Domů > Magazín > Blog

Poslední týden pro vstup do letního programu

Jestli se chcete dostat rychle do formy, přidejte se do letního programu. Čeká vás v něm 14 denní jídelníček a vedený program, online poradna a skvělá parta. Výsledky uvidíte už za týden. Program je otevřený do konce srpna, pak jej zavíráme a zpřístupníme opět za rok.

Není to jen o hubnutí

Program se sice jmenuje Hubneme do plavek, protože jej otevíráme vždy před prázdninami, ale nejde zdaleka jen o hubnutí. Pokud sledujete naše stránky a příběhy účastníků pravidelně, vidíte, že hlavní změna je zdravotní a psychická. Kdo si upraví jídelníček, začne se cítit lépe, přestávají ho bolet záda, klouby, mizí rýma, akné, spravují se vlasy a pleť. Některé ženy se změnou jídelníčku zbavily např. migrén. Takovou zkušenost zrovna popsala Linda ve svém příběhu “Migrény mě přiváděly k šílenství.”

Hodit se do klidu a mít dost energie

Linda a mnoho dalších účastníků popisuje, jak je překvapilo, že se najednou cítí klidnější, děti je nenervují a všechno jde tak nějak lépe. Není totiž dost dobře možné, aby změna stravy neovlivnila i to, jak se cítíme! S dobrý jídlem dodáme tělu potřebné živiny, proto tolik lidé během kurzu zažije návrat energie a chuti do života.

Je to vymyšlené

Pokud chcete udělat ve své životosprávě změnu a chcete najít režim, který se přes prázdniny snadno ztratí, přidejte se k nám. Všechno je vymyšlené – nákupní seznam, jídelníček, recepty, odměřené porce. Ale nebojte, nebudeme nic vážit nebo počítat kalorie. Bude to velmi snadné a může se do toho s námi pustit i úplný začátečník. Vše je sestaveno tak, abyste netrpěli hlady, aby vás nehonily chutě, aby tělo dostalo vše, co potřebuje.

Co říkají účastníci kurzu

Lucia: Moc děkuji za tento kurz. Mám obrovskou energii, cítím se o hodně lépe. Kila šla hned dolů a cm taky. Už teď sedím a píšu plán, co a jak udělám jinak, abych zvládla co nejvíce vařit tímto způsobem i po kurzu. Opravdu moc díky.

Libuše: Ahoj, s kurzem jsem nadmíru spokojená. Váha i centimetry v pase se pohnuly směrem dolů a hlavně se cítím tak nějak příjemně „splaskle“. Recepty jsou vynikající, chutné a díky pestrosti vyvážené, že jsou opravdu zbytečné svačiny. Děkuji, že jste tady a pomáháte nám.

Andrea: Celá naše rodina si oblíbila váš jídelníček. Poctivě jsme absolvovali letní kurz a byli jsme nadšení jak přesnými postupy,tak úžasnými chutěmi. A ty krásné barevné talíře! Nedělali jsme to kvůli hubnutí, jen jsme chtěli vyzkoušet něco nového zdravého a cítili jsme se úžasně. Přejeme hodně úspěchů. S pozdravem, Andrea

Eva: ….po 12 dnech mám 3 kg dole, ale to by nebylo to hlavní, kolem stehna o 5 cm méně! Břicho plošší, nijak nafouklé. Jinak bych chtěla moc poděkovat a přála bych každému, kdo má zdravotní problémy nebo potíže s váhou, ať prostě zkusí vydržet napřed 14 dnů (pro mě byly nejhorší první dva a pak třetí den) a jak uvidí takovou změnu, myslím, že už se mu nebude chtít vracet. Jste skvělé, držím pěsti a pokračuji.

Monika: Dobrý den, mám za sebou týden kurzu a jsem moc spokojená. Mám dole cca 1,5 kg a 2 cm v pase. Nejvíce jsem ráda za rychlé a jednoduché recepty, které velmi obohatily náš rodinný jídelníček (často jsme i předtím vařili zeleninu a obilovinu, ale tak nějak pořád na stejný způsob dokola). Velmi oceňuji, že většinu jídel se mnou jí i můj syn (14m) a večeři i manžel, takže žádné další vyvařování se nekoná. Děkuji a těším se na další týden.

Eliška: Evi a Helčo, moc vám z celého srdce děkuju za skvělý kurz. Ani bych nevěřila, jakou sílu bude mlt online kurz s perfektně přichystaným jídelníčkem. Zhubla jsem 2,5 kg, hlavně mi zmizelo nafouklé břicho, kdy se mě lidi ptali zděšeně, zda-li jsem těhotná (mám již 3 děti) a cítím se skvěle a nepřepadají mě ani nezvladatelné chutě a vydržela jsem 14 dní bez kávy. Takže pokračuji dál. Jste skvělé, sleduju vás již od začátku webu.

Přidáte se?

Máme velikou radost, že kurz plní očekávání a že přináší lidem skvělé výsledky. Pokud se chcete vrátit v září do školy nebo do práce ve formě, tak se k nám přijdete co nejdřív. Už za týden uvidíte a ucítíte první výsledky!

Chci se přidat

PS: Víte už jak na zdravé cukroví?

My na Jíme Jinak ano! Naučíme vás chutné cukroví - bez cukru a 100% rostlinné! 💖 Mrkněte jak nahradit cukr ve vánočním pečení nebo se seznamte s perfektním plánem pečení zdravého cukroví. A myslíme i na vás, kterým dělá starosti lepek. Ochutnejte některý ze 40 receptů na bezlepkové cukroví.

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Buďte první, kdo napíše komentář