Domů > O nás > Pochvaly

Mám se víc ráda a jsem usměvavější (Alena)

Alena: Nejen, že jsem objevila spoustu nových potravin, kombinací a možností, jak se vrátit k přírodní stravě…ale… dneska volám hurá, hurá, hurá… rodina měla volbu, zda moje fazole nebo zapečené těstoviny (dělala jsem je, ochutnala jsem je, tak vím, že byly moc dobré… :-) )…a světe div se, vybrali si všichni mé jídlo. Fazole pinto s dýní a mrkví, pohankové placky a kimchi. :-) a muž si pomlaskával, prý že dobré.
Asi 2 jídla se mi moc nepodařila, za týdny detoxu jsem “ujela” asi 3x, což je u mě výkon. Teď na svátky jsem ale hřešila víc – alkohol a sýry (hned se ozvalo slzení a rýmička), takže i více naslouchám svému tělu. Myslím, že se mám i víc ráda, protože se s nikým nedohaduji, proč a nač něco jím nebo nejím. Do dalšího roku bych ráda pokročila v sebelásce (najdu si čas na cvičení a na své koníčky! opravdu! :-)
A Vánoce byly díky přípravám nakonec opravdu méně hektické, krásně v pohodě, i když jsme těch jídel nakonec vařili trojitě, aby si každý přišel na své.
A co se týče energie, tak bych řekla, že mi narostla, cítím se víc usměvavější a v pohodě… i když ženské cykly mi dávají dost zabrat :-))))
Evičko a celý týme, a všichni, co jste tady a podporovali mě už jen třeba tím, že jste napsali něco vy… moc vám všem děkuji.

PS: Z práce do práce, život letí a vy nic nestíháte?

Pokud před sebou stále jen hrnete všechny ty povinnosti, které život přináší, je čas se zastavit. 🛑 Je tohle život, který chcete? O tomto jste snili? Asi ne. V přírodě začíná nový biologický rok, nový začátek a i my to letos můžeme udělat jinak. Právě tomu se v Jarní Očistě také věnujeme a máme dokonce připravený silný závěrečný aktivační rituál, aby se vaše záměry mohly uskutečit. Zdaleka v očistě nejde jen o vyvážený jídelníček. Pojďte si ujasnit touhy, naberte zas energii a pojďte se cítit ve svém těle lépe. Začněte s námi 8 týdenní Jarní očistu. Pročistíme tělo, zlepšíme jídelníček, postavu i psychiku.

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Buďte první, kdo napíše komentář