Domů > Magazín > Blog

Poslední týden pro vstup do letního programu

Jestli se chcete dostat rychle do formy, přidejte se do letního programu. Čeká vás v něm 14 denní jídelníček a vedený program, online poradna a skvělá parta. Výsledky uvidíte už za týden. Program je otevřený do konce srpna, pak jej zavíráme a zpřístupníme opět za rok.

Není to jen o hubnutí

Program se sice jmenuje Hubneme do plavek, protože jej otevíráme vždy před prázdninami, ale nejde zdaleka jen o hubnutí. Pokud sledujete naše stránky a příběhy účastníků pravidelně, vidíte, že hlavní změna je zdravotní a psychická. Kdo si upraví jídelníček, začne se cítit lépe, přestávají ho bolet záda, klouby, mizí rýma, akné, spravují se vlasy a pleť. Některé ženy se změnou jídelníčku zbavily např. migrén. Takovou zkušenost zrovna popsala Linda ve svém příběhu “Migrény mě přiváděly k šílenství.”

Hodit se do klidu a mít dost energie

Linda a mnoho dalších účastníků popisuje, jak je překvapilo, že se najednou cítí klidnější, děti je nenervují a všechno jde tak nějak lépe. Není totiž dost dobře možné, aby změna stravy neovlivnila i to, jak se cítíme! S dobrý jídlem dodáme tělu potřebné živiny, proto tolik lidé během kurzu zažije návrat energie a chuti do života.

Je to vymyšlené

Pokud chcete udělat ve své životosprávě změnu a chcete najít režim, který se přes prázdniny snadno ztratí, přidejte se k nám. Všechno je vymyšlené – nákupní seznam, jídelníček, recepty, odměřené porce. Ale nebojte, nebudeme nic vážit nebo počítat kalorie. Bude to velmi snadné a může se do toho s námi pustit i úplný začátečník. Vše je sestaveno tak, abyste netrpěli hlady, aby vás nehonily chutě, aby tělo dostalo vše, co potřebuje.

Co říkají účastníci kurzu

Lucia: Moc děkuji za tento kurz. Mám obrovskou energii, cítím se o hodně lépe. Kila šla hned dolů a cm taky. Už teď sedím a píšu plán, co a jak udělám jinak, abych zvládla co nejvíce vařit tímto způsobem i po kurzu. Opravdu moc díky.

Libuše: Ahoj, s kurzem jsem nadmíru spokojená. Váha i centimetry v pase se pohnuly směrem dolů a hlavně se cítím tak nějak příjemně „splaskle“. Recepty jsou vynikající, chutné a díky pestrosti vyvážené, že jsou opravdu zbytečné svačiny. Děkuji, že jste tady a pomáháte nám.

Andrea: Celá naše rodina si oblíbila váš jídelníček. Poctivě jsme absolvovali letní kurz a byli jsme nadšení jak přesnými postupy,tak úžasnými chutěmi. A ty krásné barevné talíře! Nedělali jsme to kvůli hubnutí, jen jsme chtěli vyzkoušet něco nového zdravého a cítili jsme se úžasně. Přejeme hodně úspěchů. S pozdravem, Andrea

Eva: ….po 12 dnech mám 3 kg dole, ale to by nebylo to hlavní, kolem stehna o 5 cm méně! Břicho plošší, nijak nafouklé. Jinak bych chtěla moc poděkovat a přála bych každému, kdo má zdravotní problémy nebo potíže s váhou, ať prostě zkusí vydržet napřed 14 dnů (pro mě byly nejhorší první dva a pak třetí den) a jak uvidí takovou změnu, myslím, že už se mu nebude chtít vracet. Jste skvělé, držím pěsti a pokračuji.

Monika: Dobrý den, mám za sebou týden kurzu a jsem moc spokojená. Mám dole cca 1,5 kg a 2 cm v pase. Nejvíce jsem ráda za rychlé a jednoduché recepty, které velmi obohatily náš rodinný jídelníček (často jsme i předtím vařili zeleninu a obilovinu, ale tak nějak pořád na stejný způsob dokola). Velmi oceňuji, že většinu jídel se mnou jí i můj syn (14m) a večeři i manžel, takže žádné další vyvařování se nekoná. Děkuji a těším se na další týden.

Eliška: Evi a Helčo, moc vám z celého srdce děkuju za skvělý kurz. Ani bych nevěřila, jakou sílu bude mlt online kurz s perfektně přichystaným jídelníčkem. Zhubla jsem 2,5 kg, hlavně mi zmizelo nafouklé břicho, kdy se mě lidi ptali zděšeně, zda-li jsem těhotná (mám již 3 děti) a cítím se skvěle a nepřepadají mě ani nezvladatelné chutě a vydržela jsem 14 dní bez kávy. Takže pokračuji dál. Jste skvělé, sleduju vás již od začátku webu.

Přidáte se?

Máme velikou radost, že kurz plní očekávání a že přináší lidem skvělé výsledky. Pokud se chcete vrátit v září do školy nebo do práce ve formě, tak se k nám přijdete co nejdřív. Už za týden uvidíte a ucítíte první výsledky!

Chci se přidat

PS: Co shodit 5 kg za 14 dnů? 😍

Sezóna plavek začne brzy. Máme chutný jídelníček, skvělé recepty, videa, jemné cvičení - a samozřejmě živou podporu a motivaci. Už za 2 týdny uvidíte výsledky. Mrkněte na výzvu Hubneme do plavek a naskočte!

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Buďte první, kdo napíše komentář