Domů > O nás > Pochvaly

Všichni mi říkají, že jsem nějaká mladá babička – díky JJ mládnu :-)

Vlaty: Cítím se úplně super, mám dole asi 6kg. Všichni říkají, že jsem nějaká mladá babička, ale ubezpečuji je, že na babičkovství již mám opravdu nárok, prostě detox mi jde k duhu :-). Celkově jsem zpružněla. Prostě za mě vás musím moc pochválit, za skvěle připravený program. Jsem vaším fandou již dlouho :-). Mám ráda i vaše články. Dlouhodobě se zabývám ” alternativní” medicínou, ale vždy se tu dozvím něco zajímavého nového.

PS: Co shodit 5 kg za 14 dnů? 😍

Sezóna plavek začne brzy. Máme chutný jídelníček, skvělé recepty, videa, jemné cvičení - a samozřejmě živou podporu a motivaci. Už za 2 týdny uvidíte výsledky. Mrkněte na výzvu Hubneme do plavek a naskočte!

Zdravé recepty, zdravé vaření a životní styl. Tisíce receptů zdarma. Co víme, sdílíme! :-)

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Komentáře

Děkuji, Evi, pochopila jsem to a už cvičila. S dietou se pořád trochu potýkám, hlavně s časových důvodů, kdy nemám možnost si 3x denně vařit a studené mi jídlo nechutná. Ale vytrvale se snažím dál a zkouším nové recepty. i tak mám dole 2 kg a to jsem 2x ujela na čokoládě:-) moc moc děkuji za tip na UME ocet a Miso pastu do polévky, který mi asi hodně pomáhá na pomáhá i proti zácpě. Děkuji a přeji krásný den, Hana

Ukázat další komentáře