Domů > O nás > Pochvaly

Vaše stránky mě nadchly

Agatha: Vaše stránky mě nadchly a hodně inspirovaly. Už delší dobu se snažím najít alternativnější a zdrvější kuchyni. Líbí se mi, že na vašich stránkách narazím na jídla podle ročního období, co které potraviny s naším tělem dělají a zároveň je vše bězmasé a bezlepkové. Jediné s čím mám trochu problém je, že nejím příliž sladké, kterého je tu spoustu, zato ráda vařím couscous (vím, že je to těstovina) a hodně ingrediencí, které používáte je hůře dostupných a člověk je sežene často jen ve specializovaných krámcích. Jinak s chutí pokračujte, moc vám to jde :)

PS: Stále na sebe nemáte čas?

Co se postarat konečně i o sebe? Startujeme podzimní detox. Spravíme si jídelníčkem postavu, odstresujeme se a nabijeme energií. Budeme o vás 8 týdnů pečovat a podporovat vás na cestě k lepšímu zdraví.
Chci trochu péče a porozumění.

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Komentáře

Jíme Jinak
28. 11. 2012

Děkujeme za vaše řádky. Sladkého tu máme opravdu hodně, ale je to hlavně protože jsme obě velké mlsalky a ještě před třemi lety jsme byly silně závislé na cukru. Pečení a vymýšlení zdravých sladkostí nás proto moc baví. Konečně můžeme mlsat bez výčitek.

Ukázat další komentáře

Vyzkoušejte také

Zářijový úplněk v Beranu

Úplněk bude kulminovat v pátek 29. 9. v 11:57 a bude to jízda! Držte si klobouky, protože dynamika, rychlost a spontaneita budou synonymy pro příští dny!
13
5

4 rizika konzumace smažených hranolek a jak je zdravě nahradit

Pokud si ještě stále dáváte na jídlo hranolky, je na čase si přečíst, co vše mohou hranolky ve vašem těle napáchat za škody.
42

Podzimní festival Miluj svůj život 2023 – pro členy Klubu Jíme Jinak za polovinu

Zpříjemněte si podzimní dny a navštivte oblíbený festival osobního rozvoje v Praze. Přijďte se podívat, inspirovat se, užít si koncerty, přednášky a mnoho ...

Taiyaki jinak

Recept je určen milovníkům japonské kuchyně a všem, co si v kuchyni rádi hrají. Taiyaki jsou typické japonské pouliční sladkosti s charakteristickým rybím ...
2
1

Podzimní průvodce léčivými kořeny – díl III.

Léčivé kořeny uzdravují naše fyzické tělo. Nezapomeňme, že každý problém na fyzické úrovni je odrazem naší duše, a proto je potřeba léčit i ji.
29
3

Jak pečovat o žaludek

Nevolnost, nechutenství, pocit na zvracení, časté škytání a pálení žáhy. Všechny tyto potíže mohou signalizovat oslabení žaludku. Chcete vědět, jak o něj p...