Domů > O nás > Pochvaly

Dodáváte mi odvahu zkoušet nové

Magda: Přidávám se k ostatním Evičko, moc děkuji za videa, jsou úžasná a vždy mi dodají odvahu zkoušet něco nového, vždy ve videu objevím neobjevené a moc mi to pomáhá. Včera jsem podle videa vařila polévku, výtečná… mňam mňam :-) Leckdy člověka napadnou nové variace, ale tahle polévka je zase úplně jiná a určitě bych tyto suroviny sama neskloubila, takže díky, díky, díky. Manžel a starší syn polévku v pohodě snědli, mladšímu jsem tam nedala zelí (ochutnal ode mně a nechtěl ho tam) a snědl půlku porce. U Kubíka je to velký úspěch, potřebuje vždy více času než si zvykne na nové jídlo :-) K dnešnímu obědu uvařím fazole na paprice, sloní fazole jsou vynikající, mám co dělat, abych je nesnědla dřív než budu vařit :-) Evičce i Helence jsem nesmírně vděčná za vše možné i nemožné, ovšem uvařit si luštěninu či obilovinu i na druhý den a skloubit tak recepty… to je zkušenost nad zlato, neuvěřitelná pomoc, úžasný nápad…. takže, děvčata, z celého srdce vám děkuji za vše co pro nás s láskou děláte, díky, díky, díky.

PS: Cítíš se v plavkách sebevědomě?

Pokud letos nechceš schovávat zadek pod ručník, pojď na to s námi jinak.
Chci lepší postavu!

Zdravé recepty, zdravé vaření a životní styl. Tisíce receptů zdarma. Co víme, sdílíme! :-)

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Komentáře

Jana.Písaříková
12. 4. 2019

Dobrý den, chtěla jsem vám poděkovat, za nápady a hlavně recepty na jiná jídla. Od ledna jsem v důchodu a tak jsem si řekla co to nevyzkoušet. Přihlásily jsme se s dcerou. Začala jsem už týden předem omezením masa a pak najela na jarní očistu. Nejenom že jsem se ve svých 60 ti letech učila vařit a kombinovat potraviny naplnilo mi to i denní program, ale hlavně, včera(takže po šesti týdnech) jsem si přinesla výsledky krve od lékaře hodnoty klesly jak u cholesterolu, glykemii tak i další hodnoty vykazovaly snížení. Váha je nižší o 4,5 kg. Není co dodat, takže díky.

Ukázat další komentáře

Vyzkoušejte také

klub
5

Myom – 2. část

V této části si rozebereme další možnosti podpůrných léčebných metod a jak postupovat, pokud má myom těhotná žena.

Bezlepkové meruňkové knedlíky s vanilkovým krémem

Knedlíky z vařeného obilí jsou výborné. S těstem se krásně pracuje, proto je u nás dělají děti. Na tuhle mňamku se každý rok těšíme a jakmile se objeví mer...

Jak zpracovat zbylé obiloviny?

Jak upotřebit zbylé uvařené obiloviny? Pojďte z nich vykouzlit nové chutné jídlo, fantazii se meze nekladou.

Salát z rukoly, mrkve, okurky a ředkvičky

Chcete oběd nebo večeři osvěžit čerstvou zeleninou? Udělejte si tento rychlý salátek.

Hustá mandlová polévka

Tato polévka je hustá, krémová, jemná, bezlepková, veganská a výborná. Lze ji připravit i s jiným druhem luštěniny, třeba s cizrnou.
13
21

Celozrnné palačinky s ovocnou omáčkou

Nevěřila jsem, že palačinky půjdou udělat bez mléka, vajec a bílé mouky a opak je pravdou, ani nepoznáte, že jsou jiné. Tyhle jsou navíc ještě přelité omáč...