Domů > Magazín > Blog

Jak nepřijít o důležité maily

Nedošla vám naše zpráva? Pokud jste kvůli chybějícímu e-mailu minula část našich kurzů, pozvánek na vysílání, slevových kódů, dárků nebo akcí, může to být tím, že vám padají do skrytých složek mailu. Ani o tom nemusíte vědět. Podívejte se, jak udělat, aby vám už žádná důležitá informace od nás neušla.

Poslední dobou jsme zaznamenaly, že některým z vás nepřišel e-mail, který jsme odesílaly. Někomu nedošel následující den detoxikační kúry, někomu slevový kupón, někomu pozvánka na živé vysílání, nebo jste se nedozvěděly o zajímavé akci. A to je škoda.

E-maily přitom poctivě posíláme všem, kteří o ně mají zájem.

Proč vám e-mail nedorazil

Pokud e-mail ve schránce nenajdete, často je to tím, že Seznam zavedl složku “Hromadná pošta“, do které naše zprávy mohou padat. Gmail zavedl pro změnu složku “Promo akce”. Do této složky pak schovává naše zprávy.

Někdy mohou spadnout omylem do nevyžádané pošty – spamu  – i když jste si je vyžádala :-).

Samy nemáme rády spam, proto vám posíláme jen vyžádané zprávy – kurzy, záznamy, dárky a důležité informace. V každém našem e-mailu na konci je možnost kdykoliv se odhlásit jedním kliknutím.

Pokud naše zprávy minete, mohou vám chybět části kurzu nebo ujít zajímavé informace.

Jak udělat, abych důležité zprávy neminula?

V Seznamu stačí najít naši zprávu ve složce “Hromadná pošta”, otevřít ji a v hlavičce zprávy kliknout na “Přesunout” do složky “Doručená pošta”. A je to :-) Připravily jsme také jednoduchý návod, jak nastavit schránku a nepřijít tak u žádný z našich e-mailů, kurzů, záznamů vysílání nebo dárků.

Přenastavte si, prosím, schránku podle návodu. Je to na 2 minuty a pak už naše zprávy neminete.

PS: Co shodit 5 kg za 14 dnů?

Sezóna plavek se blíží. Letos to nebude strašák, připravíme se. Máme chutný jídelníček, skvělé recepty, videa, jemné cvičení - a samozřejmě živou podporu a motivaci. Už za dva týdny uvidíte výsledky. Mrkněte na výzvu Hubneme do plavek a naskočte!

Zdravé recepty, zdravé vaření a životní styl. Tisíce receptů zdarma. Co víme, sdílíme! :-)

16 lidí už poděkovalo za článek.

Komentáře

tornado-lou
8. 2. 2016

ehm dokud jste neposlaly tenhle mejl, tak mi všechno chodilo:-) a ted už několik dní nic. žádné upozornění na živé vysílání,což obvykle posíláte, žádný newsletter k zahájení kurzu, prostě nic? není to ve spamu, nikde. ???

Ukázat další komentáře