Domů > Magazín > Blog

Soutěž o vstup do Jarní očisty pro vás a vaše 2 kamarádky

Vyhlašujeme soutěž o 3×3 vstupy do Jarní očisty. Pozvěte své dvě kamarádky, nebo klidně kamarády či rodinné příslušníky, napište proč byste měla vyhrát Jarní očistu právě vy, a vstupy mohou být vaše! Soutěž trvá do 8.2. 12:00.

Pravidla soutěže

 1. Sdílejte veřejně náš facebookový příspěvek o soutěži na svém facebookovém profilu s odkazem na Jarní očistu  http://www.jimejinak.cz/online-kurzy/jarni-ocista/.
 2. Do komentáře pod tento FB příspěvek napište, proč byste chtěli vyhrát vstup do Jarní očisty.
 3. Do komentáře také označte 2 osoby (kamarádku, rodinného příslušníka), které by rády šly do Jarní očisty s vámi.
 4. Staňte se fanouškem FB stránky Jímejinak 

Soutěž trvá 8 dní! Ze všech, kdo splní soutěžní podmínky, vylosujeme 3 vítěze, kteří získají vstup pro sebe i vybrané osoby! 

Do 8.2. 2018 do 12 hodin budeme sbírat soutěžící a ve 13 hodin vylosujeme 3 vítěze, označíme je pod soutěžním příspěvkem a informujeme je zprávou. Ti dostanou volné vstupy pro sebe a své 2 přátele.

Jarní očista

Jarní očista je ucelený, léty prověřený 8 týdenní živý online program zaměřený na jarní detoxikaci, hubnutí a ozdravení jídelníčku. Do pořádku budeme dávat nejen váš talíř, ale také domácnost a uděláme si také pořádek v hlavě. Pokud tedy:

 • máte po zimě pár kilo navíc a chcete je bezbolestně zhubnout,
 • máte chuť změnit jídelníček a nevíte, jak na to,
 • jste po zimě bez energie a obáváte se jarní únavy,
 • chtěli byste držet jarní detoxikaci a bojíte se, že to sami nezvládnete,
 • rádi byste jedli zdravě a nevíte, jaké potraviny zařadit a které naopak vynechat, aby vám nic nechybělo,
 • chcete jíst chutně, pestře, do sytosti, zdravě a přitom pomalu hubnout,
 • nebaví vás hlídat si porce a počítat kalorie,
 • odkládáte jarní úklid domácnosti nebo nevíte kde začít,
 • vyhovuje vám lehké vedení, rádi sdílíte a hledáte podporu a inspiraci u ostatních,
 • nebo máte rádi život a chcete jaro přivítat zvesela a s humorem,

tak se k nám určitě přidejte!

Více informací o programu Jarní očista naleznete zde.

 

PS: Víte už jak na zdravé cukroví?

My na Jíme Jinak ano! Naučíme vás chutné cukroví - bez cukru a 100% rostlinné! 💖 Mrkněte jak nahradit cukr ve vánočním pečení nebo se seznamte s perfektním plánem pečení zdravého cukroví. A myslíme i na vás, kterým dělá starosti lepek. Ochutnejte některý ze 40 receptů na bezlepkové cukroví.

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Komentáře

Můžu se zeptat proč Jarní očista začíná až v březnu, když Velikonoce jsou už 1.-2.dubna? To přece nemůžeme všechno stihnout :-O :-))))

Alča K.
7. 2. 2018

Ráda bych se zeptala, zda máte zkušenosti s očistou např. u sportovců. Poměrně intenzivně trénuji, věnuji se vytrvalostnímu běhu včetně hobby závodění. Chtěla bych své stravování směrovat trochu lépe než dosud, Vaše stránky jsou pro mě velmi inspirující, ale v případě očisty se bojím, abych měla dostatek energie na trénink. Děkuji za odezvu. :-)

Ukázat další komentáře