Muži říkají, že mi to sluší víc než obvykle

0

Julajka: Chci Vám moc poděkovat, jak to máte bezvadně vymyšlené. Mám doma hromady zdravých potravin, ale až s Vámi jsem se je naučila zpracovávat. Oblečení je mi konečně volnější, celkově jsem nějak splaskla. I kolegyně si všimly, že jsem štíhlejší, mám hezčí pleť a i někteří muži v práci si všimli, že mi to sluší víc než obvykle! U sebe si všímám vyrovnané hladiny energie. Nemám strašlivé výkyvy, mám energie tak akorát (byla jsem pořád unavená a dopovala se kávou). Když náhodou mám malou svačinu, a mám už hlad před obědem, mám jen prostě hlad, a ne třepáka (nízká hladina cukru). Jedu na takové zvláštní vlně, nevím jak to popsat. Objevuji v sobě širší spektrum emocí a pocitů, vysoce duchovní i zemitě nízké :-D Vše vnímám malinko jinak. A líbí se mi to.
Moc Vám za to děkuji, připravila jste kurz vážně fantasticky. Nemám co vytknout, je to dokonalé. Jste náš anděl zdraví :-)

Hubneme do plavek online: Shoďte 5 kg za 14 dnů

Jak to vidíte vy? Napište komentář.

Komentujte
Vaše jméno

Jméno uložíme a zobrazíme, váš e-mail nezveřejníme. Zásady ochrany údajů.

SDÍLEJTE PŘÍSPĚVKY - získejte členství v Klubu JJ nebo jeho prodloužení. Jak to funguje?
Autorem článku je Ajka
Strava pro mne vždy byla a bude středem zájmu. Dává mi možnost žít, poznávat lépe sama sebe, učit se, rozvíjet se a růst. Mou vášní je studium, jak strava ovlivňuje, mění a uzdravuje mé tělo a následné tvoření v kuchyni. To vše budu s vámi ráda sdílet.
Předchozí článekPanna cotta
Další článekCítím se mnohem více v pohodě