 2018

U luštěnin a semínek dávám v červenci slevu 30% pro všechny zákazníky. Vyberte si, objednejte a ušetřete!

Výhoda pro členy Klubu Jíme Jinak a účastníky programu Hubneme do plavek

Členové Klubu a účastníci programu mají slevu 20% na všechny POTRAVINY. Pro uplatnění slevy v eshopu www.krameknavahu.cz zadejte svůj klubácký email a heslo[přihlaste se]. U luštěnin a semínek platí v červenci sleva 30%, slevy se nesčítají.

Akce trvá do do 31.8. 2018.

 

PS: Cítíš se v plavkách sebevědomě?

Pokud letos nechceš schovávat zadek pod ručník, pojď na to s námi jinak.
Chci lepší postavu!

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Komentáře

Pavlína
30. 7. 2018

Ahoj holky a kluci. Už jste tady nakupovali? Jaké máte zkušenosti? Já jsem si obchod právě prošla a jsem nadšená! Moc se mi líbí vzhled stránek a o cenách potravin ani nemluvím. Bio potraviny za tuhle cenu? To jsem ještě neviděla. A nakoupíte jen tolik, kolik chcete. Je to vůbec možné?

Ukázat další komentáře