Domů > Magazín > Blog

Počkám s tím na vás, protože za 14 dní začínáme

Mám ohromnou chuť pustit se do úklidu, mám první nápady na dárky, ale nic neobjednávám, nic neuklízím, počkám si na vás. S vámi v kurzu to bude větší legrace. Parta už se rýsuje, do první stovky ještě pár zbývá, takže zatím je cena o 1.000 Kč nižší. V pondělí 17.10. to vypukne, bude to náš první společný den na cestě za pohodovými Vánoci.

Mám chuť se do toho už pustit

Jak se ochladilo, musela jsem zaštrachat ve skříních a vyndat podzimní oblečení. Září bylo krásné, štědré na slunce a letní teploty, takže až nyní hledám větrovky, kšiltovky, vesty a nepromokavé boty. A jak jsem začala sobě i dětem měnit šatník, dostala jsem ohromnou chuť pustit se do podzimní debordelizace. Už už jsem se chystala vyhrnout obsah skříně na podlahu, když mi došlo, že za 14 dní se do úklidu pustíme společně a zase jsem skříň zavřela. S vámi to bude větší sranda a budeme se moci dělit o zážitky z nalezených věcí, z nových nápadů, z možnosti darovat nepotřebné věci potřebným, zkrátka jako loni a předloni.

Vánoce s vámi

Vždycky jsem toužila po vánocích ve velkém, s celou rodinou, jak to znám z filmů. Kdo už s námi v kurzu byl, tak ví, jak to v mojí rodině chodí a že jsem si tedy tento typ Vánoc až tak neužila. Ale s vámi jsme v kurzu jedna velká rodina, pomáháme si, sdílíme nápady, chápeme, čím prochází ti druzí, vaříme si podle stejného jídelníčku. Zkrátka jsme velmi sladěni a to souznění je přesně to, co se mi na Vánocích tak líbí. Takže Vánoce s kurzisty jsou vlastně takovým mým splněným snem a rozhodně si je s vámi užívám násobně více než jen v rámci naší malé rodiny. A navíc díky důmyslnému postupu budou Vánoce zase v klidu. A to nejen onen Štědrý den, ale celý Advent si budeme užívat, i když se vlastně budeme čistit a postit zdravě.

Vánoční zázraky

Kurz Vánoce jinak není jen o změně jídelníčku nebo úklidu, což vědí všichni, kdo v něm s námi byli. Je i o posunech v našich životech, které se nestaly jen tak náhodou, ale proto, že na nich cíleně těch 9 týdnů kurzu pracujeme. Ale je to práce radostná, protože je dobrovolná, sdílená a chápaná tolika lidmi. No řekněte, kolik lidí s vámi v životě souhlasí a rozumíte si s nimi v oblasti stravování a životních hodnot? V lepším případě partner, s dětmi to bývá horší, s rodiči obvykle také nic moc a kolegové v práci jen někteří. Zbývá hrstka přátel. A tady v kurzu najednou pro vaše radosti i starosti má pochopení třeba stovka lidí! No a v té síle se pak daří plnit i některé zázraky.

Mě se třeba vloni splnil sen být na Štědrý den s rodinou. Měla jsem doma mámu a jejího manžela a užili jsme si krásný den s postěním, slavnostní večeří, procházkou, koupáním v řece (tedy jen polovina sešlosti) a s dárky pod stromečkem.

Kdo byl v kurzu s námi, tak ví, že vánočních zázraků se stala celá řada mnohým z vás. Od hubnutí přes léčení běžných neduhů až po vyladění vztahů či po změnu povolání. Cokoli se může stát, když se sejde taková parta!

Vaše otázky

Od chvíle, kdy jsme o kurzu napsaly, dostáváme mraky emailů s dotazy na kurz. Není v našich silách odpovídat každému zvlášť, tak nám dejte nám chvilku, zpracujeme je a zveřejníme formou článku.

 

Už se tedy moc těším, až to vypukne. Pro nás to bude spousta práce v kurzu, ale zároveň všechno to potěšení k tomu. A vrcholem všeho díla pak vyladěný Štědrý den.

Príma nedělní večer,

Eva

 

 

 

 

 

 

 

 

PS: Co shodit 5 kg za 14 dnů? 😍

Sezóna plavek začne brzy. Máme chutný jídelníček, skvělé recepty, videa, jemné cvičení - a samozřejmě živou podporu a motivaci. Už za 2 týdny uvidíte výsledky. Mrkněte na výzvu Hubneme do plavek a naskočte!

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Komentáře

Já už se taky nemůžu dočkat, trochu jsem váhala, jarní kurz jsem nějak nezvládla, jak bych si představovala, ale loni vánoční jsem byla se sebou moc spokojená, tak to nakonec rozhodlo pro ano :) Je pravda, že se změnou šatníku jsem taky dostala chuť na debordelizaci. A dárečky už skoro vymyšlené mám, spíš mi půjde o jejich realizaci. Už aby to bylo, potřebuju hromadnou motivaci na hříšky, které bych ráda zase odstranila!

Tak už jsem na to přišla. Asi jsem se vyděsila, že do kurzu nebudu moct, že jsem začala panikařit :-D. Šla jsem na úpravu objednávky a nechala tam “jen” kurz. Takže jsem přihlášená a zaplacená a můžu se těšit. Na ten úklid už má chuť už taky asi týden až dva, ale říkala jsem si stejně jako Evča, že si počkám do kurzu :).

Ukázat další komentáře

Vyzkoušejte také

Veganéza

Tato veganská majonéza, jejíž chuť je neskutečně podobná té klasické, perfektně obohatí letní grilovačky nebo zimní smažené pokrmy.

Fofr fazole s knedlíkem

Máte hlad a málo času? Udělejte si tuhle extra rychlovku. Za 15 minut máte jídlo na stole a určitě si pochutnáte.
28
29

My už jsme v plavkách

Vzpomínám, jaké to bylo, když jsem se styděla projít v plavkách po pláži. Maskovala jsem postavu a jizvy do dlouhých šátků a triček. Modelka ze mě už nebud...

Borůvková omáčka

Borůvková omáčka ve stylu čatní. Borůvky nemusí sloužit pouze k přípravě sladkých dezertů. Já mám ráda různé dipy a omáčky a proto se zrodila tato jednoduc...
12
7

Kdoulovec japonský léčí revmatismus

Tento nádherně kvetoucí keř plný zdravých plodů, byl po staletí užíván k léčbě anémie a dalších nemocí.
klub

Menu na horskou túru

O stravě pro horské výkony se dočteme v řadě příruček včetně těch o přežití v divočině, dobereme se i konkrétních údajů o spálených kaloriích a o nejvýživn...