Domů > O nás > Pochvaly

Mám víc energie a čistší hlavu

Neli: S úklidy řádím od úterka, pěkně využívám dynamickou fázi cyklu.. a taky to vypadá , že okna se na podzim měnit nebudou a tak už jsem s úklidy nechtěla otálet.. nejvíc mě pálil obývák, pak koupelna a teď řádím v kuchyni.. na vytřídění toho moc nebylo, to jsem zmákla koncem léta, ale vše umýt a i ta okna, která hadr neviděla dlouuuho, panečku.. manžel nadšený, jak nám to tu září novotou, co může pomůže, takže paráda..

Akorát teda moc mlsáme, ale zase oproti loňskému roku už nám výrazně ubyla chuť na sýry, hurá.. a jelikož jsem to sem teď napsala, tak určitě mrška chuť někde vykoukne :-) máme se tu pěkně a to z velké části díky vám, vím, že je tu tým úžasných lidí, kteří také pracují na nejen pohodových Vánocích, ale i na příjemném ovzduší doma a nejen tam..

Jinak také mám víc energie, když netláskám nic s cukrem, mám čistší hlavu, začala jsem se učit nové věci, připravovat se na zkoušky a mám kupu jasných plánů,

Krásné dny :-)

PS: Přemýšlíte jak zlepšit postavu a své zdraví?

Nepřemýšlejte 😊 Pojďte něco dělat! Ukážeme jak vylepšit jídelníček, co jíst a co ne, a jak si jídlem spravit zdraví! Naskočte do online kurzu Jíme Jinak - JE ZDARMA !

S radostí pečuji o stránky Jíme Jinak, točím a stříhám videa, fotím jídla, vyrábím naše online kurzy a mnoho dalšího. Jídelníček Jíme Jinak mám vyzkoušený na vlastní kůži a ke klasickému už bych se nevrátil. Taky díky tomu, že mi Eva vaří samé dobroty!😉

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Buďte první, kdo napíše komentář

Vyzkoušejte také

27

Krémová polévka àla rajská

Jednoduchá polévka s minimem ingrediencí a rychle hotová. Úspěch zaručen!
31
2

Dobro-dění

Dobré skutky dělají dobře nám i lidem v našem okolí. Ba dokonce je vědecky prokázáno, že „dobrodění“ má pozitivní vliv na naše psychické a fyzické zdraví.

Zahrada v dubnu

V dubnu už začíná být na zahradě rušněji. Už se nemůžeme dočkat , až něco vysejeme a zasadíme.

Nepečené řezy s jáhlovým krémem

Pokud máte rádi nepečené dezerty, pak rozhodně vyzkoušejte i tyto řezy. Testovala jsem je i na navštěvě a všichni jsme se oblizovali až za ušima.

Co jíst na překyselený žaludek

Zažíváte bolesti břicha, kyselost v ústech nebo zápach z úst? Viníkem může být překyselený žaludek. Zjistěte, jak si můžete stravou jednoduše pomoct.

Sváteční perník s rýží a sušeným ovocem

Ten se tedy povedl! Mám pro vás velmi chutný tip jak zužitkovat přebytky sušeného ovoce, které se ve zdravě se stravujících rodinách během svátků snadno se...