Domů > O nás > Pochvaly

Všichni mi říkají, že jsem nějaká mladá babička – díky JJ mládnu :-)

Vlaty: Cítím se úplně super, mám dole asi 6kg. Všichni říkají, že jsem nějaká mladá babička, ale ubezpečuji je, že na babičkovství již mám opravdu nárok, prostě detox mi jde k duhu :-). Celkově jsem zpružněla. Prostě za mě vás musím moc pochválit, za skvěle připravený program. Jsem vaším fandou již dlouho :-). Mám ráda i vaše články. Dlouhodobě se zabývám ” alternativní” medicínou, ale vždy se tu dozvím něco zajímavého nového.

PS: Začínáme Jarní očistu!

Únava, blbá nálada a kila navíc? Nenecháme vás v tom! 😊 Pojďte s tím zatočit. Začínáme 8 týdenní Jarní očistu. Pročistíme tělo, zlepšíme jídelníček i postavu a zase bude dobře.

Zdravé recepty, zdravé vaření a životní styl. Tisíce receptů zdarma. Co víme, sdílíme! :-)

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Komentáře

Děkuji, Evi, pochopila jsem to a už cvičila. S dietou se pořád trochu potýkám, hlavně s časových důvodů, kdy nemám možnost si 3x denně vařit a studené mi jídlo nechutná. Ale vytrvale se snažím dál a zkouším nové recepty. i tak mám dole 2 kg a to jsem 2x ujela na čokoládě:-) moc moc děkuji za tip na UME ocet a Miso pastu do polévky, který mi asi hodně pomáhá na pomáhá i proti zácpě. Děkuji a přeji krásný den, Hana

Ukázat další komentáře