Domů > O nás > Pochvaly

Shodila jsem 3 kg a cítím se skvěle (Alena)

Alena: V prvé řadě chci poděkovat za vzorně vedený kurz a opravdu vynikající recepty jídel. Moje seznámení s Jíme Jinak bylo díky mé snaše, od které jsem dostala knížku V. Strnadelové “Radost ze zdravých dětí”. Již asi 10 let koketuji s vařením dle Jíme Jinak, ale takto komplexně jsem nikdy nevařila! Pro Jarní očistu jsem se rozhodla proto, abych se zbavila alergie, která se mi projevila až kolem 60. roku, často mám opary na rtech a kolena mě zlobí!
Od začátku kurzu jsem striktně vařila a jedla jen to, co bylo v receptech, takže mi nedělalo problém vzdát se kávy, bílé pečivo nejím dlouho, chléb občas žitný, sladké mám moc ráda, ale pokud není zdravé-nejím, maso mít mohu a nemusím, takže mě jídelníček zcela uspokojoval.
Moc se mi líbilo, jak byl do kurzu zakomponován úklid, cvičení, rady a doporučení!
Kurz mi hodně otevřel obzory a Klub Jíme Jinak, to je skvělý nadstandard. Co všechno se tam dozvím, poučím a hlavně najdu od vás mnoho odpovědí. Musím konstatovat, že mě vaření začalo bavit a i po skončení kurzu budu pokračovat.
Shodila jsem 3 kg a cítím se moc fajn. Veškeré aktivity se mi dělají lehčeji a mým kolenům odlehčení také prospěje.
Děkuji celému týmu Jíme Jinak za bezvadné vedení kurzu!
Ála

PS: V pondělí 13.2. startujeme Jarní očistu!

Pokud zažíváte stres, únavu, necítíte se dobře nebo máte pár kil navíc, pojďte s tím zatočit. Začínáme 8 týdenní Jarní očistu. Pročistíme tělo, zlepšíme jídelníček, postavu i psychiku. Už za pár týdnů uvidíte výsledky - ověřeno na lidech! 😊

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Buďte první, kdo napíše komentář