Domů > Výhody pro členy > Co členové využili

Aktivní dovolená na Vysočině

Duhový koník pro vás připravil dovolenou na Vysočině, ve Žďárských vrších. Pokud jste milovníci cyklo i pěší turistiky a chcete strávit kus prázdnin aktivně a pestře spolu s vaší rodinou, pak je tu program právě pro vás. K harmonické atmosféře jistě přispěje i velmi příjemné prostředí hotelu a zdraví prospěšná, přírodní strava. Členové Klubu samozřejmě ušetří!

Kdy

5. – 12. 8. 2017

Kde

Tři Studně, hotel Horník

Ubytování

Hotel Horník nabízí komfortní ubytování ve dvou a více lůžkových pokojích. Část z nich je vybavena sociálním zařízením a část pokojů má společné. Hotel disponuje prostornou jídelnou, kde se budeme stravovat. V letním čase je také otevřena hotelová restaurace s barem a letní zahrádkou – určená jak pro turisty, tak pro hosty hotelu. Komu by nestačila okolní příroda, může využít další služby hotelu: minigolf, saunu, posilovnu. Okolo hotelu najdete nejednu atrakci pro děti: trampolínu, skluzavky, prolézačky apod., 100 m od hotelu se nachází rybník Sykovec, kde se můžete ovlažovat za teplých letních dní. Pokud bude hodně horko, okolní les vám poskytne dostatečný stín. 

Strava

S láskou pro vás připravujeme harmonicky působící přírodní stravu sestavenou podle makrobiotických zásad, s využitím bio surovin. Jsou podávána čtyři jídla denně: snídaně, oběd, dezert a večeře. Pokud máte nějaká dietní omezení, nebo specifická přání, sdělte nám je předem. Rádi připravíme také příkrmy pro nejmenší účastníky pobytu, nebo stravu v bezlepkové podobě aj. Po celý den vám jsou k dispozici různé nápoje (čaje, voda, šťávy pro děti, obilná káva).

Program

V nabídcejsou dva paralelní programy – pro předškolní a pro školní děti. Program je veden téměř v táborovém stylu. Děti zažijí různá dobrodružství, především v přírodě – hrou, zpěvem, tvořením, pohybem.

Pro koho je pobyt určen

Pobyt je vhodný pro rodiny s dětmi, pro páry, kteří si chtějí v klidu pochodit a zajezdit na kole přírodou, pro turistické nadšence. Také singls jsou vítáni, mohou se s námi krásně zapojit do programu i mít dost času pro sebe a své zájmy.

Proč se zúčastnit

Poznám nový, zajímavý, krásně zelený kout Česka s pestrou možností výletů do přírody i do civilizace, těsné spojení s přírodou všemi smysly, vytvořím sám různá díla a leccos si vyzkouším, procvičím svou fyzičku, s úsměvem si mohu užívat aktivní dovolené s mými blízkými, poznám nové lidi s podobnou životní filozofií, mohu sdílet moje životní témata, o mé děti je po část dne postaráno a mohu se věnovat čistě sobě. Celkový dojem z odpočinkové dovolené podtrhne i harmonizující rostlinná strava a příjemné, přátelské prostředí.

Cena

  • 5 200 Kč dospělý účastník a 4 200 Kč dítě do 16 let v turistické části hotelu (se společným sociálním zařízením)
  • 5 900 Kč dospělý účastník a 4 900 Kč dítě do 16 let v hotelové části (každý pokoj má své vlastní sociální zařízení)
  • děti do 3 let bez nároku na lůžko platí pouze za stravu 150 Kč/ den
  • děti do 1 roku ZDARMA
  • V ceně je zahrnuto: 7 nocí ubytování, 7x plná penze včetně nápojů, organizace programu
  • V ceně není zahrnuto: hotelové služby navíc, Cestovní pojištění – doporučujeme sjednat v CK

Rezervace a více informací

Akci pořádá cestovní kancelář Duhový koník s.r.o.: tel.: 602558972, mail: info@duhovykonik.cz.

Výhoda pro členy Klubu Jíme Jinak

Členové Klubu Jíme Jinak mají slevu 10% na všechny pobyty Duhového koníka v roce 2017! Pro její uplatnění uveďte při rezervaci svůj klubácký email a heslo [přihlaste se]. Slevu mohou využít pouze členové Klubu Jíme Jinak a s nimi ubytovaní partneři a děti.

PS: Co shodit 5 kg za 14 dnů?

Sezóna plavek se blíží. Letos to nebude strašák, připravíme se. Máme chutný jídelníček, skvělé recepty, videa, jemné cvičení - a samozřejmě živou podporu a motivaci. Už za dva týdny uvidíte výsledky. Mrkněte na výzvu Hubneme do plavek a naskočte!

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Komentáře

veni vidi vici
Kdo na tuto nabídku narazíte později, nebo uvažujete o dovolené na příští rok, nemohu než vřele doporučit. Moje děti 12 a 15 se programu pro děti s ohledem na věk neúčastnily, přesto si naše rodina pobyt užila. Podniknout se dá několik delších i kratších výletů, ubytování je pěkné a naprosto dokonalá je strava- kuchaře a jeho pomocníky bych si odvezla domů. Parádní byla i každodenní ranní rozcvička- cvičila jsem nejen já, ale i manžel a naše 15ti letá dcera. Skoro jako lázně.

Ukázat další komentáře