Domů > Výhody pro členy > Co členové využili

5. Rýžový ples

Rýžový ples už je tradicí. Každý rok v lednu si můžete zatančit v nekuřáckém prostředí, dát si zdravé občerstvení a shlédnout zajímavý program. Letos je tomu zrovna tak, navíc organizátoři připravili mnoho novinek a pro Klubáky jsme domluvily o 100 Kč levnější vstupenku! Rezervujte si ji včas, ples se koná už 23. ledna.!

Co

5. Rýžový ples

Kdy

23. ledna 2016

Kde

Kulturní zařízení Domovina, Praha – Holešovice

Kdo přijde

Rýžový ples je společenskou gala akcí, které se tradičně účastní především lidé zajímající se o zdravý životní styl, lidé, kteří se chtějí inspirovat, setkat, pobavit, zatančit si a ochutnat zdravé dobroty.

Je nám velkým potěšením a ctí, že můžeme na 5. Rýžovém plese přivítat paní Táňu Fischerovou, která opět převzala záštitu nad plesem.

Program

Pro jubilejní 5 ročník plesu je připraveno nemálo novinek. Nejmarkantnější je nové místo konání – kulturní zařízení Domovina. Nachází se v Holešovicích a bylo postaveno v modernistickém stylu před bezmála sto lety. Členitá dispozice budovy umožňuje provozovat hned dva taneční parkety. Ve velkém – Foersterově sále bude hrát opět kapela Karyna plesové melodie rozličného druhu, v malém – latino sále bude návštěvníky doprovázet hudba DJ Kudláčka. Někteří účastníci plesu tohoto šikovného mladíka z Dobrušky jistě znají z jiných společenských akcí. Zcela nově byli také vybráni učinkující v programu. Hned po zahájení plesu vystoupí Jan Chrostek s manželkou a zatančí ukázku poutavého Argentinského tanga. Pan Chrostek je majitelem taneční školy Bailemos, která má v KZ Domovina své sídlo. Tanečníky bude doprovázet slavný akordeonista Ladislav Horák. Aby si i účastníci mohli vyzkoušet tento neobvyklý tanec, který se tančí spíše intuitivně, bude následovat výuka Argentinského tanga pod vedením manželů Chrostkových.

Již tradičně Rýžový ples doprovází módní přehlídka zajímavých, nevšedních módních návrhářek. Tentokrát své půvabné, skoro vílí modely představí módní návrhářka a známá raw-kuchařka Radmila Zrůstková. Její hedvábné šaty, sukně a další modely představí tančící víly z Tanečního divadla Bílá velryba. Ty však na Rýžový ples nepřišly jen předvést osobitý umělecký styl paní Zrůstkové, ale především samy ukázat něco ze své tvorby. Proto později večer zatančí ukázku z jejich spirituálního projektu Otvírání sedmi bran (rozuměj sedmi čaker). Pro ples si děvčata vybrala čakru třetí – oheň, odhodlání, sebeprosazení. Završením plesového programu bude vyhlášení hlavních cen těsně před půlnocí.

Jaké bude občerstvení

Na plese bude nabízeno občerstvení hned čtyřmi dodavateli. Makrobiotické zajišťuje již tradičně Paní-Dýně a nově i mladá, sympatická a šikovná kuchařka Jana Burešová. Raw občerstvení dodává opět Rawstlinka (Petra Slabá) a nově i Živé potěšení v čele se sympatickým Davidem Šubrtem.

Plesem provází

Co by byl ples bez moderátorů! Další novinkou je, že plesem budou účastníky provázet moderátoři dva. Staronově učitel, spisovatel, písničkář, hudebník Honza Jícha a nově elegantní energická dáma, manažerka, koučka, lektorka a Brňačka Markéta Tichá. Tato moderátorská dvojce bude jistě třešinkou na plesovém dortuJ.

