Domů > Výhody pro členy > Co členové využili

Jíme Jinak na festivalu Slamák 5.10. 2019 – vstupenky zdarma

Jíme Jinak nebude chybět na festivalu plném chutí, hudby, divadla, komiků i akrobatů. Kromě přednášek na téma výživa bude připraven i program pro děti. Ve 12:30 se budu těšit na viděnou. Pro Klubáky máme volňásky!

Kdy

5. 10. 2019 

Kde

Praha 7 – Troja * Botanická zahrada

Program – hudba, zvyky, tradiční řemesla, přednášky

 • Eva Cikrytová, Jíme Jinak na scéně Krmelec od 12:30 na hodinku. Nebudu pospíchat pryč, tak se pojďte potkat.
 • Ve Stodole si vychutnáte akustické koncerty Aničky Slováčkové, Milana Peroutky, divadlo nebo stand-up show.
 • V Busking zóně se můžete těšit na pouliční umělce v čele s Žofií Dařbujánovou a Iby Popem.
 • Oblíbená dětská zóna s prasátkem Pigy – PigySelátkov – přivítá dětské hvězdy, kouzelníky, tanečníky i divadlo pro děti.
 • Všechny ženy, maminky, babičky si budou moct zaskočit Na Kafíčko, kde na ně čeká povídání s českými blogerkami a blogery (nejen o ženských problémech!), ale také s oblíbenými moderátory – Martou Jandovou, Bárou Nesvadbovou nebo Pavlínou Wolfovou.
 • Pro chvíle odpočinku a pohody je pak určená Čítárna – známé osobnosti budou číst malým i velkým posluchačům a vy si tak na chvíli odpočinete od ruchu velkoměsta v oáze Botanické zahrady. Předčítat budou např. Arnošt Goldflam, Pavel Renčín autor knihy Nepohádky, Marie Renčová nebo Karel Heřmánek
 • A pro všechny zvídavé duše je také připraven Krmelec, kde vystoupí čeští odborníci na téma jídla, éček i alternativního stravování.

Vstupné

Vstupenky budou v prodeji na místě:

 • dospělí – 200 Kč
 • děti do 3 let – zdarma
 • děti od 3 do 15 let – 90 Kč
 • studenti do 26 let – 90 Kč (po předložení platného student. průkazu, ISIC karty či indexu)
 • senioři nad 60 let + ZTP – 100 kČ
 • ZTP/P, kočárky – zdarma
 • pes – 100 Kč

Vstupenka zahrnuje vstup na venkovní expozici. Skleník Fata Morgana bude během akce uzavřen z důvodu rekonstrukce. Více informací o skleníku Fata Morgana na webu Botanické zahradySousedské a jiné permanentky, VIP vstupenky včetně Trojské karty se na tuto akci nevztahují. Samoobslužné brány budou v průběhu akce z technických důvodů zavřeny.

Výhoda pro členy Klubu Jíme Jinak

Pro členy Klubu Jíme Jinak máme 20 volných vstupenek. [přihlaste se]

Více informací a kontakt

PS: Z práce do práce, život letí a vy nic nestíháte?

Pokud před sebou stále jen hrnete všechny ty povinnosti, které život přináší, je čas se zastavit. 🛑 Je tohle život, který chcete? O tomto jste snili? Asi ne. V přírodě začíná nový biologický rok, nový začátek a i my to letos můžeme udělat jinak. Právě tomu se v Jarní Očistě také věnujeme a máme dokonce připravený silný závěrečný aktivační rituál, aby se vaše záměry mohly uskutečit. Zdaleka v očistě nejde jen o vyvážený jídelníček. Pojďte si ujasnit touhy, naberte zas energii a pojďte se cítit ve svém těle lépe. Začněte s námi 8 týdenní Jarní očistu. Pročistíme tělo, zlepšíme jídelníček, postavu i psychiku.

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Komentáře

Dobrý den, p. Evo. Moc děkuji za vaše recepty, jsou skvělé. Mám ale jeden problém. Po dobu stravování JJ mám problém s plynnatostí. Luštěniny namáčím, žvýkám pomalu, ale nic nepomáhá. Prosím o radu. Děkuji.

Rudolf Tolnai
23. 9. 2019

Stěl sem se zeptat, moje manželka má reumatoídnu artritídu dá sa jí stravou nejak pomocí? Je na to hodně štatne. Ďěkuji. Tolnai Rudolf

Ukázat další komentáře