Domů > Výhody pro členy > Co členové využili

Naučte se doma anglicky

Přemýšlíte, jak si zlepšit angličtinu? Naučte se anglicky z pohodlí domova díky unikátnímu systému DynEd s výukou řízenou umělou inteligencí. Pro děti zdarma, pro dospělé a Klubáky s velkou slevou.

Výuka angličtiny pro děti zdarma

Právě teď nabízíme do 30.6.2020 bezplatný přístup k našemu unikátnímu systému všem žákům ZŠ a studentům SŠ.

  • DynEd běží na tisících školách po celém světě, včetně ČR
  • celosvětově nejdokonalejší a nejpropracovanější systém
  • děti si jazyk osvojují přirozeně, podvědomě
  • bez gramatiky a seznamu slovíček
  • rozvíjí se především v poslechu rodilých mluvčích a v mluvení
  • DynEd obdržel přes 45 mezinárodních odborných ocenění

Pokud DynEd chcete pro děti ve své škole, pošlete tuto zprávu mezi angličtináře a ředitele škol. Jakmile nás škola kontaktuje, rozběhneme systém výuky a vaše děti mohou naplno využít všechny jeho možnosti zdarma. 

Pro rodiče s velkou slevou

Rozhodli jsme se zároveň podpořit i vás, rodiče. Celý systém máte se slevou 50%

Neobyčejně chytrá výuka angličtiny

Už žádné nudné biflování slovíček a složité vysvětlování gramatiky v učebnicích. Vyzkoušejte si chytrou výuku angličtiny na mobilu řízenou umělou inteligencí. Konečně takový systém výuky, díky němuž zvládnete komunikaci v angličtině.

Chytrý. Ověřený. Certifikovaný.

Konečně takový systém výuky, díky němuž zvládnete komunikaci v angličtině.

Výuka na chytrém telefonu

Ke studiu stačí smartphone. Už žádné dojíždění či dokonce zmeškané hodiny. Studovat se dá kdykoli a kdekoli – celý program je kdykoliv po ruce v mobilním telefonu! neo Professional se plně přizpůsobí pracovním i osobním plánům.

Studium řízené umělou inteligencí

Aktuální jazykovou úroveň každého studenta zjistí adaptivní test. Po zvolení studijního cíle ho umělá inteligence (AI) provádí výukou krok za krokem až k certifikaci. Umělá inteligence vyhodnotí znalosti a studijní typ každého člověka lépe než lektor. Díky důsledné individualizaci výuky dosahuje obrovské efektivity v krátkém čase.

Online lekce s lektorem

Víme, že na setkáních s živým lektorem samozřejmě také něco je. Proto i v rámci neo Professional lze domluvit online setkání s lektorem a vyzkoušet si nabyté dovednosti v konverzaci. Studenti si tak uvědomí reálný posun v komunikaci, získají sebevědomí a posílí motivaci k dalšímu samostatnému studiu.

Garantovaný výsledek

Kolik času jste už věnovali studiu angličtiny, aniž by dosáhli výraznějšího pokroku? Díky využití umělé inteligence a individualizaci výuky garantujeme, že se o jednu úroveň podle CEFR se posunete za 5–7 měsíců. Studijní modul však máte k dispozici až na období 1 roku.

Certifikace CEFR

Po dosažení požadovaného počtu bodů neo Professional doporučí studentovi postoupit k závěrečným zkouškám. V té chvíli je uživatel-student na test připraven a hravě jej zvládne. Okamžitě po jeho úspěšném složení si může stáhnout a vytisknout CEFR certifikát.

Plynulost v angličtině garantujeme

  • 30 let zkušeností
  • 70 zemí
  • 25 milionů studentů

Díky aplikovaným poznatkům z neurovědy, kognitivní psychologie a umělé inteligence je metoda neo Professional několikanásobně účinnější ve srovnání s klasickou výukou, která staví na textu, gramatice a slovíčkách.

ZÍSKEJTE NEO Professional na 3 měsíce zdarma

Vzdělávací program je koncipován na 6 měsíců v rámci jedné úrovně CERF, první 3 měsíce studia vám při objednání do 30. dubna věnujeme zdarma.

Speciální cena je 5 990 Kč (místo 11 979 Kč)

Výhoda pro členy Klubu Jíme Jinak

Pro Klubáky máme ještě něco navíc. [přihlaste se]

Jak výuku objednat

Jednoduše vyplňte přihlášku. Studijní pokrok vám garantujeme, takže pokud byste potřebovali na studium více času než 6 měsíců, prodloužíme vám poté přístup k programu o další půl rok, a to bezplatně.

Přihlásit se o výuku

 

PS: Víte už jak na zdravé cukroví?

My na Jíme Jinak ano! Naučíme vás chutné cukroví - bez cukru a 100% rostlinné! 💖 Mrkněte jak nahradit cukr ve vánočním pečení nebo se seznamte s perfektním plánem pečení zdravého cukroví. A myslíme i na vás, kterým dělá starosti lepek. Ochutnejte některý ze 40 receptů na bezlepkové cukroví.

S radostí pečuji o stránky Jíme Jinak, točím a stříhám videa, fotím jídla, vyrábím naše online kurzy a mnoho dalšího. Jídelníček Jíme Jinak mám vyzkoušený na vlastní kůži a ke klasickému už bych se nevrátil. Taky díky tomu, že mi Eva vaří samé dobroty!😉

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Buďte první, kdo napíše komentář

Vyzkoušejte také

Pikantní zimní tempeh s černými nudlemi

Co myslíte, může se člověk zamilovat do tempehu, sečuánského pepře či shiitake? Za nás rozhodně ano. Ochutnejte toto lahodné asijské jídlo, které je za pou...

Luxusní cizrnová pomazánka

Cizrnovou pomazánku už asi znáte. Tahle je ovšem dokonale vylepšená! Nemusíte jí použít pouze na pečivo, ale i na pečenou zeleninu nebo zeleninu čerstvou. ...

Pečená dýně plněná šťavnatou amarantovou směsí

Měkoučká dýně s křupavou slupkou plněná šťavnatou směsí plnou proteinů. Skvělý oběd nebo večeře do sychravých zimních dnů.
67
4

Listopadový úplněk 27. 11. 2023 v Blížencích

Pokud máte pocit, že listopad je pro vás letos náročný na zvládání sebe sama nebo dění okolo vás, mám pro vás dobrou zprávu! Přehoupli jsme se z hlubin a t...
30
2

Alzheimerova choroba – jak ji léčit a jak jí předcházet

Je Alzheimerova choroba nemoc, u níž můžeme pouze mírnit symptomy nebo ji lze skutečně léčit? A hlavně jak jí předcházet? Jen luštit křížovky nestačí. Pojď...
9
14

Vánoční speciál Jak na zdravé cukroví

Za ty roky, co pečeme zdravé vánoční cukroví, už to máme vychytané. Obejdeme se bez cukru, mléka, mouky i vajec. Cukroví je krásné, dobré, s těstem se velm...