Mám víc energie a čistší hlavu

0

Neli: S úklidy řádím od úterka, pěkně využívám dynamickou fázi cyklu.. a taky to vypadá , že okna se na podzim měnit nebudou a tak už jsem s úklidy nechtěla otálet.. nejvíc mě pálil obývák, pak koupelna a teď řádím v kuchyni.. na vytřídění toho moc nebylo, to jsem zmákla koncem léta, ale vše umýt a i ta okna, která hadr neviděla dlouuuho, panečku.. manžel nadšený, jak nám to tu září novotou, co může pomůže, takže paráda..

Akorát teda moc mlsáme, ale zase oproti loňskému roku už nám výrazně ubyla chuť na sýry, hurá.. a jelikož jsem to sem teď napsala, tak určitě mrška chuť někde vykoukne ?máme se tu pěkně a to z velké části díky vám, vím, že je tu tým úžasných lidí, kteří také pracují na nejen pohodových Vánocích, ale i na příjemném ovzduší doma a nejen tam..

Jinak také mám víc energie, když netláskám nic s cukrem, mám čistší hlavu, začala jsem se učit nové věci, připravovat se na zkoušky a mám kupu jasných plánů,

Krásné dny ?

Seriál: Jak na jaro

materiály
  • Stáhněte si jej a upravte jídelníček.
  • Vyhněte se nemocem a jarní únavě.
  • Jídelníček ke stažení!

Jak to vidíte vy? Napište komentář.

Komentujte
Vaše jméno

Jméno uložíme a zobrazíme, váš e-mail nezveřejníme. Zásady ochrany údajů.

SDÍLEJTE PŘÍSPĚVKY - získejte členství v Klubu JJ nebo jeho prodloužení. Jak to funguje?
Autorem článku je Roman Cikryt
Když jsem díky manželce Evě ochutnal zdravější jídelníček, ke klasickému už jsem se nikdy nevrátil. Shodil jsem totiž přes 10 kg bez cvičení, mám sportovní postavu a mnohem více energie. Pečuji o tyto stránky, točím videa, fotím jídla a vyrábím kurzy.
Předchozí článekJak krásný je svět, když máte zdraví
Další článekJde to i se dvěma maličkými dětmi