Domů > Magazín > Blog

Webinář pro účastníky kurzu Vánoc Jinak

V sobotu 13. prosince ve 21,00 proběhne vánoční online webinář. Čas vysílání jsme zvolily podle vašich přání. Pokud máte nějaké otázky, můžete je napsat do komentářů pod tento článek.

Téma webináře

Během webináře budeme odpovídat na vaše otázky k právě probíhajícímu programu. Můžete nám je začít psát klidně již pod tento příspěvek, ať nám to jde večer pěkně od ruky.

Jak si webinář zapnout

Spustit webinář si můžete večer ve 21 hod, přímo z kurzu Vánoce Jinak. Vstoupíte do programu a v pravém sloupečku v menu  bude Vstup do webináře.

Záznam pro účastníky

Kdo večer nemůže, o nic nepřijde. Otázky může napsat sem, vezmeme je v potaz. Záznam webináře bude v kurzu přístupný po dobu jeho trvání.

Těšíme se večer na setkání s našimi hrdiny a hrdinkami :-)

PS: Co shodit 5 kg za 14 dnů?

Sezóna plavek se blíží. Letos to nebude strašák, připravíme se. Máme chutný jídelníček, skvělé recepty, videa, jemné cvičení - a samozřejmě živou podporu a motivaci. Už za dva týdny uvidíte výsledky. Mrkněte na výzvu Hubneme do plavek a naskočte!

Zdravé recepty, zdravé vaření a životní styl. Tisíce receptů zdarma. Co víme, sdílíme! :-)

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Komentáře

Milá Evo a Helčo,
mám dotaz ohledně štítné žlázy. JJ téměř 3 roky. Minulý týden jsem byla na kontrole a výsledky jsou opravdu špatné. Před 4 roky jsem brala hormony (asi 1 rok), poté vysadila a výsledky byly ok. Teď se to opět zhoršilo. Měly byste prosím nějakou radu? Díky. Moc Vám to sluší :)!

alivaleckova
11. 12. 2014

Ahojky holky, dnes jsem na stránkách Nevýchovy shlédla prima video týkající se stravy dětí. JAK ZAŘÍDIT, ABY DÍTĚ CHTĚLO JÍST ZDRAVĚ, NEJEN O VÁNOCÍCH. Moc doporučuji a třeba pomůže v něčem nám všem. :)

Ukázat další komentáře