Domů > Magazín > Blog

Vyhlášení soutěže o sadu koření Benkor

Již známe vítěze naší soutěže o sadu BIO koření značky Benkor. Nejste to vy?

Zadání soutěže o sadu BIO koření značky Benkor bylo:

  • zaslat jednu či více fotografií pokrmu uvařeného dle našeho receptu z Jíme Jinak a napsat k němu pár slov, jak vám chutnal.

Poslali jste nám krásné fotky i komentáře, jak vám naše dobroty chutnají:

Vítězem soutěže se stává paní Hana Menclová, která nám zaslala fotografii beránka a napsala:

Velikonoční beránek

Podle vašich receptu nevařím sice dlouho, zato pravidelně a ráda. jídla jsou chutná, rychle připravena a cítím se po nich skvěle. Přikládám fotografie mého úplně prvního počinu s Jíme Jinak. Je to velikonoční beránek, který chutnal fantasticky a za chvíli úplně zmizel. Nebyl vůbec suchý, jak jsme zvyklí z piškotových těst, ale krásné “šťavnatý”.
Tento beránek má pro me ještě další symbolický význam, protože mě moje dcerka Míša (35) přivedla k radikální změně jídelníčku, kdy se sama rozhodla začít stravovat podle Jíme Jinak ze zdravotních důvodu. Já jsem celý život vařila “po staru” a s prvními vašimi jídly jsem přišla na to, jak jíst zdravě a chutně, a když jsem dcerce oznámila, že změním styl stravování, měla obrovitánskou radost. Ta však netrvala dlouho, protože zhruba do měsíce dne 3.6. 2019 moje holčička odešla do všeobjímajícího milujícího světla.
Radikální změna mého jídelníčku zůstane už trvalým živoucím odkazem mojí dcerky, která má velkou zásluhu na mém duchovním posunu.
Obvykle vám ženy píší, jaký impulz je přivedl ke změně stravování, pro mě to byla moje Míša, která už bohužel nedostala možnost sdílet se mnou svoje zkušenosti při vaření vašich receptů.
Děkuji vám za vaše stránky, nepřeberné množství receptů a zajímavých informací.
Srdečně zdravím.

Přejeme Haně mnoho sil a chutných a povedených receptů.

A vám ostatním děkujeme za zaslané fotečky a zprávy.

PS: Co shodit 5 kg za 14 dnů? 😍

Sezóna plavek začne brzy. Máme chutný jídelníček, skvělé recepty, videa, jemné cvičení - a samozřejmě živou podporu a motivaci. Už za 2 týdny uvidíte výsledky. Mrkněte na výzvu Hubneme do plavek a naskočte!

Zdravé recepty, zdravé vaření a životní styl. Tisíce receptů zdarma. Co víme, sdílíme! :-)

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Buďte první, kdo napíše komentář

Vyzkoušejte také

Mrkvová indická raita

Pro milovníky indické kuchyně, koření, rychlých receptů – raita, osvěžující indický salát, tentokrát z mrkve.

Jarní kuskus s ředkvičkou a divokou zeleninou

Do jarního kuskusu můžete přidat všechno, co zrovna kolem raší. V tom našem je pořádná porce kopřivy, bršlice a česnáčku. Jídlo je raz dva hotové a velmi c...
74
29

Večeříte pozdě? Studie zjistila, co to dělá s vaším tělem

V kolik hodin je ideální čas na večeři? Dokdy naše trávení je schopno přijímat potravu? Co se stane, budeme-li jíst pravidelně na noc? Na to se nás ptáte č...
13
3

Jitrocel na rány i do těla

Svěží pomocník na ranky a štípance, ale i chuťově zajímavá divoká zelenina plná prospěšných látek. Používáte jitrocel v kuchyni?

Brokolicové kari špaldotto s mungo

Stačí pár ingrediencí a moc dobrý, rychlý a jednoduchý recept na světě. Takové miluji. V tomto se kombinuje moje oblíbené ingredience: špaldové kroupy, bro...

Kuskusové krokety

Slaná pochoutka, která by se vám mohla hodit třeba na cesty, na výlet, do práce nebo i jako finger food na party. S omáčkou, s dipem, se salátem, dobré te...