Domů > Výhody pro členy > Co členové využili

Aktivní dovolená na Vysočině

Duhový koník pro vás připravil dovolenou na Vysočině, ve Žďárských vrších. Pokud jste milovníci cyklo i pěší turistiky a chcete strávit kus prázdnin aktivně a pestře spolu s vaší rodinou, pak je tu program právě pro vás. K harmonické atmosféře jistě přispěje i velmi příjemné prostředí hotelu a zdraví prospěšná, přírodní strava. Členové Klubu samozřejmě ušetří!

Kdy

5. – 12. 8. 2017

Kde

Tři Studně, hotel Horník

Ubytování

Hotel Horník nabízí komfortní ubytování ve dvou a více lůžkových pokojích. Část z nich je vybavena sociálním zařízením a část pokojů má společné. Hotel disponuje prostornou jídelnou, kde se budeme stravovat. V letním čase je také otevřena hotelová restaurace s barem a letní zahrádkou – určená jak pro turisty, tak pro hosty hotelu. Komu by nestačila okolní příroda, může využít další služby hotelu: minigolf, saunu, posilovnu. Okolo hotelu najdete nejednu atrakci pro děti: trampolínu, skluzavky, prolézačky apod., 100 m od hotelu se nachází rybník Sykovec, kde se můžete ovlažovat za teplých letních dní. Pokud bude hodně horko, okolní les vám poskytne dostatečný stín. 

Strava

S láskou pro vás připravujeme harmonicky působící přírodní stravu sestavenou podle makrobiotických zásad, s využitím bio surovin. Jsou podávána čtyři jídla denně: snídaně, oběd, dezert a večeře. Pokud máte nějaká dietní omezení, nebo specifická přání, sdělte nám je předem. Rádi připravíme také příkrmy pro nejmenší účastníky pobytu, nebo stravu v bezlepkové podobě aj. Po celý den vám jsou k dispozici různé nápoje (čaje, voda, šťávy pro děti, obilná káva).

Program

V nabídcejsou dva paralelní programy – pro předškolní a pro školní děti. Program je veden téměř v táborovém stylu. Děti zažijí různá dobrodružství, především v přírodě – hrou, zpěvem, tvořením, pohybem.

Pro koho je pobyt určen

Pobyt je vhodný pro rodiny s dětmi, pro páry, kteří si chtějí v klidu pochodit a zajezdit na kole přírodou, pro turistické nadšence. Také singls jsou vítáni, mohou se s námi krásně zapojit do programu i mít dost času pro sebe a své zájmy.

Proč se zúčastnit

Poznám nový, zajímavý, krásně zelený kout Česka s pestrou možností výletů do přírody i do civilizace, těsné spojení s přírodou všemi smysly, vytvořím sám různá díla a leccos si vyzkouším, procvičím svou fyzičku, s úsměvem si mohu užívat aktivní dovolené s mými blízkými, poznám nové lidi s podobnou životní filozofií, mohu sdílet moje životní témata, o mé děti je po část dne postaráno a mohu se věnovat čistě sobě. Celkový dojem z odpočinkové dovolené podtrhne i harmonizující rostlinná strava a příjemné, přátelské prostředí.

Cena

  • 5 200 Kč dospělý účastník a 4 200 Kč dítě do 16 let v turistické části hotelu (se společným sociálním zařízením)
  • 5 900 Kč dospělý účastník a 4 900 Kč dítě do 16 let v hotelové části (každý pokoj má své vlastní sociální zařízení)
  • děti do 3 let bez nároku na lůžko platí pouze za stravu 150 Kč/ den
  • děti do 1 roku ZDARMA
  • V ceně je zahrnuto: 7 nocí ubytování, 7x plná penze včetně nápojů, organizace programu
  • V ceně není zahrnuto: hotelové služby navíc, Cestovní pojištění – doporučujeme sjednat v CK

Rezervace a více informací

Akci pořádá cestovní kancelář Duhový koník s.r.o.: tel.: 602558972, mail: info@duhovykonik.cz.

Výhoda pro členy Klubu Jíme Jinak

Členové Klubu Jíme Jinak mají slevu 10% na všechny pobyty Duhového koníka v roce 2017! Pro její uplatnění uveďte při rezervaci svůj klubácký email a heslo [přihlaste se]. Slevu mohou využít pouze členové Klubu Jíme Jinak a s nimi ubytovaní partneři a děti.

PS: Co shodit 5 kg za 14 dnů? 😍

Sezóna plavek začne brzy. Máme chutný jídelníček, skvělé recepty, videa, jemné cvičení - a samozřejmě živou podporu a motivaci. Už za 2 týdny uvidíte výsledky. Mrkněte na výzvu Hubneme do plavek a naskočte!

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Komentáře

veni vidi vici
Kdo na tuto nabídku narazíte později, nebo uvažujete o dovolené na příští rok, nemohu než vřele doporučit. Moje děti 12 a 15 se programu pro děti s ohledem na věk neúčastnily, přesto si naše rodina pobyt užila. Podniknout se dá několik delších i kratších výletů, ubytování je pěkné a naprosto dokonalá je strava- kuchaře a jeho pomocníky bych si odvezla domů. Parádní byla i každodenní ranní rozcvička- cvičila jsem nejen já, ale i manžel a naše 15ti letá dcera. Skoro jako lázně.

Ukázat další komentáře

Vyzkoušejte také

Veganéza

Tato veganská majonéza, jejíž chuť je neskutečně podobná té klasické, perfektně obohatí letní grilovačky nebo zimní smažené pokrmy.

Fofr fazole s knedlíkem

Máte hlad a málo času? Udělejte si tuhle extra rychlovku. Za 15 minut máte jídlo na stole a určitě si pochutnáte.
27
29

My už jsme v plavkách

Vzpomínám, jaké to bylo, když jsem se styděla projít v plavkách po pláži. Maskovala jsem postavu a jizvy do dlouhých šátků a triček. Modelka ze mě už nebud...

Borůvková omáčka

Borůvková omáčka ve stylu čatní. Borůvky nemusí sloužit pouze k přípravě sladkých dezertů. Já mám ráda různé dipy a omáčky a proto se zrodila tato jednoduc...
12
7

Kdoulovec japonský léčí revmatismus

Tento nádherně kvetoucí keř plný zdravých plodů, byl po staletí užíván k léčbě anémie a dalších nemocí.
klub

Menu na horskou túru

O stravě pro horské výkony se dočteme v řadě příruček včetně těch o přežití v divočině, dobereme se i konkrétních údajů o spálených kaloriích a o nejvýživn...