Tombola

Již několik měsíců před plesem pracuje organizační tým na sestavení bohaté plesové tomboly. Dbáme na to, abychom pro návštěvníky plesu vybírali kvalitní, originální, pokud možno bio, či eko dárky. Výherci v tombole si opravdu přijdou na své. A není jich málo – naším minimálním cílem je výhra pro každý druhý los.

Prostě, HOĎTE SE DO GALA A PŘIJĎTE SI ZATANČIT!

Těšíme se na Vás, organizátoři z Duhového Koníka

Vstupné

  • v předprodeji 390 Kč (do 23.1.2015)
  •  na plese 490 Kč

Cena vstupenky pro členy Klubu Jíme Jinak 290 Kč, tedy ušetříte 100 Kč!

Zvýhodněnou vstupenku si rezervujte nejpozději do 21.1. na emailu info@duhovykonik.cz. Do emailu uveďte jméno osoby, která dostane zvýhodněnou vstupenku a heslo, které najdete v sekci Výhody pro členy. Každý člen má nárok na jednu vstupenku.

Objednávky vstupenek a další informace

Na info@duhovykonik.cz, nebo na tel. 602 558 972.  Při objednání vstupenek za předprodejní cenu 390 Kč na osobu uveďte do emailu počet vstupenek a jméno. Obdržíte variabilní symbol a číslo účtu. Po zaplacení obdržíte potvrzení o platbě a vstupenky si vyzvednete u vstupu na ples po uvedení vašeho variabilního symbolu.

 

 

 

 

PS: Co shodit 5 kg za 14 dnů? 😍

Sezóna plavek začne brzy. Máme chutný jídelníček, skvělé recepty, videa, jemné cvičení - a samozřejmě živou podporu a motivaci. Už za 2 týdny uvidíte výsledky. Mrkněte na výzvu Hubneme do plavek a naskočte!

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Komentáře

Duhový koník pořádá od 18. – 20. 3. 2016 kurz Přírodní zahrada, uvažuje se, že to bude v centru Boba Carra.

lenka.hejna
21. 1. 2016

Ráda se potkávám i s lidmi, se kterými třeba vůbec nesouhlasím, je to prostě fajn, existovat a setkávat se, ale na ples žel nemůžu kvůli eliminacím :-D tak třeba příští rok nashle :-)

Ukázat další komentáře

Vyzkoušejte také

3
2

Sleva na celý sortiment v eshopu Country Life

Nemusíte chodit do obchodu. Suroviny a dochucovadla pro zdravé vaření si můžete nechat poslat a kromě času ušetříte i peníze. I v letošním roce jsme pro vá...
3

Lyžovačka v Krkonoších (březen 2022) – ušetřete 3 tisíce na rodinu!

Vydejte se do zapadlého koutu Krkonoš – na Rezek. Přímo od penzionu vedou běžkařské tratě a nejbližší vleky jsou v krátké dojezdové vzdálenosti. Jídl...
5

Intenzivní víkendový kurz vaření s Paní Dýní – červen 2022

Zveme vás na intenzivní kurz vaření vyvážené stravy na základě principů Jíme Jinak, kde vám Lenka Rojíková (Paní Dýně) předá svoje znalosti a kuchařské zku...
2

Balíček jógových cviků se slevou pro Klubáky

Chceš se naučit, jak si během pouhých 5 min. denně ulevit od stresu, únavy a jak dočerpat energii a radost i během léta? Potřebuješ vypnout? Odpočinout si?...
2

Festival Evolution 2022

Jak docílit fyzické i duševní pohody? Odpovědi nabídne Festival Evolution. Kdo zná Festival Evolution ví, že jen tak nenajde lepší místo, kde pod jednou st...
49
12

Štýrský dýňový olej se slevou pro Klubáky

Dýňový olej je superpotravina nabitá minerály a vitamíny a jeho pravidelné užívání má blahodárný vliv na naše zdraví. Pro členy Klubu Jíme Jinak jsme domlu...