Domů > Magazín > Blog

Letos nově: Cvičení v Podzimním detoxu

Celý program jsme pro vás vloni předělali. Natočili 80 nových videí s teorií i praxí. Najdete v nich informace, inspiraci i praktické rady, video recepty a mnoho dalšího. A letos jsme s lektorkou zdravotního pilates a jógy natočili speciální sérií krátkých cvičení. Podívejte se na malou ukázku.

Cvičení bude vhodné pro všechny

Počítáme s tím, že máte různé fyzické omezení a různý věk. Zkušená lektorka, Ivona Poběžalová, vždy předvede variantu pro začátečníky a pro pokročilé. Sami si volíte intenzitu, s jakou do cvičení půjdete. Počet sérií si můžete podle potřeby přidávat, video vás naučí, jak cviky správné provést.

Krátké série pro ty, kdo nemají na cvičení čas

Známe z předchozích ročníků vaše časové možnosti a víme, že na podzim honíte každou minutu. Proto jsme připravili krátké série po 15 minutách.

Co všechno zvládneme

Každé video vás naučí základní dovednost – držení těla ve stoje, v sedě, správné dýchání. Dále zaposilujeme problematické partie, protáhneme se a uvolníme přetížené a stažené oblasti. A odpočineme si v závěrečné relaxaci.

Cvičení doma i v kanceláři

Nepotřebujete žádné speciální pomůcky (i když cvičit můžete s námi i s hadrem v ruce :-), cvičit můžete z pohodlí domova. Naučíme vás praktické cviky, jak se udržet ve formě, i když máte sedavé zaměstnání a nemáte na cvičení vůbec čas. Některé cviky se totiž skvělé provádějí na židli a můžete je praktikovat v kanceláři.

Těšíme se na viděnou a na cvičenou už brzy v Podzimním detoxu!

Eva a Ivona

 

A co dále? Blíží se čas na jarní detox!

Pokud vám po zimě chybí energie, trápí vás únava nebo máte kila navíc, pojďte s tím něco udělat. Nenecháme vás v tom a hážeme záchranné lano! 😊 Začínáme 8 týdenní Jarní očistu. Pročistíme tělo, zlepšíme jídelníček i postavu a zase bude dobře.

S radostí pečuji o stránky Jíme Jinak, točím a stříhám videa, fotím jídla, vyrábím naše online kurzy a mnoho dalšího. Jídelníček Jíme Jinak mám vyzkoušený na vlastní kůži a ke klasickému už bych se nevrátil. Taky díky tomu, že mi Eva vaří samé dobroty!😉

2 lidi už poděkovali za článek. Oceňte práci autora také.

Komentáře

Super, mám radost. Na jaře jsem zakopala jablíčko a jedna věta byla – pravidelně cvičím 😁👏👏

Veľmi sa teším na tieto nové príspevky na cvičenie. Musím sa priznať, že vlastne ony ma presvedčili, aby som sa prihlásila do tohtoročného kurzu Vánoce jinak. Pôvodne som plánovala, že začnem pekne upratovať pomaličky sama, jedálniček už asi ovládam, nikdy som nestihla všetko uvariť. Skôr varievam podľa toho, čo mám doma. Naposledy som mala pocit a asi nielen pocit, že viac sedím pri počítači na stránkach a čítam si tie úžasné príbehy a komentáre, ako niečo robím :- ) Tím JímeJinak máte úžasné nápady, ste skvelí. Ďakujem, majte sa krásne!!!

Ukázat další komentáře

Mohlo by se vám líbit

141
69

Videopřání Jíme Jinak 2022 – Uspořádejme si myšlenky

Čtěte více na toho téma

Vyzkoušejte také

18
9

VIDEO: Tajemství silné imunity

V tomto videu odhalíme zásadní věc, díky které bude vaše imunita jednou provždy silná.
7
53

Geny za vaše nemoci nemohou (MUDr. Jas)

Pokud máte za to, že geny předurčují vaše zdraví, budete hodně překvapeni! MUDr. Jas (jehož pravá identita je utajena) vám objasní, jak je to doopravdy. 
2
40

Eva exkluzivně v rozhovoru pro DM Drogerii

Jak vypadá běžný den Evy? Jak vznikají recepty? “Hřeší” Eva někdy? Jak to dělá na dovolených? Co si myslí o veganství? A co o dietách? Co pěstu...
2
42

Krásné svátky a šťastný nový rok!

Uteklo to jako voda a my vám posíláme vánoční video přáníčko. Krásné svátky! Užijte si je i se svými blízkými. Máme vás rádi a děkujeme, že jste s námi!