Nakladatelství Smart Press vydalo Novou biokuchařku Hanky Zemanové - doplněné a přepracované vydání oblíbené knihy. Kniha není jenom o receptech a biopotravinách, ale týká se také ekologie, představuje zajímavé projekty, které stojí za pozornost a obsahuje mnoho informací a kontaktů. Připomínáme, že na tuto i všechny další tituly od Smart Pressu mají členové Klubu Jíme Jinak 25% slevu a registrovaní čtenáři 18% slevu z maloobchodní ceny!

Proč vznikla Nová biokuchařka 

Původní kuchařku chtěla Hanka po deseti letech pouze zaktualizovat. Ale protože „bio svět“ zaznamenal výrazný posun a my jsme také v poslední době zahlceni množstvím nových informací z oblasti raw stravy, vegetariánských směrů výživy, super potravin nebo třeba bezlepkových surovin, rozhodla se proto celou knihu kompletně přepracovat a doplnit, abyste z ní mohli čerpat inspiraci pro svůj každodenní život. Celkový rozsah nové knihy vzrostl na 336 stran z původních 180. V Nové biokuchařce najdete rozsáhlou výživovou část a přes 80 nových receptů, k nimž patří mimo jiné i masové recepty šéfkuchaře Davida Šaška.

Biokuchařka Hanky Zemanové vyšla poprvé v roce 2005. Hned poté získala titul Nejlepší kuchařská kniha roku 2006. Od té doby se stala bestselerem mezi zdravými kuchařkami. Nová biokuchařka stojí 599 Kč (běžná maloobchodní cena).

Výhoda pro registrované uživatele a členy Klubu Jíme Jinak

Členové klubu Jíme Jinak mají vždycky něco navíc. Při nákupu v eshopu nakladatelství Smart Press  mají na všechny tituly 25% slevu z maloobchodní ceny! [ přihlaste se ] Knihu získáte za 449 Kč.

Registrovaní uživatelé mají slevu 18% z maloobchodní ceny. [ přihlaste se  Knihu získáte za 491 Kč.

Všechny tituly si můžete objednat na dobírku nebo vyzvednout osobně. Ukázky z kniha najdete na stránkách Smart Pressu pod jednotlivými knihami. Pokud objednáte v celkové hodnotě nad 1 000 Kč po slevě, automaticky získáváte balné a poštovné zdarma.

Hubneme do plavek online: Shoďte 5 kg za 14 dnů

Ještě nemáte registraci? Získejte výhody.
REGISTROVAT ZDARMA

    • Šárko, uvědomuješ si, co máš doma? Nemyslím knihu, ale ten mužšký poklad, o kterém tu teď často slýcháme :-))

Komentujte
Vaše jméno

Jméno uložíme a zobrazíme, váš e-mail nezveřejníme. Zásady ochrany údajů.

SDÍLEJTE PŘÍSPĚVKY - získejte členství v Klubu JJ nebo jeho prodloužení. Jak to funguje?
Autorem článku je Eva Cikrytová
Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh
Předchozí článekJak se vám daří zvládat reakce okolí?
Další článekŠčetininova škola