Chcete zůstat v kondici i v létě? Mít možnost cvičit i na dovolené nebo z domova, když se nikdo nedivá? Domluvili jsme pro vás super slevu na letní online program, díky kterému zpevníte postavu, posílíte imunitu a dostanete do pohody i svoji mysl a naučíte se relaxovat. Čekají vás lekce Pilates a CORE trenink, jogy, dechová a meditační cvičení.

Cvičení online pro léto 2020

Cvičit můžete celé léto. Program probíhá v červenci a srpnu – 2 lekce týdně, každá v délce á 30 min. Během devíti týdnů prázdnin vás čeká celkem 18 lekcí cvičení, pránájámy a relaxace.

Lekce obsahují

  1. Pilates – cvičení bude probíhat s váhou vlastního těla či s jednoduchými pomůckami (ručník, theraband – guma, overball).
  2. Jóga a jógová terapie – zaměřené na uvolnění toku energie v těle pro podporu homeostázy – procesů hojení, uzdravování a podporu imunity – tedy návrat k původnímu stavu těla.
  3. Dechová cvičení podporující a prohlubující účinky samotného fyzického cvičení.
  4. Meditativní relaxace coby nástroj mentální a duševní hygieny v závěru lekce.

Lekce můžete čerpat libovolně, v čase, kdy vám to bude nejlépe vyhovovat – doma na zahradě, na pláži, na horách, v obýváku, když bude pršet. A to opakovaně, jak budete potřebovat.

Čerpání cvičení této série není časově omezeno a můžete ho využít klidně i na podzim či v zimě jako svůj osobní tréninkový plán.

Cvičením provází zkušená lektorka Mgr. Lucie Vybíral Pastrňáková. Seznámit se s lektorkou Lucií a letním programem můžete v tomto videu.

Cena

Balíček letních lekcí cvičení, který vás udrží v kontaktu jak se svým zdravým a silným tělem, tak se svou otevřenou myslí a duševním nadhledem stojí 1.600 Kč. Přístup do online členské sekce vám již zůstane.

Výhoda pro členy Klubu Jíme Jinak

Členové Klubu Jíme Jinak mají slevu 500 Kč (38% sleva) na celý program, takže cena pro ně činí jen 1.100 Kč. [ přihlaste se ]Sleva platí i pro objednávky na Slovensko

Staňte se členy Klubu Jíme Jinak

Získáte videorecepty, jídelníčky, rozhovory s odborníky, rady, slevy na nákupy a online kurzy.

materiály

Ještě nemáte registraci? Získejte výhody.
REGISTROVAT ZDARMA

Jak to vidíte vy? Napište komentář.

Komentujte
Vaše jméno

Jméno uložíme a zobrazíme, váš e-mail nezveřejníme. Zásady ochrany údajů.

SDÍLEJTE PŘÍSPĚVKY - získejte členství v Klubu JJ nebo jeho prodloužení. Jak to funguje?
Autorem článku je Eva Cikrytová
Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh
Předchozí článekCo vzít s sebou na cesty – dovolenková KáPéZetka
Další článekTřešňová buchta pro lenochy