Domů > Magazín > Blog

Geny za vaše nemoci nemohou (MUDr. Jas)

Vaše nastavení osobních údajů (cookies) nám zakazuje přehrávat videa.
Ale nebojte se. Jakmile videa povolíte, přehrajeme je.

Zásady cookies

Pokud máte za to, že geny předurčují vaše zdraví, budete hodně překvapeni! MUDr. Jas (jehož pravá identita je utajena) vám objasní, jak je to doopravdy. 

Na Jíme Jinak vám s radostí představujeme doktora Jase.  V tomto videu s ním řešíme téma genetiky a genetických nemocí.

A kdo že je doktor Jas? To zatím nemůžeme prozradit a jeho identitu musíme tajit. Můžeme říct jen to, že jeho znalosti jsou obrovské a my je rádi na Jíme Jinak využijeme. Podívejte se a dejte nám vědět, jak se vám líbí tato první epizoda pořadu.

Líbí se vám video? Pomozte nám jej sdílet.

Pokud chcete vzít zdraví do svých rukou, začněte tady.

PS: Co shodit 5 kg za 14 dnů? 😍

Sezóna plavek začne brzy. Máme chutný jídelníček, skvělé recepty, videa, jemné cvičení - a samozřejmě živou podporu a motivaci. Už za 2 týdny uvidíte výsledky. Mrkněte na výzvu Hubneme do plavek a naskočte!

S radostí pečuji o stránky Jíme Jinak, točím a stříhám videa, fotím jídla, vyrábím naše online kurzy a mnoho dalšího. Jídelníček Jíme Jinak mám vyzkoušený na vlastní kůži a ke klasickému už bych se nevrátil. Taky díky tomu, že mi Eva vaří samé dobroty!😉

12 lidí už poděkovalo za článek.

Komentáře

Dobrý den, děkuji za Vaši veskerou práci i za tento skvělý rozhovor. Pan doktor mi spolu s Evou přinesly mnoho zajímavých informací. Prosím ještě o informaci, kterých 7 genetických nemocí měl p. dr. na mysli (mluví o nich v 19:50 min.). Děkuji a všem přeji z Vašich stránek takové nadšení jaké mám já:-)

Proboha, neřešte masku. Komu vadí, ať se nedívá a jen poslouchá. 😉 Evi, neboj. I ti, komu nesedí, si postupně zvyknou.
Jediné, co trošiličku napadalo mě (rušivě), je, že tím, že nevím, kdo to je, musím vám vlastně jen věřit, že je to lékař. Ale to mi brzy vadit přestalo, neboť většinu toho, co říkal, vím, něco z práce, ze studia, něco z knih, a tím pádem vím, že říká opravdu ověřené informace a nejsou to žádné výmysly. To je to, co je pro mne důležité.
Možná by pomohlo nějak lépe popsat, že se jedná skutečně o člověka z oboru, který si nevymýšlí… Ale to je asi blbost…
Prostě a jednoduše, podporuji vás v tomto počinu. Toto video je tak úderné, že si ho budu pouštět možná několik dní po sobě, aby mi to přešlo do epigenů. 😉

Ukázat další komentáře

Vyzkoušejte také

8
40

Eva exkluzivně v rozhovoru pro DM Drogerii

Jak vypadá běžný den Evy? Jak vznikají recepty? “Hřeší” Eva někdy? Jak to dělá na dovolených? Co si myslí o veganství? A co o dietách? Co pěstu...
3
42

Krásné svátky a šťastný nový rok!

Uteklo to jako voda a my vám posíláme vánoční video přáníčko. Krásné svátky! Užijte si je i se svými blízkými. Máme vás rádi a děkujeme, že jste s námi!
5
137

Na Jíme Jinak slavíme 10 let!

Už 10 let sdílíme tisíce zdravých receptů zdarma a pomáháme lidem k lepšímu zdraví, postavě i psychice. Děkujeme, že nám pomáháte šířit myšlenky Jíme Jinak...