Vyhlašujeme soutěž o 3x3 vstupy do Jarní očisty. Pozvěte své dvě kamarádky, nebo klidně kamarády či rodinné příslušníky, napište proč byste měla vyhrát Jarní očistu právě vy, a vstupy mohou být vaše! Soutěž trvá do 8.2. 12:00.

Pravidla soutěže

 1. Sdílejte veřejně náš facebookový příspěvek o soutěži na svém facebookovém profilu s odkazem na Jarní očistu  http://www.jimejinak.cz/online-kurzy/jarni-ocista/.
 2. Do komentáře pod tento FB příspěvek napište, proč byste chtěli vyhrát vstup do Jarní očisty.
 3. Do komentáře také označte 2 osoby (kamarádku, rodinného příslušníka), které by rády šly do Jarní očisty s vámi.
 4. Staňte se fanouškem FB stránky Jímejinak 

Soutěž trvá 8 dní! Ze všech, kdo splní soutěžní podmínky, vylosujeme 3 vítěze, kteří získají vstup pro sebe i vybrané osoby! 

Do 8.2. 2018 do 12 hodin budeme sbírat soutěžící a ve 13 hodin vylosujeme 3 vítěze, označíme je pod soutěžním příspěvkem a informujeme je zprávou. Ti dostanou volné vstupy pro sebe a své 2 přátele.

Jarní očista

Jarní očista je ucelený, léty prověřený 8 týdenní živý online program zaměřený na jarní detoxikaci, hubnutí a ozdravení jídelníčku. Do pořádku budeme dávat nejen váš talíř, ale také domácnost a uděláme si také pořádek v hlavě. Pokud tedy:

 • máte po zimě pár kilo navíc a chcete je bezbolestně zhubnout,
 • máte chuť změnit jídelníček a nevíte, jak na to,
 • jste po zimě bez energie a obáváte se jarní únavy,
 • chtěli byste držet jarní detoxikaci a bojíte se, že to sami nezvládnete,
 • rádi byste jedli zdravě a nevíte, jaké potraviny zařadit a které naopak vynechat, aby vám nic nechybělo,
 • chcete jíst chutně, pestře, do sytosti, zdravě a přitom pomalu hubnout,
 • nebaví vás hlídat si porce a počítat kalorie,
 • odkládáte jarní úklid domácnosti nebo nevíte kde začít,
 • vyhovuje vám lehké vedení, rádi sdílíte a hledáte podporu a inspiraci u ostatních,
 • nebo máte rádi život a chcete jaro přivítat zvesela a s humorem,

tak se k nám určitě přidejte!

Více informací o programu Jarní očista naleznete zde.

 

 1. Můžu se zeptat proč Jarní očista začíná až v březnu, když Velikonoce jsou už 1.-2.dubna? To přece nemůžeme všechno stihnout :-O :-))))

  • Na přání účastníků, že v únoru mají hory, jarní prázdniny a podobné akce, že to nestíhají v tom únoru. Velikonoce nám nevadí :-)

   • No nám taky ne,my se na Velikonoce nepřežíráme ani nenavštěvujeme příbuzné :-))) Jen jsem nedočkavá, protože na mě už taky leze jaro a chuť se očistit ;-) Křoupu syrovou zeleninu, na břiše se mi vyráží ekzém a co by potřebovala domácnost o tom radši ani nemluvím :-))))

    • Tak ten ekzém tou syrovou moc nedrážděte :-) Začněte klidně dřív, však to uteče jak voda a budete mít strejčka :-)

 2. Ráda bych se zeptala, zda máte zkušenosti s očistou např. u sportovců. Poměrně intenzivně trénuji, věnuji se vytrvalostnímu běhu včetně hobby závodění. Chtěla bych své stravování směrovat trochu lépe než dosud, Vaše stránky jsou pro mě velmi inspirující, ale v případě očisty se bojím, abych měla dostatek energie na trénink. Děkuji za odezvu. :-)

  • Nekolik lektorek, co intenzuvne sportuji, znam osobne a byly s nami v programu a jsou maximalne spokojene. Nektere najdete o ve ctenarskych pribezich, zkuste hledat jindra, sport a najdete je. Jinak stejne se stravuje treba Ivan Rybarik, ktery sam je vrcholovy sportovec a dalsi mlade vede na svetovych zavodech, kam vozi sveho kuchare. Je to Cisty sport, jestli znate. Mrknete taky na video s Martinou Navratilovou na nasem FB, ta to tam taky potvrzuje. Takze zadny strach ?

    • Tak to mám radost, že vás to zaujalo. Jste v Klubu, tak si s Ivanem Rybaříkem můžete pustit rozhovor a nebo třeba s Honzou Londzinem, který boxoval na téhle stravě. Oba rozhovory stojí za to, nasmějete se.

  • Aleno, a co označit dvě kamarádky a nechat na nich, zda se zapojí nebo nechají výhru propadnout? A nebo se dá program normálně koupit :-)

    • Určitě je. V Jarní Očistě se soustředíme na postupné odebírání nezdravých potravin, co se týče cukrů, doporučujeme pomalé sacharidy, které jsou vhodné nejen pro diabetiky.

    • Jeste je potreba rict, ze nasi stravou se cukrovka leci, viz napriklad jeden z poslednich pribehu s Michalem nebo starsi s moji tetou u nas na webu, ale klasicti lekari vam budou toto stravovani rozmlouvat. Vy se musite rozhodnout sami, cemu budete verit a jakou cestou se date. Kurz nevede lekar.

  • Ani já nejsem, roky jsme ho neměly ani pro Jíme Jinak. Ale byla poptávka, tak jsme udělaly profil. Tak jedině domluvit se s kamarádkou, která má, jestli by nesoutěžila :-)

 3. Zobrazit všech 15 komentářů

Komentujte
Vaše jméno

Jméno uložíme a zobrazíme, váš e-mail nezveřejníme. Zásady ochrany údajů.

SDÍLEJTE PŘÍSPĚVKY - získejte členství v Klubu JJ nebo jeho prodloužení. Jak to funguje?
Autorem článku je Eva Cikrytová
Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh
Předchozí článekZdravý nákup v supermarketech, část 1. – Lidl
Další článekSvíčková omáčka s dýní