Letos nově: Cvičení v Podzimním detoxu

Celý program jsme pro vás vloni předělali. Natočili 80 nových videí s teorií i praxí. Najdete v nich informace, inspiraci i praktické rady, video recepty a mnoho dalšího. A letos jsme s lektorkou zdravotního pilates a jógy natočili speciální sérií krátkých cvičení. Podívejte se na malou ukázku.

Cvičení bude vhodné pro všechny

Počítáme s tím, že máte různé fyzické omezení a různý věk. Zkušená lektorka, Ivona Poběžalová, vždy předvede variantu pro začátečníky a pro pokročilé. Sami si volíte intenzitu, s jakou do cvičení půjdete. Počet sérií si můžete podle potřeby přidávat, video vás naučí, jak cviky správné provést.

Krátké série pro ty, kdo nemají na cvičení čas

Známe z předchozích ročníků vaše časové možnosti a víme, že na podzim honíte každou minutu. Proto jsme připravili krátké série po 15 minutách.

Co všechno zvládneme

Každé video vás naučí základní dovednost – držení těla ve stoje, v sedě, správné dýchání. Dále zaposilujeme problematické partie, protáhneme se a uvolníme přetížené a stažené oblasti. A odpočineme si v závěrečné relaxaci.

Cvičení doma i v kanceláři

Nepotřebujete žádné speciální pomůcky (i když cvičit můžete s námi i s hadrem v ruce :-), cvičit můžete z pohodlí domova. Naučíme vás praktické cviky, jak se udržet ve formě, i když máte sedavé zaměstnání a nemáte na cvičení vůbec čas. Některé cviky se totiž skvělé provádějí na židli a můžete je praktikovat v kanceláři.

Těšíme se na viděnou a na cvičenou už brzy v Podzimním detoxu!

Eva a Ivona

 

 1. Veľmi sa teším na tieto nové príspevky na cvičenie. Musím sa priznať, že vlastne ony ma presvedčili, aby som sa prihlásila do tohtoročného kurzu Vánoce jinak. Pôvodne som plánovala, že začnem pekne upratovať pomaličky sama, jedálniček už asi ovládam, nikdy som nestihla všetko uvariť. Skôr varievam podľa toho, čo mám doma. Naposledy som mala pocit a asi nielen pocit, že viac sedím pri počítači na stránkach a čítam si tie úžasné príbehy a komentáre, ako niečo robím :- ) Tím JímeJinak máte úžasné nápady, ste skvelí. Ďakujem, majte sa krásne!!!

  • Gabika, tak to jsem ráda, že jsme kápli s novinkou do noty 😉 Ono to čtení příběhů a komentářů hraje velkou roli – člověk vidí, co zažívají ostatní a může se inspirovat, nakazit tím entuziazmem a cucnout si trochu energie. V kolektivu je velká síla, komunisti to moc dobře věděli 😃😃 Sám člověk nedokáže tolik jako když má podporu mnoha dalších dušiček.

   • Evi vďaka Tvojim slovám som si zaspomínala na dávne časy :-) :-) :-) a v hlave sa mi vyrojilo heslo „v jednote je sila“ :-) Podobné sme skandovali na rôznych povinných manifestáciách. Vtedy som nad nimi veru vôbec v takomto kontexte neuvažovala. Máš pravdu, tie príbehy tu na JJ sú úžasné, inšpiratívne. Veď proste celé JJ je úžasné, mám to tu moc rada. Už sa teším na kurz a stretnutia s tými úžasnými dušičkami.

    • Jooo, to bylo mé dětství – byla jsem nástěnkářka a dávala na nástěnku v říjnu obrázky Aurory :-))))
     Však ty jsi důležitá součást té party tady 👍

 2. Ahoj :-), snad už nebudu ze všeho tak divoká jako na jaře… Hrnce mám, chalupa čeká na pokračování s úklidem a cvičení se sympatickou Ivonou vypadá skvěle ♥!

