Často s někým řešíme, že ta naše strava není jen o hubnutí, byť se tak třeba právě běžící letní program jmenuje. Že změna jídelníčku má blahodárný vliv i na psychiku nám málokdo věří, dokud to nezažije.

Kurzem právě prošla Eva, která si bez výsledku vyzkoušela kdejakou dietu a teď právě prošla letním kurzem a je spokojená. My máme z její zprávy velikou radost a s jejím svolením ji předáváme dál jako naději pro všechny ženy, které již mají svůj věk a nevěří, že by jim ještě něco mohlo pomoci:

Milá Evo a Heleno, chtěla bych vám moc poděkovat za váš skvělý program. Moje tělo se za těch 14 dnů zbavilo 2,3 kg váhy, v bocích je o 4 cm menší, v pase a přes prsa o 5 cm, ubylo mně 3,1 % tuku a přibylo 3% svalové hmoty. Ale hlavně se cítím v harmonii, jsem neustále dobře naladěná. Tento stravovací systém mně naprosto vyhovuje a jsem šťastná, že konečně vím, co když jím, mému tělu prospívá. Už jsem se zapsala i do vašeho klubu. Ještě jednou VELKÝ DÍK vám oběma za tento skvělý program a přeji vám, ať se vám i nadále daři. Eva

  1. Tak to je paráda! Znám jen málo lidí, kteří by byli v tomhle věku takhle flexibilní, gratuluji…:)

Komentujte
Vaše jméno

Jméno uložíme a zobrazíme, váš e-mail nezveřejníme. Zásady ochrany údajů.

Předchozí článekLahůdková čočková sekaná
Další článekDomácí kokosové mléko