Domů > Výhody pro členy > Co členové využili

Letní cvičení online – ušetřete 500 Kč

Chcete zůstat v kondici i v létě? Mít možnost cvičit i na dovolené nebo z domova, když se nikdo nedivá? Domluvili jsme pro vás super slevu na letní online program, díky kterému zpevníte postavu, posílíte imunitu a dostanete do pohody i svoji mysl a naučíte se relaxovat. Čekají vás lekce Pilates a CORE trenink, jogy, dechová a meditační cvičení.

Cvičení online pro léto 2020

Cvičit můžete celé léto. Program probíhá v červenci a srpnu – 2 lekce týdně, každá v délce á 30 min. Během devíti týdnů prázdnin vás čeká celkem 18 lekcí cvičení, pránájámy a relaxace.

Lekce obsahují

  1. Pilates – cvičení bude probíhat s váhou vlastního těla či s jednoduchými pomůckami (ručník, theraband – guma, overball).
  2. Jóga a jógová terapie – zaměřené na uvolnění toku energie v těle pro podporu homeostázy – procesů hojení, uzdravování a podporu imunity – tedy návrat k původnímu stavu těla.
  3. Dechová cvičení podporující a prohlubující účinky samotného fyzického cvičení.
  4. Meditativní relaxace coby nástroj mentální a duševní hygieny v závěru lekce.

Lekce můžete čerpat libovolně, v čase, kdy vám to bude nejlépe vyhovovat – doma na zahradě, na pláži, na horách, v obýváku, když bude pršet. A to opakovaně, jak budete potřebovat.

Čerpání cvičení této série není časově omezeno a můžete ho využít klidně i na podzim či v zimě jako svůj osobní tréninkový plán.

Cvičením provází zkušená lektorka Mgr. Lucie Vybíral Pastrňáková. Seznámit se s lektorkou Lucií a letním programem můžete v tomto videu.

Cena

Balíček letních lekcí cvičení, který vás udrží v kontaktu jak se svým zdravým a silným tělem, tak se svou otevřenou myslí a duševním nadhledem stojí 1.600 Kč. Přístup do online členské sekce vám již zůstane.

Výhoda pro členy Klubu Jíme Jinak

Členové Klubu Jíme Jinak mají slevu 500 Kč (38% sleva) na celý program, takže cena pro ně činí jen 1.100 Kč. [přihlaste se]Sleva platí i pro objednávky na Slovensko

PS: Co shodit 5 kg za 14 dnů? 😍

Sezóna plavek začne brzy. Máme chutný jídelníček, skvělé recepty, videa, jemné cvičení - a samozřejmě živou podporu a motivaci. Už za 2 týdny uvidíte výsledky. Mrkněte na výzvu Hubneme do plavek a naskočte!

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Buďte první, kdo napíše komentář