Domů > O nás > Pochvaly

Kaše na snídani byla výborná!! (Ivana)

Ivana: Tak jsem po roce dala šanci kaši místo polévky s tím, ze to nějak přežiju 😃 Když jsem začínala s Jíme jinak, tak jsem kaši do sebe nemohla vůbec nasoukat. Dneska jsem si faaaakt pochutnala 😍 Je výborná! Asi to chce čas zvyknout si na nesladké snídaně

PS: Víte už jak na zdravé cukroví?

My na Jíme Jinak ano! Naučíme vás chutné cukroví - bez cukru a 100% rostlinné! 💖 Mrkněte jak nahradit cukr ve vánočním pečení nebo se seznamte s perfektním plánem pečení zdravého cukroví. A myslíme i na vás, kterým dělá starosti lepek. Ochutnejte některý ze 40 receptů na bezlepkové cukroví.

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Komentáře

jariel231
27. 9. 2021

Ano naše generace jí špatně. Mám již čtyřicet let diagnostikovaného Bechtěreva. Nikdy jsem se s tím nesmířil. Neposlechl jsem lékaře a experimentoval. Během experimentování došlo také na stravu. Řekl bych že pomáhá. Oproti autorce ale nevylučuji mléko, ale používám ho pro svůj záměr. Přidal jsem protizánětlivé bylinky, houby vibrace a jsem v důchodu bez symptomů mé nemoci. Pořád si ale kladu otázku, jak moc mi pomohla strava do remise bez farmak. Pracuji totiž také se psychosomatikou. Každopádně hlavní cíl byl dosažen. Nemám bolesti, záněty a nezatěžuji náš zdravotnický systém a hlavně jsem šťastný.

Ukázat další komentáře