Domů > Magazín > Blog

Webinář pro účastníky kurzu Vánoc Jinak

V sobotu 13. prosince ve 21,00 proběhne vánoční online webinář. Čas vysílání jsme zvolily podle vašich přání. Pokud máte nějaké otázky, můžete je napsat do komentářů pod tento článek.

Téma webináře

Během webináře budeme odpovídat na vaše otázky k právě probíhajícímu programu. Můžete nám je začít psát klidně již pod tento příspěvek, ať nám to jde večer pěkně od ruky.

Jak si webinář zapnout

Spustit webinář si můžete večer ve 21 hod, přímo z kurzu Vánoce Jinak. Vstoupíte do programu a v pravém sloupečku v menu  bude Vstup do webináře.

Záznam pro účastníky

Kdo večer nemůže, o nic nepřijde. Otázky může napsat sem, vezmeme je v potaz. Záznam webináře bude v kurzu přístupný po dobu jeho trvání.

Těšíme se večer na setkání s našimi hrdiny a hrdinkami :-)

PS: Co shodit 5 kg za 14 dnů? 😍

Sezóna plavek začne brzy. Máme chutný jídelníček, skvělé recepty, videa, jemné cvičení - a samozřejmě živou podporu a motivaci. Už za 2 týdny uvidíte výsledky. Mrkněte na výzvu Hubneme do plavek a naskočte!

Zdravé recepty, zdravé vaření a životní styl. Tisíce receptů zdarma. Co víme, sdílíme! :-)

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Komentáře

Milá Evo a Helčo,
mám dotaz ohledně štítné žlázy. JJ téměř 3 roky. Minulý týden jsem byla na kontrole a výsledky jsou opravdu špatné. Před 4 roky jsem brala hormony (asi 1 rok), poté vysadila a výsledky byly ok. Teď se to opět zhoršilo. Měly byste prosím nějakou radu? Díky. Moc Vám to sluší :)!

alivaleckova
11. 12. 2014

Ahojky holky, dnes jsem na stránkách Nevýchovy shlédla prima video týkající se stravy dětí. JAK ZAŘÍDIT, ABY DÍTĚ CHTĚLO JÍST ZDRAVĚ, NEJEN O VÁNOCÍCH. Moc doporučuji a třeba pomůže v něčem nám všem. :)

Ukázat další komentáře

Vyzkoušejte také

Zelňačka s tofu

Milujete zelňačku a nevíte jak ji uvařit zdravě bez brambor a klobásy? Nám se to povedlo a je ještě lepší, než ta klasická.
23
6

Ředkvičky 6x jinak

Máte nadúrodu ředkviček a nevíte, co s nimi? Velká škoda by byla nechat je zdřevnatět na záhonech. Máme pro vás 6 osvědčených tipů, jak je zpracovat.
47
18

Lepší postava a zdraví za 14 dnů? Jde to vůbec?

Pro spoustu lidí je těžko uvěřitelné, že 14 dní dobrého jídelníčku může způsobit nějakou výraznější změnu. Ale je to skutečně tak. Však si tady můžete přeč...
3

Japonské Ochazuke

Recept pro milovníky japonské kuchyně. Tuto jednoduchou, ale velmi dobrou rýžovou misku jsem si opravdu maximálně užila, a to i díky způsobu podávání, v mi...

Šťavnaté kedlubnové zelí

Toto kedlubnové zelí je opravdu dobrota. Milují ho všichni, kdo ho ochutnají. A navíc je úplně jednoduché a rychlé!

Lupénka ze stresu? Ukážeme vám, jak se s ní vypořádat

Proč vzniká lupénka a jak se jí zbavit, pokud je hlavní příčinou stres? Pojďte se začíst do článku, kde vám to poodhalíme a navedeme vás na cestu, která po...