Domů > O nás > Pochvaly

Webové stránky JJ jsou návykové!

Annabirke-semerakova: Také já nyní, po ukončení kurzu, děkuji Evičce, Helence a Romanovi za skvělou práci. Budiš sláva pracovním týmům jako je ten jejich!!! !:-)
Co se týče mě, v únoru jsem cítila intenzivní potřebu začít něco dělat jinak, ale nevěděla jsem,co přesně by to mělo být. Co třeba jít k podstatě a začít jinak jíst? Řekla jsem si a rozpomněla se na rodinku ze Sázavy. Dostala jsem k tomu, stát se na chvíli součástí rodiny, která fungovala naprosto dokonale. Připadala jsem si jako Anička v říši divů. Čekala jsem, že se Eva nehne z kuchyně, ale opak byl pravdou. Mám pocit, že víc času trávila v kanceláři a na zájmových kroužcích holek. Spolu s Romanem se krásně doplňovali, vše v klidu stíhali a ještě měli čas na rodinné výlety i na kulturu. Jejich domácí učení mě doslova fascinovalo. Podle mě do síně slávy patří oni. Nejen za to, co prospěšného dělají, ale i za to, že co hlásají to skutečně žijí. :-) Kurz skončil a já budu pokračovat v započatém. Protože jsem ve vaření jinak našla tvůrčí zalíbení, proto, že se cítím lépe na těle i na duši a také proto, že webové stránky Jíme Jinak jsou asi návykové. :-) Chutná mi většina z toho, co si přichystám, ale jsem si jistá, že občas budu s láskou hřešit. :-)

PS: Z práce do práce, život letí a vy nic nestíháte?

Pokud před sebou stále jen hrnete všechny ty povinnosti, které život přináší, je čas se zastavit. 🛑 Je tohle život, který chcete? O tomto jste snili? Asi ne. V přírodě začíná nový biologický rok, nový začátek a i my to letos můžeme udělat jinak. Právě tomu se v Jarní Očistě také věnujeme a máme dokonce připravený silný závěrečný aktivační rituál, aby se vaše záměry mohly uskutečit. Zdaleka v očistě nejde jen o vyvážený jídelníček. Pojďte si ujasnit touhy, naberte zas energii a pojďte se cítit ve svém těle lépe. Začněte s námi 8 týdenní Jarní očistu. Pročistíme tělo, zlepšíme jídelníček, postavu i psychiku.

Zdravé recepty, zdravé vaření a životní styl. Tisíce receptů zdarma. Co víme, sdílíme! :-)

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Buďte první, kdo napíše komentář