Dodáváte mi odvahu zkoušet nové

2

Magda: Přidávám se k ostatním Evičko, moc děkuji za videa, jsou úžasná a vždy mi dodají odvahu zkoušet něco nového, vždy ve videu objevím neobjevené a moc mi to pomáhá. Včera jsem podle videa vařila polévku, výtečná… mňam mňam :-) Leckdy člověka napadnou nové variace, ale tahle polévka je zase úplně jiná a určitě bych tyto suroviny sama neskloubila, takže díky, díky, díky. Manžel a starší syn polévku v pohodě snědli, mladšímu jsem tam nedala zelí (ochutnal ode mně a nechtěl ho tam) a snědl půlku porce. U Kubíka je to velký úspěch, potřebuje vždy více času než si zvykne na nové jídlo :-) K dnešnímu obědu uvařím fazole na paprice, sloní fazole jsou vynikající, mám co dělat, abych je nesnědla dřív než budu vařit :-) Evičce i Helence jsem nesmírně vděčná za vše možné i nemožné, ovšem uvařit si luštěninu či obilovinu i na druhý den a skloubit tak recepty… to je zkušenost nad zlato, neuvěřitelná pomoc, úžasný nápad…. takže, děvčata, z celého srdce vám děkuji za vše co pro nás s láskou děláte, díky, díky, díky.

⏩ BRZY ZAČÍNÁ PODZIMNÍ DETOX KURZ

  1. Dobrý den, chtěla jsem vám poděkovat, za nápady a hlavně recepty na jiná jídla. Od ledna jsem v důchodu a tak jsem si řekla co to nevyzkoušet. Přihlásily jsme se s dcerou. Začala jsem už týden předem omezením masa a pak najela na jarní očistu. Nejenom že jsem se ve svých 60 ti letech učila vařit a kombinovat potraviny naplnilo mi to i denní program, ale hlavně, včera(takže po šesti týdnech) jsem si přinesla výsledky krve od lékaře hodnoty klesly jak u cholesterolu, glykemii tak i další hodnoty vykazovaly snížení. Váha je nižší o 4,5 kg. Není co dodat, takže díky.

    • Jani, to jsou krásné zprávy! Moc děkujeme, že jste se podělila o skvělé výsledky, mám velikou radost, už to čtu i Romanovi, tak se radujeme s vámi! Gratulujeme!

Komentujte
Vaše jméno

Jméno uložíme a zobrazíme, váš e-mail nezveřejníme. Zásady ochrany údajů.

Předchozí článekJsem ráda, že jsem na vás narazila v pravou chvíli
Další článekMoc mě to baví!