Domů > Výhody pro členy > Co členové využili

Kosmetika Dulcia natural už i u nás

Často se nás ptáte, jakou přírodní kosmetiku bychom vám doporučily. Už jsem se jala testovat všechny možné produkty, když se mi do ruky dostala na českém trhu nová značka – kosmetika Dulcia natural. Je moc příjemná a v mnoha ohledech unikátní. V květnu ji můžete vyzkoušet i vy a pokud jste členy Klubu, tak rozhodně velmi výhodně.

Kosmetiku jsem vyzkoušela na vlastní kůži a díky tomu byla ochotná domluvit s firmou spolupráci. U příležitosti vstupu na český trh jsme proto pro vás domluvily zcela mimořádně možnost otestovat tyto produkty za výhodnějších podmínek.

Majitele firmy, manžele Klebercovi, jsem před domluvením spolupráce trochu vyzpovídala, abyste i vy měli představu, co je to za firmu a jak tyto výrobky vznikají.

Jak a proč vznikla kosmetika Dulcia natural?

Náš príbeh začal veľmi dávno, dokonca ešte skôr ako si pamätáme. Rodinná tradícia bylinkárstva a mastičkárstva sa prenáša z pokolenia na pokolenie už niekoľko generácií. Neuveriteľné je, že bylinkárske korene má každý z nášho tímu Dulcia natural. Mnoho zachovaných spisov liečiteľstva nám výrazným spôsobom pomáha vytvárať originálne receptúry. Naša značka vznikla za obrovskej podpory našich rodín, kamarátov a kamarátov našich kamarátov, ktorí sú ochotní skúšať, testovať a všetko zapisovať. Náš život sa rýchlo mení, ale vždy sa navracia k prírode. To je náš pocit a aj tým sa riadi život v našej malej kozmetickej dielničke.

V čem se vaše produkty liší od jiných?

V každej krabičke, ktorú od nás dostanete, prijmete naše myšlienky, naše ruky, naše srdce….krémiky varíme v malých hrncoch, v malých dávkach a ručne. Keď nemáme dobrý deň…tak ich nerobíme, pretože vieme a veríme čo do krabičky vložíme to z nej bude cítiť a odovzdávať sa…Keď nieje deň..ideme behať :-) Kozmetika Dulcia natural je poctivá, živá kozmetika, založená na báze rastlinných a bylinných extraktov, čistých esenciálnych olejov, vzácnej ružovej vody a aloe vera. Snažíme sa vytvoriť “fyziologickú” kozmetiku, aby ju pleť dokázala a chcela prijať…aby ste sa každý deň tešili na svoju chvíločku s Dulciou natural. 

Naša kozmetická značka nie je biznis, naša kozmetika je naša vášeň a napĺňajúci sa sen. Kozmetiku robíme z presvedčenia a naozaj z lásky. Veľmi by som si priala aby ju ľudia milovali tak, ako ju milujem ja, my. Využívame tie najcennejšie dary prírody, máme overených dodávateľov, vždy budeme vyrábať najlepšie a najkvalitnejšie produkty. Každý krém, ktorý sa dostane ku svojmu majiteľovi je čerstvý a živý. Používame ružovú vodu, vzácny hydrolát z ruží. Je obrovský rozdiel v čistej destilovanej vode a v tomto blahodárnom hydroláte. 

Většina kosmetických výrobků obsahuje hlavně vodu. Stačí se podívat na složení, které musí být uvedeno podle obsahu od největšího po nejmenší. Valná většina přípravků začíná slovem aqua, tedy voda. Jak je to u vás?

My nikdy nikde vodu nepoužívame. Ružová voda je základ väčšiny našich výrobkov a veľmi sa jej tešíme, pretože táto naša bola starostlivo vybratá s pomedzi mnohých…je v BIO kvalite, nestriekaná a pestovaná veľmi šetrne a takto šetrne aj spracovaná pre zachovanie všetkých jej vlastností. Veľmi sme pyšní aj na šípkový olej, ktorý je tiež v BIO kvalite a je z divo rastúcich šípok, ručne zbieraných a veľmi šetrne lisovaných.

 

Po telefonu jsme povídali ještě o mnohém dalším, ale nejlépe uděláte, když si kosmetiku vyzkoušíte také na vlastní kůži a uděláte si obrázek samy.

Výhoda pro registrované uživatele a členy Klubu Jíme Jinak

Registrovaní uživatelé mají slevu 15% na celý sortiment. Členové klubu Jíme Jinak mají vždycky něco navíc, tedy slevu 25% na celý sortiment! Akce platí do 31.5. 2016. Pro uplatnění slevy zadejte při nákupu kód: [přihlaste se][přihlaste se].

Jak nakoupithojivy-gel

Objednávat můžete v eshopu, který je veden v českém a slovenském jazyce. Platit můžete převodem či kartou v českých korunách. Pokud byste chtěli platit dobírkou při převzetí balíčku, zaplatíte doběrečné 29 Kč.
Balíčky vozí kurýr a doprava činí 99 Kč, ale při objednávce nad 2.500 Kč je doprava zdarma!

PS: Jdete s námi letos do Jarní očisty? Zavíráme vstup - poslední šance

Rozhoupejte se a pojďte udělat něco sebe 😊. Pojďte skoncovat s únavou, kily navíc a špatnou náladou. Už za pár týdnů uvidíte výsledky. Pročistíme tělo podle připraveného zdravého jídelníčku. Mrkněte na 8 týdenní Jarní očistu a naskočte!

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Komentáře

Veronika
6. 6. 2016

Strašně moc sympatická malovýroba :-)…Zrovna mám v ruce knihu od Dr. Masaru Emota, vědce který prováděl pokusy s vodou a došel k velice zajímavým závěrům o působení myšlenek (negativních i pozitivních) na kvalitu a složení vody…ta kosmetika musí být dokonalá, už si ji dávám do seznamu přání….

marci.kafkova
1. 6. 2016

Ahoj holky, za jak dlouho Vám zasilka dorazila od potvrzení z DULCIA, že je zásilka na cestě. Potvrzení mi přišlo v pondělí a zatím nic :-/ Předem moc děkuji za odpověď. :-)

Ukázat další komentáře

Vyzkoušejte také

Etiopská žlutá čočka

Velmi rychlý a praktický recept, kořeněné voňavé jídlo, které budete mít na stole během 15 minut.

Krémová batátovo-mrkvová polévka

Jednoduchá polévka s minimem ingrediencí a rychle hotová. Úspěch zaručen!

Zbavte se alergie a fóbie jednou provždy

Pokud se trápíte roky s alergií nebo fobií, přichází jedinečná příležitost zbavit se těchto obtíží jednou provždy! Pokud se nevzdáváte a hledáte řešení, př...
klub
10

Jak vyléčit alergii za pár minut

Pokud vás trápí ekzémy nebo alergie, můžete se jich zbavit během pár minut.  Alespoň tak to říká Radim Grebeníček, lektor hypnoterapie.  Vyzpovídali jsme h...

Adzuki energy balls

Bez cukru, bez vajec, bez mléka, bez lepku, ale rozhodně ne bez chuti! Takové jsou tyto snadné a rychlé nepečené kuličky. Energii vám dodají také díky obsa...
16
1

Jemná ranní miso polévka

Ideální způsob, jak začít den, je posnídat dobrou miso polévku. Miso polévka po ránu úžasně nastartuje metabolismus a nezatíží zažívání jako u nás tolik ro...