Naučte se doma anglicky

0
Přemýšlíte, jak si zlepšit angličtinu? Naučte se anglicky z pohodlí domova díky unikátnímu systému DynEd s výukou řízenou umělou inteligencí. Pro děti zdarma, pro dospělé a Klubáky s velkou slevou.

Výuka angličtiny pro děti zdarma

Právě teď nabízíme do 30.6.2020 bezplatný přístup k našemu unikátnímu systému všem žákům ZŠ a studentům SŠ.

  • DynEd běží na tisících školách po celém světě, včetně ČR
  • celosvětově nejdokonalejší a nejpropracovanější systém
  • děti si jazyk osvojují přirozeně, podvědomě
  • bez gramatiky a seznamu slovíček
  • rozvíjí se především v poslechu rodilých mluvčích a v mluvení
  • DynEd obdržel přes 45 mezinárodních odborných ocenění

Pokud DynEd chcete pro děti ve své škole, pošlete tuto zprávu mezi angličtináře a ředitele škol. Jakmile nás škola kontaktuje, rozběhneme systém výuky a vaše děti mohou naplno využít všechny jeho možnosti zdarma. 

Pro rodiče s velkou slevou

Rozhodli jsme se zároveň podpořit i vás, rodiče. Celý systém máte se slevou 50%

Neobyčejně chytrá výuka angličtiny

Už žádné nudné biflování slovíček a složité vysvětlování gramatiky v učebnicích. Vyzkoušejte si chytrou výuku angličtiny na mobilu řízenou umělou inteligencí. Konečně takový systém výuky, díky němuž zvládnete komunikaci v angličtině.

Chytrý. Ověřený. Certifikovaný.

Konečně takový systém výuky, díky němuž zvládnete komunikaci v angličtině.

Výuka na chytrém telefonu

Ke studiu stačí smartphone. Už žádné dojíždění či dokonce zmeškané hodiny. Studovat se dá kdykoli a kdekoli – celý program je kdykoliv po ruce v mobilním telefonu! neo Professional se plně přizpůsobí pracovním i osobním plánům.

Studium řízené umělou inteligencí

Aktuální jazykovou úroveň každého studenta zjistí adaptivní test. Po zvolení studijního cíle ho umělá inteligence (AI) provádí výukou krok za krokem až k certifikaci. Umělá inteligence vyhodnotí znalosti a studijní typ každého člověka lépe než lektor. Díky důsledné individualizaci výuky dosahuje obrovské efektivity v krátkém čase.

Online lekce s lektorem

Víme, že na setkáních s živým lektorem samozřejmě také něco je. Proto i v rámci neo Professional lze domluvit online setkání s lektorem a vyzkoušet si nabyté dovednosti v konverzaci. Studenti si tak uvědomí reálný posun v komunikaci, získají sebevědomí a posílí motivaci k dalšímu samostatnému studiu.

Garantovaný výsledek

Kolik času jste už věnovali studiu angličtiny, aniž by dosáhli výraznějšího pokroku? Díky využití umělé inteligence a individualizaci výuky garantujeme, že se o jednu úroveň podle CEFR se posunete za 5–7 měsíců. Studijní modul však máte k dispozici až na období 1 roku.

Certifikace CEFR

Po dosažení požadovaného počtu bodů neo Professional doporučí studentovi postoupit k závěrečným zkouškám. V té chvíli je uživatel-student na test připraven a hravě jej zvládne. Okamžitě po jeho úspěšném složení si může stáhnout a vytisknout CEFR certifikát.

Plynulost v angličtině garantujeme

  • 30 let zkušeností
  • 70 zemí
  • 25 milionů studentů

Díky aplikovaným poznatkům z neurovědy, kognitivní psychologie a umělé inteligence je metoda neo Professional několikanásobně účinnější ve srovnání s klasickou výukou, která staví na textu, gramatice a slovíčkách.

ZÍSKEJTE NEO Professional na 3 měsíce zdarma

Vzdělávací program je koncipován na 6 měsíců v rámci jedné úrovně CERF, první 3 měsíce studia vám při objednání do 30. dubna věnujeme zdarma.

Speciální cena je 5 990 Kč (místo 11 979 Kč)

Výhoda pro členy Klubu Jíme Jinak

Pro Klubáky máme ještě něco navíc. [ přihlaste se ]

Jak výuku objednat

Jednoduše vyplňte přihlášku. Studijní pokrok vám garantujeme, takže pokud byste potřebovali na studium více času než 6 měsíců, prodloužíme vám poté přístup k programu o další půl rok, a to bezplatně.

Přihlásit se o výuku

 

⏩ BRZY ZAČÍNÁ PODZIMNÍ DETOX KURZ

Ještě nemáte registraci? Získejte výhody.
REGISTROVAT ZDARMA

Jak to vidíte vy? Napište komentář.

Komentujte
Vaše jméno

Jméno uložíme a zobrazíme, váš e-mail nezveřejníme. Zásady ochrany údajů.