Domů > O nás > Pochvaly

Nepotřebuji už kortikoidy a mám o 5 kg méně (Pavla)

Pavla: Zdravím 😉. Od puberty mě trápí dermatitida v obličeji. Červená, svědivá, loupající se a příšerná pleť. S pomocí kortikoidů a makeupu to zvládám, občas je to horší, v létě… na sluníčku celkem v normě, že líčidla není potřeba. Při letních “výletech” a pomalém ochutnávání Jíme Jinak stravy a teď v Podzimním detoxu jsem zaznamenala prudké zhoršení…..daleko víc, než v předchozích letech. Pak jsem zde narazila na rozhovor s p.Dagmar Lužnou o ekzémech😉a to co jsem tak nějak podvědomě věděla, tedy že je potřeba dát tomu čas, že se organismus čistí a je to přirozené, vysadila jsem před 14 dny kortikoidovou mast úplně a používám jen čerstvou aloe. A světe div se……je to o moc lepší, i bez chemie 😘.
Díky za pomoc, inspiraci, rady, recepty, energii a všechno…..můžu teď na podzim ven bez líčidel a jako bonus o 5 kilo lehčí.😉👍🍀.
Díky díky díky….a ať se vám všem daří

PS: Cítíš se v plavkách sebevědomě?

Pokud letos nechceš schovávat zadek pod ručník, pojď na to s námi jinak.
Chci lepší postavu!

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Komentáře

ahoj lidičky,je mi 68 a zhruba od 40 let je můj život samý pokus o zhubnutí.po různých dijetách jsem sice zhubla,ale zakrátko nabrala o to víc.K vám mě přivedla moje sestra která o prázdninách byla u mě a vařila podle vašich receptů.Chutnalo mi a tak jsem podle jejích rad pokračovala dál a přesto,že občas hřeším,tak se cítím líp a bez nějakého úsilí mám o 5 kilo méně,Proto jsem se rozhodla k vám přidat a jsem ráda,že mě k vám ségara přivedla

Ukázat další komentáře