Domů > Magazín > Blog

Povánoční kila? Shoďte je ve 14 denní výzvě!

Celý rok jíte dobře a držíte si dobrý jídelníček, ale přijdou Vánoce, Silvestr a najednou je všechno špatně. Přejedení, unavení, bez motivace a síly začít zase fungovat zdravě. Nic neobvyklého. A proto nyní přicházíme se 14 denní povánoční výzvou, během které se snadno a chutně dostanete zpátky do sedla, shodíte vánoční špíčky, získáte energii a spravíte si zdraví a náladu.

Upravíme jídelníček, shodíme kila navíc a zlepšíme zdraví

Výsledky se dostavují překvapivě rychle, tak na nic nečekejte, ať se můžete co nejdříve radovat z dobrého pocitu v břiše i před zrcadlem. Přidejte se do programu Hubneme do plavek, který jsme právě otevřeli. Řada z vás totiž nechce čekat až na půlku února, kdy začíná osmitýdenní detox Jarní očista. Proto jsme zpřístupnili už teď, po svátcích, oblíbený a osvědčený kurz, kterým prošly úspěšně už tisíce lidí. Za pár dnů si dáte do pořádku trávení, zkrotíte rozblázněné chuťové buňky a najedete s naší pomocí na správný stravovací režim. Díky tomu shodíte přebytečná kila, zlepšíte svoje zdraví, posílíte imunitu a spravíte si náladu. Psychika je totiž s naším trávení spojená velmi pevně.

Co vás v programu čeká

Program je skvělý i pro úplné začátečníky – v krátkých videích si povíme vše o skladbě jídelníčku, pitném režimu a dalších důležitých věcech, aby se nám výzva maximálně podařila. Vybrané chuťovky jsme natočili na videa, takže můžete vařit s námi krok za krokem. Těšit se můžete na:

  • hubnoucí 14 denní zdravý a vyvážený jídelníček
  • praktický nákupní seznam na každý týden
  • video recepty s jídly hotovými do pár minut vhodné i pro úplné nováčky
  • recepty od snídaně až po večeři
  • svižná a krátká motivační i vzdělávací videa 
  • video cvičení – krátké lekce snadného a efektivního cvičení
  • podporu a sdílení                                                       Více o programu Hubneme do plavek

Co budeme 14 dní jíst? Velmi chutné rychlovky!

Jestli si myslíte, že jíst zdravě je o odříkání a nechutných jídlech, tak se velmi mýlíte. Naše zdravé dobroty z tohoto kurzu chutnají všem. I partnerům a dětem těch, kdo se v minulosti do výzvy přidali. Skutečně nebudete trpět ani nedostatkem chutí ani hlady. To je na celém kurzu to nejlepší – že budete hubnout, ale budete se moci dosyta najíst. Tady je malá ukázka:

Online cvičení pro ty, kdo nemají čas

S Ivonou se už možná znáte z Podzimního detoxu a Jarní očisty. Je skvělá a padli jsme si do noty. Náš program na cvičení nestojí – hubneme díky vyváženému jídelníčku – ale určitě vás nepřekvapí, že s pohybem jde hubnutí lépe.
A právě proto jsme natočili sérii speciálních cviků. Víme, že máte málo času, proto jsou video lekce krátké a intenzivní, vhodné pro všechny věkové kategorie. Cvičení s Ivonou vám pomůže najít ztracené svaly pánevního dna, posílit problematické partie, ale také zrelaxovat vyčerpané tělo a unavenou psychiku.

Zábavnou formou se naučíte jednoduché léčebné cviky pro prevenci křečových žil a hemeroidů nebo jak nenápadně zlepšovat naši postavu na cestách třeba v MHD nebo autě, naučíte se různé techniky, jak uvolnit napětí a zbavit se úzkostí a strachů. Znáte třeba cvik na snížení chuti k jídlu nebo na posílení nadledvinek, které si ničíme stresem?

Jak bude výzva probíhat

Během 2 týdnů vás provedeme den po dni celým kurzem. Program probíhá na stránkách Jíme Jinak v uzavřené sekci stránek, do které se přihlásíte svým emailem a heslem. Není potřeba sedět v konkrétní čas u počítače nebo mobilu. Kurz procházíte v době, kdy se vám to hodí. Jestli nemáte na všechno hned teď čas, nepropadejte panice.  Změna jídelníčku je naplánovaná na 14 dnů, ale celý program máte k dispozici 60 dnů.
Není to závod, kdo dřív kurzem proběhne. Pokud by vám něco nevycházelo, můžete začít později. A také se můžete kdykoliv vracet a pouštět videa znovu.

A kdy že to začne?

Hned, jakmile se do programu přidáte :-)

Více o programu Hubneme do plavek

 

PS: Víte už jak na zdravé cukroví?

My na Jíme Jinak ano! Naučíme vás chutné cukroví - bez cukru a 100% rostlinné! 💖 Mrkněte jak nahradit cukr ve vánočním pečení nebo se seznamte s perfektním plánem pečení zdravého cukroví. A myslíme i na vás, kterým dělá starosti lepek. Ochutnejte některý ze 40 receptů na bezlepkové cukroví.

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Komentáře

Díky Evi za komentáře. Úplně jsem přehlédla, že ten kurs jel už loni v zimě a to JJ pořád sleduji. Asi taky naskocim, měla jsem dost náročný podzim, podzimní očistu jsem zase nezvládla dotáhnout, pak Vánoce…takže podobný kurz vážně potřebuji a pamatuji se, žě v létě mě hodně bavil.

A možná to není jenom o receptech? V nedávém článku tady někde bylo, že v zimě se nemá a ani nedá razantně hubnout, že je potřeba pozvolna, choulit se do sebe, plánovat… kdežto hubnutí v létě má asi jiné grády… jasně , taky mám povánoční kila a fakt byhc je chtěla sundat, ale už jste si nás tady hodně vychovali, tak přemýšlíme v souvislostech, jestli je letní hubnucí kurz vhodný pro zimu. Upřímně řečeno mě to překvapilo (ale není to myšleno ve zlém!), někdy loni jste tady psali, že pracujete na obnoveném povánočním restartu. Jinak ale musím říci, že Hubneme do plavek je teď fakt vymakaný, výborný intenzivní kurz, skvělá videa od Ivony… ale není opravdu vhodný na to léto? Budu moc ráda za objasnění, děkuji.

Ukázat další komentáře

Vyzkoušejte také

12

Dobrá rada nad zlato

Už dlouho jsme se s Romanem tak nezasmáli. Dnes jsme našli dotaz ve facebookové skupině Jíme Jinak, kde se paní ptala, jak se stravovat týden pod stanem. D...
20
14

Strava hmatatelně řeší zdravotní problémy (Milu, 55 let)

Starám se o ležící maminku, vím, co to je pečovatelský syndrom. A protože problémy mám už od 19 let, byl nejvyšší čas udělat změnu. Začala jsem s Jíme Jina...