  • Jarní energie je divoká, to bylo v pořádku, Dagmar 😉 Teď budeme pomalejší a ospalé a budeme se věnovat jiným tématům. Těším se na tebe v programu, jsi důležitý element, který svým sdílením dává zajímavé podněty ostatním i mě.👍

 3. Já jsem přehlídla, že kurz je až od 19.10. myslela jsem, že je od 19.9. a pořád mi bylo divné, že to nejde spustit! :-D Když mi došlo, že chyba není na webu, ale ve mně, využila jsem svého nadšení a udělala jsem si přípravný měsíc :-), na kurz už se moc těším! Cvičení je skvělý nápad, přesně jste mi trefili do nálady!

 4. Taky stříhám metr :-) Už jsem uklidila kuchyň, provětrala špajz a těším se na podzimní dobroty. A cvičení je super nápad, též potřebuji vedení a řád jak píše Kattynka :-).

  • Těším se, že se tam budeme zase víc potkávat, Martino 😍 Ono je tam vždycky něco nového, aspoň teda pro mě. Byť jsem autorkou textů a videí, tak si to vždycky sama ráda projdu s účastníky a pořád mi něco víc a víc dochází nebo se to s něčím propojí, co jsem si zažila nebo nastudovala v poslední době, navíc jsou tam nové příběhy lidí, nové souvislosti, nová řešení…fakt mě to baví a moc mi to dává, i když je to hodně práce a péče o nováčky. Když mi zase pomůžeš je směřovat, budu moc ráda, jsi zkušená klubačka, už víš, co a jak, víš, jak kurz funguje, tak budu vděčná za každou radu, kterou udělíš nováčkům ❤

   • Evi, to je jasné, že když narazím na bloudící duši, tak poradím 🙂. Tebe čeká velký zápřah, divím se, co všechno při tom ještě zvládáš 👍 Třeba jednou budu taky tak výkonná 😁. Momentálně mám už několik měsíců divně zpomalené období – ne únava, ale pocit že nic nestíhám, i v kuchyni jsem občas jak želva… Snad se mně i díky kurzu podaří brzo chytnout lepší vítr do plachet 😉

  • Mě to trvalo přes deset let než se mi začalo fakt chtít. Dřív jsem cvičit musela, abych se mohla hýbat a nekynula jak velryba, když jsem pak najednou byla bez bolesti a nebylo potřeba hubnout pohybem, stačilo se dobře najíst jinak, tak jsem s chutí raději spala než letěla do fitka :-)) A pak se mi sem tam i chtělo, ale zase byly holky malé a nenechaly mě nebo jsem v noci kojila a ráno neměla sílu si přivstat a zacvičit. Teď to jde a teď mě to baví. Stačilo počkat a netlačit na pilu.

   • Fakt stačí počkat? To by bylo fajn 😀 mě zatím baví jen přirozený pohyb třeba na zahrádce či výlety, pohyb pro pohyb ne, i když chápu jasnou přínosnost, chybí tomu ta radost, tedy i motivace. S jídlem to jde tak snadno, člověk si uvaří ráno polévku a úplně ho to pohltí, cítí, jak mu to dělá dobře a už jede v jj receptech 😀😀

 5. Zobrazit všech 28 komentářů

Komentujte
Vaše jméno

Jméno uložíme a zobrazíme, váš e-mail nezveřejníme. Zásady ochrany údajů.

SDÍLEJTE PŘÍSPĚVKY - získejte členství v Klubu JJ nebo jeho prodloužení. Jak to funguje?
Předchozí článekPodzim a já
Další článekRýžová kaše s olejnatými semínky
Autorem článku je Roman Cikryt
Když jsem díky manželce Evě ochutnal zdravější jídelníček, ke klasickému už jsem se nikdy nevrátil. Shodil jsem totiž přes 10 kg bez cvičení, mám sportovní postavu a mnohem více energie. Pečuji o tyto stránky, točím videa, fotím jídla a vyrábím kurzy.