Domů > O nás > Pochvaly

Webové stránky JJ jsou návykové!

Annabirke-semerakova: Také já nyní, po ukončení kurzu, děkuji Evičce, Helence a Romanovi za skvělou práci. Budiš sláva pracovním týmům jako je ten jejich!!! !:-)
Co se týče mě, v únoru jsem cítila intenzivní potřebu začít něco dělat jinak, ale nevěděla jsem,co přesně by to mělo být. Co třeba jít k podstatě a začít jinak jíst? Řekla jsem si a rozpomněla se na rodinku ze Sázavy. Dostala jsem k tomu, stát se na chvíli součástí rodiny, která fungovala naprosto dokonale. Připadala jsem si jako Anička v říši divů. Čekala jsem, že se Eva nehne z kuchyně, ale opak byl pravdou. Mám pocit, že víc času trávila v kanceláři a na zájmových kroužcích holek. Spolu s Romanem se krásně doplňovali, vše v klidu stíhali a ještě měli čas na rodinné výlety i na kulturu. Jejich domácí učení mě doslova fascinovalo. Podle mě do síně slávy patří oni. Nejen za to, co prospěšného dělají, ale i za to, že co hlásají to skutečně žijí. :-) Kurz skončil a já budu pokračovat v započatém. Protože jsem ve vaření jinak našla tvůrčí zalíbení, proto, že se cítím lépe na těle i na duši a také proto, že webové stránky Jíme Jinak jsou asi návykové. :-) Chutná mi většina z toho, co si přichystám, ale jsem si jistá, že občas budu s láskou hřešit. :-)

PS: Jdete s námi letos do Jarní očisty? Zavíráme vstup - poslední šance

Rozhoupejte se a pojďte udělat něco sebe 😊. Pojďte skoncovat s únavou, kily navíc a špatnou náladou. Už za pár týdnů uvidíte výsledky. Pročistíme tělo podle připraveného zdravého jídelníčku. Mrkněte na 8 týdenní Jarní očistu a naskočte!

Zdravé recepty, zdravé vaření a životní styl. Tisíce receptů zdarma. Co víme, sdílíme! :-)

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Buďte první, kdo napíše komentář